LIVE: Na Stadionach 31.05-02.06.2019

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco.


III LIGA:

Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 01.06.2019

 

Relacjonuje kibic Stali: Na ostatnim wyjeździe sezonu w Chełmie jesteśmy obecni w 225 osób w tym 20 Karpaty Krosno, 50 Stal Stalowa Wola i 40 Łada Biłgoraj. Wszystkim dziękujemy za solidne wsparcie! Podróżujemy autokarem i kolumną aut. Na płocie wieszamy flagę „1944”. Zapełniamy cały sektor, z tego względu kilkanaście osób zostaje pod wejściem. Piłkarze odnoszą zwycięstwo 4:0 i już za tydzień gramy bezpośredni mecz o awans! Wszyscy na sektor dopingujący!

Relacjonuje kibic KarpatW 20 osób wspieramy Stal na wyjeździe do Chełma. KKS&ZKS.

 

Stal Brzeg – Ruch Radzionków 01.06.2019

Relacjonuje kibic Ruchu: W Brzegu pojawiło się 50 kibiców z Radzionkowa i był to nasz ostatni wyjazd w sezonie i w III lidze. Szacunek dla wszystkich kibiców, którzy w tym sezonie jeździli za naszym klubem. Byliśmy na 15 wyjazdach i oficjalnie wpadło nam tylko jedno zero w Polkowicach. Kolejny raz pokazaliśmy się z dobrej strony i udowodniliśmy, że potrafimy jeździć. Szczególny szacunek dla wszystkich obecnych wczoraj w Brzegu, bo już tydzień wcześniej było wiadomo, że lecimy do IV ligi, a mimo to w dobrej liczbie dojechaliśmy do Brzegu. Był to całkiem fajny z klimatem wyjazd co może potwierdzić każdy kibic, ale żeby to przeżyć to trzeba jeździć z nami, a nie siedzieć w domu. Kolejne osoby wczoraj zaliczyły swój debiut wyjazdowy w tym dwie dziewczynki, które wyruszyły w trasę za Ruchem mając 5 i 8 lat.

 

Avia Świdnik – Hutnik Kraków 01.06.2019

 

Relacjonuje kibic Hutnika: Na ostatni ligowy wyjazd sezonu ruszamy autokarem w 51 osób (w tym 4 FCM). Trudów ponad 300-kilometrowej podróży nie wytrzymał nasz autokar i doznał awarii na jednej ze stacji. Na szczęście przewoźnik stanął na wysokości zadania i podstawił zastępczy wehikuł. Pod stadion Avii docieramy z lekkim poślizgiem. Dowiadujemy się, że 3 osoby, których nie było na liście nie wejdą na stadion. Cyrk rzadko spotykany nawet w ekstraklasie za co ochronie i zarządowi Avii chuj do pyska. Rezygnujemy z wejścia. Zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami przypominając miejscowym perypetie z rundy jesiennej i przed końcem meczu zawijamy do Nowej Huty. Pod stadionem Hutnika łapiemy się z piłkarzami i dziękujemy za mecz.

[art5]


NIŻSZE LIGI:

MKS Trzebinia – Unia Oświęcim 01.06.2019

Relacjonuje kibic UniiWyjazd do Trzebini postanowiliśmy ogarnąć „po cichu”. Do miasta śmierdzącego ropą docieramy kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem. Zaskoczyć mogło na pewno zabezpieczenie tego spotkania. Specjalnie wynajęta ochrona i masa psów czekały na nas na miejscu. Na przygotowanym dla nas sektorze meldujemy się w 104 głowy. W tej liczbie po kilkanaście osób z Hejnału i Ruchu. Dzięki za wsparcie! Dopingujemy na początku i końcu meczu. Mimo tak licznej kontroli, pod koniec spotkania UUltrasi odpalają 30 rac, które konkretnie rozświetliły krytą trybunę. Po ładnych 90ciu minutach nasi piłkarze wygrywają 3-0. Dziękujemy im za walkę i wracamy na Oświęcim.

 

Beskid Skoczów – BKS Stal Bielsko-Biała 01.06.2019

Relacjonuje kibic BKS-uNa meczu w Skoczowie meldujemy się w 100 osób, w tym delegacje Zagłębia i Beskidu – dziękujemy!

 

Radzynianka Radzyń Chełmiński – Zawisza Bydgoszcz 01.06.2019

 

Stal Sanok – JKS Jarosław 01.06.2019

Relacjonuje kibic Resovii: Na zgodowym meczu naszych przyjaciół jesteśmy obecni w 25 osób. Dziękujemy za pomeczową gościnę!

 

Karpaty Krosno – Rzemieślnik Pilzno 01.06.2019

Relacjonuje kibic KarpatTego samego dnia wystawiamy ok. 50 osobowy młyn i przez całe spotkanie dopingujemy piłkarzy.

 

LKS Niedźwiedź – Orzeł Bębło 01.06.2019

Relacjonuje kibic Nadwiślanki Nowe Brzesko: Korzystając z prywatnych kontaktów i zaproszenia w sobotnie popołudnie wybieramy się na wycieczkę do Niedźwiedzia gdzie tamtejszy LKS podejmował Orzeł. Mecz ten miał zadecydować o awansie do 5 ligi. Niedźwiedź wygrywa 2:1 co daje pewny awans do okręgówki. Na początku pierwszej połowy gospodarze odpalają piro. Po końcowym gwizdku wspólne świętowanie awansu. Dzięki za zaproszenie i doborowa gościnę.

 

Piast Kobylin – Astra Krotoszyn 01.06.2019

Relacjonuje kibic Astry: Na wyjeździe w Kobylinie pojawiamy się w 25 osób, w tym 5 Jarota (dzięki). Swój doping ograniczamy do kilku okrzyków. Piłkarze po dobrym meczu remisują 2:2.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments