LIVE: Pod stadionami 26-28.03.2021

POD STADIONAMI” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania pod polskimi stadionami LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 27.03.2021

Relacja Chrobrego Głogów:
Po czterech wyjazdach z rzędu, dziś Chrobry grał pierwszy domowy mecz w tym roku kalendarzowym. Zbieramy się w kilkadziesiąt osób, by wesprzeć zawodników dopingiem. Pod stadionem i w jego okolicy kręci się jednak zdecydowana większość głogowskiej komendy. Mecz rozgrywany bez publiczności był wydarzeniem, które najwidoczniej wymagało olbrzymiej mobilizacji w szeregach milicji. To tylko pokazuje jakie są priorytety komendanta i jego podwładnych oraz na co są przeznaczane pieniądze podatników. Silnie obstawione blokowiska, chodniki prowadzące na stadion czy wjazd na stadionowy parking uniemożliwiają nam wsparcie zespołu, wobec czego rozchodzimy się po osiedlach. Radiowozy zostały natomiast pod stadionem do końca meczu.

Dzisiejsza sytuacja tylko potwierdza w jakim kraju przyszło nam żyć, dlatego przypominamy ze zdwojoną siłą JUTRO WSZYSCY NA MARSZ – RATUSZ GODZINA 12:00!


II LIGA:

 

Błękitni Stargard – Chojniczanka Chojnice 27.03.2021

Relacja Chojniczanki Chojnice:
45 osób słupsko-chojnickiej koalicji melduje się w Stargardzie! Podziękowania dla braci ze Słupska za wsparcie!


III LIGA:

 

Wisłoka Dębica – ŁKS Łagów 27.03.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Kolejne spotkanie u siebie rozgrywamy już na głównej murawie, niestety z tego powodu możliwości oglądania meczu są znacznie ograniczone. Mimo wszystko, za ogrodzeniem od strony klatki dla przyjezdnych zbiera się spora grupa kibiców biało-zielonych. Doping podczas meczu ogranicza się do paru okrzyków. Piłkarze remisują 0-0.

 

Górnik Konin – Gwardia Koszalin 27.03.2021

Relacja Gwardii Koszalin:
Nas w Koninie 22 osoby. Przed meczem robimy wspólny trening z Łańcuchami. Dziękujemy za wszystko! Widzimy się bracia w Koszalinie!

 

Unia Janikowo – Nielba Wągrowiec 27.03.2021

Relacja Unii Janikowo:
Na sobotnim meczu z Nielbą zbieramy się w około 20 osób. Wywieszamy transparent oraz prowadzimy sporadyczny doping.

 

Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz 28.03.2021

Relacja Wisły Sandomierz:
W 19 osób wybieramy się do Nowego Targu. Kilkakrotnie zaznaczamy obecność. Piłka nożna bez zakazów!


NIŻSZE LIGI:

 

Unia Dąbrowa Górnicza – Szczakowianka Jaworzno 27.03.2021

„Fanatyczni Drwale” w Dąbrowie Górniczej.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments