LIVE: Na Stadionach 30.10-01.11.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa 30.10.2020

Relacja Rakowa Częstochowa:
Wczoraj pod stadion do Niecieczy udało się dotrzeć 34 fanatykom Rakowa. Nie to jednak było w tym dniu najważniejsze.

† RIP Sikor †


NIŻSZE LIGI:

 

Unia Bogaczowice – Górnik Wałbrzych 31.10.2020

Relacja Górnika Wałbrzych:
Do Starych Bogaczowic docieramy w 70 osób, prowadzimy sporadyczny doping, a Górnicy wygrywają 6:1. Za tydzień u siebie podejmujemy KS Walim, zbieramy się tam, gdzie ostatnio by dopingować Górników!

AWANS JEST NASZ!

 

Hutnik II Kraków – Skawinka Skawina 31.10.2020

Relacja Hutnika Kraków:
Osiemnastka GT’02! Jako że w nasz urodzinowy weekend Hutnik nie grał, odwiedziliśmy mecz rezerw, na którym odpalamy co nieco pirotechniki.

 

Olimp Złocieniec – Drzewiarz Świerczyna 31.10.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
Dziś mimo zakazu zbieramy się w 19 osób i zza ogrodzenia stadionu dopingujemy Olimp. Na płocie tradycyjnie z nami flaga Wojtka. Podczas meczu odpalamy kilka petard hukowych. Piłkarze po hujowej grze w końcu zdobywają 3 punkty.. Po meczu podziękowanie za walkę z piłkarzami.

 

Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz 31.10.2020

 

Jutrzenka Warta – Warta Sieradz 31.10.2020

Relacja Warty Sieradz:
W sobotnie popołudnie wybieramy się w 17 osób na mecz do pobliskiej Warty, gdzie zaznaczamy swoja obecność. W trakcie meczu spontanicznie wybieramy się do Kwiatkowic, gdzie swój mecz rozgrywa nasz jedyny, derbowy rywal-Pogoń Zduńska Wola. Po internetowych wpisach, wszyscy liczymy, że ich tam spotkamy.

Dojeżdżamy na miejsce w 13 osób. W oddali widzimy grupę przyjezdnych, w liczbie podobnej do naszej. Udajemy się w ich kierunku, bez zbędnego przypału. Cieszy fakt, że część z nich się postawiła. Dochodzimy do nich, robimy swoje, a część sprinterów została wyłapana. Po chwili starcie rozstrzygnięte na naszą korzyść. Dodatkowo jeden szal trafia w nasze ręce.

Sobotnie popołudnie bardzo udane, co w dobie pandemii rzadko się zdarza. Szacunek dla Was, że się postawiliście, do następnego!


PUCHAR POLSKI:

 

Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 31.10.2020

Relacja Pogoni Siedlce:
W tych trudnych dla kibiców czasach zbieramy się pod stadionem i stąd prowadzimy doping. Razem z Nami Dolcan i Mazovia, obecni również kibice gości. Piłkarze w ostatnich sekundach meczu tracą bramkę i kończymy przygodę w pucharze Polski. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.


INNE:

 

Football Project – BAP Gol Bieruń 30.10.2020

Niebieski Powiat Pszczyński:
W piątkowy deszczowy wieczór zbieramy się i dopingujemy w asyście bębna trampkarzy Football Project w meczu z Bieruniem (14:4). Te zwycięstwo przypieczętowało młodym fusbalerom awans ligę wyżej. Podczas spotkania opalamy strobo, świece dymne oraz race.
Football Project & Ruch Chorzów
NPP&SFCR

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments