LIVE: Na Stadionach 26.09-02.10.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!


1/32 PUCHARU POLSKI:

Start Krasnystaw – Zawisza Bydgoszcz 26.09.2023

 

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

Kiedy trafiliśmy w Pucharze Polski Start Krasnystaw nie zrobiło to w nas jakieś wielkiej satysfakcji. Bardziej nastawiliśmy się na samą trasę, ponieważ tego dnia parę ciekawych ekip grało w pobliżu lub przejeżdżało tymi samymi trasami co my. Także zbieramy się w ustronnym miejscu w niecałe 80 chłopa składu bez smutnych panów i ruszamy w ten daleki i egzotyczny wyjazd. Gdzieś tam ktoś obcinał, gdzieś tam sobie do kogoś zadzwoniliśmy, ale bez atrakcji docieramy pod Krasnystaw, gdzie przejmuje nas policja. Tego dnia jest nas prawie 120 osób. Piłkarze wygrywają i awansujemy do dalszej rundy pucharu. Powrót zapowiadał się ciekawie, lecz tylko naszym Braciom z Łodzi udało się trochę fantów zdobyć. Nam do pewnej najlepszej ekipy w Polsce zabrakło niewiele smutni panowie się we wszystkim połapali i wracamy do domu. Szacunek dla obecnych!!! Teraz w piątek trzymamy kciuki za dobre losowanie. Czary-mary…. W niedzielę wszyscy na Gdańską !!!

 

KKS Kalisz – ŁKS Łódź 26.09.2023

Relacja KKS-u Kalisz:

W losowaniu par I rundy Pucharu Polski trafił nam się ekstraklasowy rywal z sąsiedniego województwa – ŁKS Łódź. Na sektorze tego dnia 3 flagi (Ziemia Kaliska, Młoda Elana oraz Zemun). Trójkolorowi dość szybko wychodzą na prowadzenie, by już na przerwę zejść do szatni przy wyniku 1:2. Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę – sektorówkę wzorowaną na jednej z naszych flag – AUTONOMIA KALISKA. Z nami tego dnia na sektorze mocny skład Elany Toruń, Widzew Łódź, delegacja Kotwicy (dzięki panowie!) oraz delegacja Serbów FK Zemun. (HVALA BRAĆO!) Duma Kalisza ostatecznie przegrywa spotkanie 2:3 tym samym żegnając się z Pucharem Polski w sezonie 2023/2024.

 

Relacja Elany Toruń:

W dniu wczorajszym dobrą załogą (autokar + fury) wspieramy naszych braci z KKSu Kalisz na meczu z gorszą strona Łodzi – ŁKSem Łódź. Tego dnia na sektorze gospodarzy wisi flaga Młoda Elana. Niestety KKS przegrał ten mecz 2:3 i odpadł z rozgrywek Pucharu Polski!

Pozdro dla wszystkich obecnych …ELANA & KEKSA do następnego.

p.s. Podobno w drodze powrotnej jakieś atrakcje chciała nam zapewnić pewna ekipa robiąca pompki w reklamówce żabki na głowie, preferująca stary styl chuligański ale jak „zwykle” smutni panowie ich wyczaili. Proponujemy zamiast robić jakieś dziwne pokazówki, mniej pisać, mniej się chwalić, mniej robić szumu wokół siebie tym bardziej, że finalnie do niczego nie doszło bo potem Wam to wszystko wychodzi jak wychodzi…

 

Relacja ŁKS-u Łódź:

W końcu los w Pucharze Polski trafił nam atrakcyjnego przeciwnika. Co prawda kibicowsko dzielą nas lata świetlne, ale raz, że w Kaliszu nigdy jeszcze nie graliśmy, dwa: atrakcyjność wyjazdu podnosiły prowidzewskie ciągotki fanów z Kalisza, chociaż ich stosunki z czerwonymi koleżankami można porównać do brazylijskiej telenoweli. On kocha ją, ona kocha kogoś innego, ale za to jej wyrzucone z domu dzieci kochają jego-tak pokrótce. Po trzecie: wreszcie była szansa wygrania meczu na wyjeździe. Nie dość, że między nami są dwie ligi różnicy, to niedawno KKS poległ z naszymi rezerwami 3:0, ale patrząc na to że kaliski klub dotarł w poprzednim sezonie aż do półfinału tych rozgrywek, to mogło być różnie.

KKS przyznał nam 400 wejściówek i wszystkie zeszły. Dodatkowo jeszcze 10 zakazowiczów zostało pod kasami, czyli nasza liczba w Kaliszu to 410 osób, w tym 118 Lech, 3 Zawisza i 2 Tyskich. Z racji niedużej odległości jaką mieliśmy do pokonania, podróż do Kalisza przebiegła szybko i spokojnie. Psy kierowały nasze auta na jakąś polanę z której czekał nas kilkuminutowy marsz przez park na tyłach stadionu pod bramę wejściową. Tam kilka minut czekania aż ją otworzyli i podeszliśmy pod wejście na sektor gości. Samo wpuszczanie było sprawne. Na początku meczu dojechał Lech i wszyscy byliśmy na sektorze jak mecz trwał już ze 20 minut. Wtedy zaczęliśmy doping tradycyjnie od głośnego „jesteśmy zawsze tam…”. Na sektorze gości zawisły flagi: „Awanturnicy” „PDW Gołąb” oraz flagi Lecha: wizytówka „LPH” oraz PDW „Leon”, „Ogór” i „Koń”. Do końca pierwszej połowy doping sporadyczny, głównie wymiany „uprzejmości” z tubylcami. W drugiej połowie także sporo obustronnych bluzgów, ale też i skupiliśmy się na dopingu dla ŁKS-u oraz pozdrowieniu zgód. Spłonął też trafiony przed meczem i zawieszony na płocie szalik KKS-u.

Piłkarze wymęczyli zwycięstwo, ale najważniejsze że w końcu udało się wygrać na wyjeździe i awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Po końcowym gwizdku podeszli pod nasz sektor a my podziękowaliśmy im za zwycięstwo.

Po jakimś czasie otworzyli bramę i zostaliśmy wypuszczeni z sektora. Powrót do naszych aut, żegnamy się z Lechem i czas w drogę powrotną. Również przebiegła ona szybko i spokojnie. 

 

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław 26.09.2023

 

Relacja Śląska Wrocław:

46 najwierniejszych Fanatyków Śląska wspierało swoją drużynę we wtorkowy wieczór w Białymstoku podczas meczu z Jagiellonią. Termin i godzina tego meczu to jakieś nieporozumienie, ale nasza liczba podobnie jak wynik na boisku chwały nam nie przynosi. Podróż w obie stron bez żadnych przygód.

Jak mawiał klasyk: „teraz można się skupić już tylko na lidze”. Praktycznie co roku odpadamy z Pucharu Polski w atmosferze skandalu z jakimiś dużo słabiej notowanymi drużynami. W tym roku mieliśmy pecha. Wylosowaliśmy najlepszą na tym etapie drużynę i to jeszcze na wyjeździe. Odpadliśmy, ale nie ma wstydu. Zmiennicy mogli złapać cenne minuty, a kilku piłkarzy odpocząć.

 

Concordia Elbląg – Widzew Łódź 26.09.2023

 

Wieczysta Kraków – Piast Gliwice 26.09.2023

Relacja Piasta Gliwice:

Wczorajszego dnia, w Krakowie na meczu z Wieczystą, obecnych 43 fanatyków Piasta i 1 Brat z Jastrzębia (dzięki!). Wywieszamy transparent dla naszego kolegi po szalu. SMARU WRACAJ DO ZDROWIA!

 

Sokół Kleczew – Zagłębie Lubin 27.09.2023

 

Górnik Łęczna – Cracovia 27.09.2023

 

GKS Katowice – Górnik Zabrze 27.09.2023

Relacja Ultras GieKSa:

Dziękujemy wszystkim za liczne stawienie się na wczorajszym meczu i dostosowanie się do naszych apelów! Jak mawiał klasyk „Parę niedociągnięć jest”, ale liczymy na to, że w końcu dojdziemy do momentu, że na Blaszoku każdy będzie miał żółta koszulkę i szalik na sobie niezależnie od panującej aury!

Na meczu prezentujemy zgodową oprawę na całym stadionie. W momencie gdy Blaszok zapłonął od rac i skąpał się w morzu machajek, na Trybunie Głównej pojawiła się kartoniada (wielkie dzięki za dyscyplinę i dostosowanie się do poleceń!) w barwach Górnika i GieKSy. Wszystko to dopełnione transparentem Kreujemy Styl Górnośląskiej Kultury Stadionowej, dla mniej bystrych to kreatywne rozwinięcie znanego skrótu KSGKS. Nie nam oceniać efekt, ale mamy nadzieję, że się podobało.

 

Relacja Górnika Zabrze:

Ok. 1000 osób w tym 6 kibiców Wisłoki.

 

Gryf Wejherowo – Zagłębie Sosnowiec 27.09.2023

 

Relacja Gwardii Koszalin:

Wczoraj na Pucharze Polski wspieramy braci z Wejherowa w 19 osób. Do następnego!

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

Na pucharowym wyjeździe w Wejherowie pojawia się 66 fanatyków, w tym 20 Przyjaciół z Elbląga oraz 4 z Brodnicy. Bardzo dziękujemy za wsparcie na tym meczu !

 

GKS Tychy – Wisła Płock 28.09.2023

 

PP: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 28.09.2023


EKSTRAKLASA:

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 27.09.2023 (zaległy mecz 6.kolejki)

 

Lech Poznań – Raków Częstochowa 28.09.2023 (zaległy mecz 6.kolejki)

 

Stal Mielec – Korona Kielce 29.09.2023

 

Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów 30.09.2023

 

Ruch Chorzów:

 

Piast Gliwice – Widzew Łódź 29.09.2023

 

Widzew Łódź:

 

Warta Poznań – Śląsk Wrocław 30.09.2023

Relacja Śląska Wrocław:

Nadkomplet kibiców Śląska stawił się w Grodzisku Wielkopolskim by dopingować swoją drużynę podczas meczu z Wartą Poznań. Poza 578 osobami, które miały bilety i zameldowały się na sektorze gości ponad 100 osób zostało pod stadionem na parkingu. Łącznie do Wielkopolski wybrało się około 700 kibiców wspierających Śląsk. Podróż w obie strony minęła szybko i sprawnie. Podobnie wyglądało wejście na sektor gości. Organizacja meczów w Grodzisku Wielkopolskim znacznie się poprawiła, bo w poprzednich latach wyglądało to dużo gorzej. Nagle też okazało się, że sektor gości ma większą pojemność i możliwe jest wpuszczenie na niego blisko 600 osób.

Sam mecz jeśli chodzi o poziom sportowy nie był wybitnym wydarzeniem piłkarskim, ale budził dużo emocji. Wynikało to z tego, że nasze orły szybko strzeliły gola i zamiast iść za ciosem to czym bliżej końca meczu, tym bardziej rozpaczliwie się broniły. Mimo tego, że gospodarze mieli rzut karny i ostrzeliwali poprzeczkę, to szczęście w tym meczu było po stronie Wrocławian i 7 z rzędu zwycięstwo w Ekstraklasie stało się faktem! Na szczelnie wypełnionym sektorze gości zabawa trwała bez przerwy. Czym bliżej końca meczu tym doping był jeszcze mocniej podkręcany. Dawno nie śpiewana piosenka: „Nasze serca biją za Śląsk…” była hitem tego wyjazdu i jej głośne wykonanie dobrze niosło się po okolicy stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie. Robimy sobie też z nimi wspólne zdjęcie co staje się ostatnio pewną tradycją.

Podsumowując to w Grodzisku Wielkopolskim w sobotni wieczór melduje się około 700 fanatyków wspierających Śląsk Wrocław. Tego dnia wspiera nas 35 fanów Miedzi Legnica, 6 Motoru Lublin i 4 Lechii Gdańsk. Braciom dziękujemy za wsparcie! Już za tydzień, w niedzielę o godzinie 12.30 mecz z Górnikiem Zabrze. Wszyscy na stadion! Jeden za wszystkich! Wszyscy za Śląsk!

 

Pogoń Szczecin – Lech Poznań 01.10.2023

 

Relacja Lecha Poznań:

W przeciwieństwie do piłkarzy kibice Kolejorza w Szczecinie zaprezentowali się doskonale. 1152 kiboli Lecha Poznań robiło wszystko, by zespół wrócił z tarczą, a nie na tarczy…

 

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 01.10.2023

 

Legia Warszawa:

 

Raków Częstochowa – Radomiak Radom 01.10.2023


I LIGA:

Odra Opole – GKS Katowice 30.09.2023

Relacja Odry Opole:

Niedziela, dzień po meczu. Emocje opadły, a więc małe podsumowanie soboty. Sektor A naprawdę bardzo dobrze się prezentuje, sektor rodzinny zapełniony, klatka wypchana cyganami, a każdy nakręcony bardziej od drugiego. Dochodzi do 15min, więc jako grupa UGO wywieszamy transparent skierowany do policji o treści ” NA OLESKIEJ ZNÓW FESTIWAL, ŻADEN PIES NIE ODPOCZYWA”. Następnie po odliczaniu rzucamy konnfetti oraz serpentyny patrząc na wkurwienie tzw. Kryminalnych. Transparent pokazuje nieudolność panów funkcjonariuszy przeszukujących stadion wraz ze swoimi kolegami na 4 łapach. Mimo, iż przeszukiwali każdego i wszystko co się dało to i tak chu*a im to dało, a my okazaliśmy się lepsi i mądrzejsi. Bardzo dobra frekwencja przeniosła się na dobry i głośny doping, który przeniósł się na utrzymanie piłkarzy na fotelu lidera! Podczas meczu wspierali nas również nasi Bracia z Polonii oraz Zagłębia (DZIĘKI WIELKIE PANOWIE), a po meczu umacnianie zgody i świętowanie trwało w najlepsze!

PS. Następnym razem nie musicie odwoływać swoich urlopów i zabierać wolnego. My nie potrzebujemy was na naszym stadionie. 
„TERAZ SOBIE KPIMY, JESZCZE NIE RAZ ODPALIMY”
AVE UGO

 

Relacja GKS-u Katowice:

Nas 573 osoby w Opolu w tym 16 Górnik Zabrze. Dostaliśmy 379 biletów, ale dzięki kibicom Odry dołożono nam wejściówki.

 

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 30.09.2023

 

Chrobry Głogów:

 

Polonia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 29.09.2023

Relacja Podbeskidzie Bielsko-Biała:

W piątek odwiedziliśmy stolicę w 23 osoby, sporadycznie zaznaczamy swoją obecność. Przed meczem jesteśmy spisywani i kontrolowianii przez smutnych panów, na wejściu ochrona mozolnie sprawdza do tego stopnia że ostatnia osoba wchodzi w… 20 minucie⁉️ grupę kilkudziesięciu osób. Po meczu przegranym 2:0 Nasza cierpliwość się skończyła,rozmowa z piłkarzami oraz trenerem czy coś pomoże czas pokaże. Pamiętajcie, że nie jeździmy dla wyników tylko za Naszym Podbeskidziem!

 

Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów 30.09.2023

Relacja Stali Rzeszów:

91. Derby Rzeszowa za nami. Bilety na naszą trybunę w łącznej liczbie 4700 rozeszły się już tydzień przed meczem. Zapotrzebowanie było zdecydowanie większe, lecz niestety możliwości na to nie pozwoliły. Na sektorach zaczęliśmy się zbierać już godzinę przed meczem, od początku rozgrzewki dając mocno zawodnikom znać jak ważny jest to dla nas mecz. Wraz z pierwszym gwizdkiem ruszamy z pierwszą oprawą w postaci flag na kijach oraz ponad 100 rac. Dało to mega kozacki efekt. Chwilę potem wjechała druga choreografia, sektorówka z folią zawierająca herb i datę powstania naszego klubu oraz transparent: „Dla tego klubu warto jest żyć, dla wielu chwil warto z nim być”. Całość podświetlona najpierw stroboskopami, następnie ogniami wrocławskimi i na końcu wjechały świece dymne. Później skupiliśmy się już tylko i wyłącznie na dopingu. Młynem podczas meczu była cała górna trybuna bez skrajnych dwóch małych sektorów, ok. 3 tysiące biało-niebieskich kibiców co jest naszym rekordem. Kilka razy wrzuciliśmy coś na naszych sąsiadów, lecz bardziej postawiliśmy na wsparcie Stali. Kolejny raz konkretnie wsparli nas przyjaciele: Karpaty 70, Stalówka 155, Polonia 80, VSS Koszyce 25, Łada 21. Wszyscy ze swoimi flagami, dziękujemy serdecznie za zajebiste wsparcie! Na przeciwległej trybunie pojawili się nasi derbowi rywale w liczbie 1666 osób, wykorzystując ledwo w połowie swoją pule (3100), o którą tak głośno wołali przy ostatnich derbach. Połowa z nich to pikniki, podrywający się do dopingu tylko w niektórych momentach, a zdecydowana większość wyglądała jak zamaskowane, domowe przedszkole. Tyle o nich, bo każdy mający odrobinę rozsądku i zdrowe oczy doskonale wie kto rządzi w tym mieście na każdej płaszczyźnie. W końcówce zdobywamy bramkę na 2-1 i cała trybuna wpada w szał, mecz finalnie kończy się takim rezultatem. Po meczu świętujemy z piłkarzami i w świetnych nastrojach opuszczamy stadion.

DERBY NASZE, MIASTO NASZE!

 

Resovia Rzeszów:

 

Relacja Stali Sanok:

 

Wisła Kraków – Wisła Płock 01.10.2023

 

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec 02.10.2023

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

Poniedziałkowy mecz w Łęcznej ogląda na żywo 62 Zagłębiaków wspieranych przez 3 Legionistów a także 1 fana Czuwaju Przemyśl. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i obecność !


II LIGA:

Polonia Bytom – Stomil Olsztyn 02.10.2023

Relacja Polonii Bytom:

W poniedziałkowy wieczór standardowo komplet publiczności, niestety wchodzenie na obiekt to w dalszym ciągu kompletna porażka. Głośny doping niesie piłkarzy do zwycięstwa i wygrywają po dramatycznym meczu 4-3 ze Stomilem Olsztyn. My z flagami Banda Jednego Miasta, ZAWSZE WIERNI, Jedyna Religia, Bytomska Patologia oraz transparenty DOŚĆ TEGO‼️ POLONIA BEZ KAMIŃSKIEGO‼️ KAROL WRACAJ DO ZDROWIA!


III LIGA:

Wieczysta Kraków – Unia Tarnów 30.09.2023

 

Relacja Unii Tarnów:

Na wyjazd do Krakowa jedziemy autokarem i na sektorze obecni jesteśmy w 55 osób z 2 flagami (Chyszów, FORZA UNIA). Pomimo ulewnego deszczu prowadzimy doping przez cały mecz. Prezentujemy jubileuszową oprawę składającą się z transparentu, białych i niebieskich balonów z logiem Jaskółki oraz niebieskich świec dymnych. Poza tym wyjazd bez historii…

 

Elana Toruń – Unia Solec Kujawski 01.10.2023

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Concordia Elbląg 30.09.2023

Relacja Świtu Nowy Dwór Mazowiecki:

Skromna 35 osobowa grupa dopinguje Świt w wygranym 6:0 meczu z Concordią Elbląg. W drugiej połowie dociera jeszcze 5 kibiców MKSu Ciechanów.

 

Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica 01.10.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Sieniawie 93 osoby w tym 40 fanów ROW Rybnik. Wieszamy dwie flagi i transparent braci z Rybnika, oraz dobrze dopingujemy całe spotkanie co niestety nie przekłada się na grę naszych graczy, którzy przegrywają z ostatnia w tabeli drużyną. Podziękowania dla przyjaciół z Rybnika za konkretne wsparcie! Wisłoka & ROW!

 

Siarka Tarnobrzeg – AZS Podlasie 30.09.2023

Relacja AZS-u Podlasie:

Z powodu wypadków, wahadeł i ulewnego deszczu na trasie, pod stadion docieramy dopiero w przerwie. Na sektorze gości meldujemy się w 49 osób i wieszamy dwie flagi: Biała Podlaska oraz debiutującą tego dnia „Gonzo jesteśmy z tobą”. Piłkarze za nasz doping odwdzięczają się dwiema bramkami i pewne 3 punkty wędrują do Białej. Siarka bez flag w młynie, sporadycznie dopingują w drugiej połowie. W tym czasie część z nich obecna była w innym miejscu.

 

Mazur Ełk – Stomil II Olsztyn 30.09.2023

 

Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm 30.09.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

Do Krosna wybieramy się w 46 osób + 15 Braci z Górnika. Przed dojazdem na obiekt jesteśmy pokierowani na parking (niestety nie pod stadionem) i otoczeni kordonem psiarskich. Milicja wraz z organizatorem przerzucają się wzajemnie podjęciem decyzji o niewpuszczeniu nas na sektor mimo wysłanej listy. Prawie całą pierwszą połowę dopingujemy spod autokaru, do momentu puszczenia nerwów kilku zomowcom. W wyniku pacyfikacji ponad połowa autokaru jest ostro zagazowana oraz poobijana. Drugie 45 minut spotkania to dla nas wycieczka autokarem na lokalny SOR, gdzie na miejscu odbyła się dalsza część pokazu siły psiarni i zawinięcie na dołek jednego chłopaka. CHWDP


NIŻSZE LIGI:

Odra Wodzisław – ROW Rybnik 30.09.2023

 

Bałtyk Gdynia – Gryf Słupsk 30.09.2023

 

Górnik Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów 01.10.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

Nas w młynie w najlepszym momencie stówka. Doping z kilkoma przerwami, zdecydowanie polepszył się w końcówce meczu, kiedy nasi piłkarze strzelili dwa gole i wywalczyli cenne 3pkt.

 

Huragan Pobiedziska – Drużyna Wiary Lecha 30.09.2023

 

Drużyna Wiary Lecha:

 

Tanew Majdan Stary – Hetman Zamość 01.10.2023

Relacja Hetmana Zamość:

Na wyjeździe meldujemy się w 45 osób. Po bramce w doliczonym czasie gry wygrywamy w Majdanie Starym 3:2.

 

Górnik Konin – Polanin Strzałkowo 30.09.2023

Relacja Górnika Konin:

Nas w młynie ponad 80 osób, w tym spora liczba młodzieży – tak trzymać! Brawa dla drużyny za kolejną wygraną (2-0).

 

Unia Dąbrowa Górnicza – Ruch Radzionków 30.09.2023

Relacja Ruchu Radzionków:

Na wczorajszym meczu w Dąbrowie Górniczej obecnych było 32 kibiców Ruchu Radzionków. Pełna „kulturka” gospodarzy. Były wuszty, było piwko (którego u nas niestety nie ma).

 

Ursus Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 30.09.2023

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

W sobotę jesteśmy obecni w Warszawie na Ursusie w 33 osoby. Razem z nami 8 osób z Pogoni Grodzisk i 1 osoba z Pogoni Siedlce – dzięki za wsparcie! Na stadion docieramy przed czasem. Prowadzimy sporadyczny, aczkolwiek głośny doping. Na boisku wynik 2:1 dla gospodarzy.

 

Górnik II Łęczna – Łada Biłgoraj 30.09.2023

Relacja Łady Biłgoraj:

Na drugi z rzędu wyjazd na czwartoligowym szlaku przyszło nam wyruszyć w sobotni poranek do Łęcznej, gdzie o 11 zaplanowano spotkanie z rezerwami Górnika. Niestety pod obiektem rozpoczynają się kłopoty i ostatecznie nie zostajemy wpuszczeni na stadion z powodu rzekomo spóźnionej awizacji naszego przyjazdu przez Klub. Martwy przepis, którego nikt od lat nie stosuje w lidze. Niestety brakło dobrej woli u gospodarzy i odbijamy się od bramy. Nas tego dnia 104 osoby w tym 49 fanów Avii Świdnik, którym dziękujemy za zajebiste wsparcie!

 

Tarnovia Tarnów – KS Sokół Słopnice 01.10.2023

Relacja Tarnovii Tarnów:

Na meczu z Sokołem meldujemy się z 3 flagi: PDW Andrzej, Tarnovia z celtem oraz ACAB. Dopingujemy z przerwami przez większą część spotkania. Po dobrym meczu i zaciętej walce, do której w tym sezonie przyzwyczaili nas nasi piłkarze, wygrywamy 1:0 powiększając o 2 oczka przewagę w ligowej tabeli. Po meczu dziękujemy im za walkę i kolejne zwycięstwo z rzędu – oby tak do końca rundy! WALCZYĆ TRENOWAĆ TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!


ŻUŻEL:

ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra 30.09.2023

Relacja Falubazu Zielona Góra:

Na pierwszy z meczów o wejście do Ekstraligi jedziemy do Rybnika. Po standardowych w tym sezonie zmianach terminów przez klaunów z GKSŻ zmuszeni jesteśmy zmienić nasze plany i na wyjazd zamiast w sobotę, jedziemy w piątek, co nie przeszkadza nam i tak wykorzystać pełnej puli 520 biletów. W końcu udało się wrócić do czasów gdzie pod budynkiem klubowym w Zielonej Górze ustawiała się kolejka zainteresowanych wyjazdem i mamy nadzieje, że po wejściu do Ekstraligi tendencja ta się nie zmieni.

Sektor wypełniamy w komplecie jeszcze przed startem meczu, wspierani tego dnia przez naszych przyjaciół z Odry Wodzisław (74), Górnika Konin (15) oraz Ostrovii (9) – ogromne dzięki za Waszą obecność! Doping nieprzerwanie prowadzimy od początku spotkania, aż do jego zakończenia, stale przebijając się przez muzykę i spikera rybnickiego klubu, co doskonale słychać po gwizdach publiczności gospodarzy. Nikogo nie powinien dziwić fakt, ze nie przyłączamy się do meksykańskiej fali, za co jesteśmy wygwizdywani, bo przyzwyczailiśmy się do innego stylu kibicowania niż dyrygowanie publicznością przez spikera z murawy jak na wiejskich dożynkach. Mecz co ciekawe, dużo bardziej zacięty niż spodziewał się chyba każdy z obecnych, ponieważ końcowy wynik to jedynie 10 punktowa zaliczka przed rewanżem. Nikt jednak nie przypuszcza, że miałoby to nie wystarczyć, dlatego jeszcze przez zakończeniem spotkania wielokrotnie skandujemy ‚Ekstraliga Falubaz’ czy tez ‚Awans jest nasz’.

Po meczu standardowa fotografia z zawodnikami, podziękowania za walkę i spokojny powrót do domu.

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adi
Adi
2 miesięcy temu

@Przemo
a ja zastanawiam się która ekipa jest tak samo bezproduktywna jak żydki z łks. Zero postępu na mieście, nawet o jeden zasrany prl-owski blok nie zyskali terenu, i nie umieją czerwonym końcówką przeszkodzić w kompletnym opanowywaniu (od dzieciaka) osiedli które jeszcze do nie dawna były prawie pustyniami jak Jagiełka, Nowe Bałuty, czy Chojny na zachód od Rzgowskiej. Kiedyś było: wschód – rts, zachód – łks, a dziś już wschód i północ – rts, zachód – łks. Białe końcowy uprawiają czysta sztukę dla sztuki

Przemo
Przemo
2 miesięcy temu

Na powrocie widzew zostal upolowany przez ŁKS—jak zwykle zydki palily wrotki—dal im przyklad jak mozna szybko biegac ich dzefuncio—jonson. Zastanawiam sie w ktorej ekipie jest wiecej biegaczy niz w widzewie?

DZ22
DZ22
2 miesięcy temu

Od kiedy załęcka odwiesiła działalność „mE”?

WuKaeS
WuKaeS
2 miesięcy temu

Zawisza mniejszych flag nie było???