LIVE: Na Stadionach 26.04-01.05.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Zabrze – Radomiak Radom 29.04.2022

 

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław 30.04.2022

 

Relacja Śląska Wrocław:

”W delegacji” w Białymstoku na sektorze gości melduje się 150 osób. Na trasie duży ruch spowodowany wyjazdami na majówkę. W Warszawie i kawałek za nią duży korek. Jednak największą obsuwę powodują smutni panowie, którzy przetrzymują nas bezprawnie 30 km od Białegostoku. Z tego powodu w komplecie stawiamy się na sektorze gości w drugiej połowie. Podobnie jak kibice Jagiellonii w proteście przeciwko zakazom wieszania flag na finałowym meczu Pucharu Polski nie wieszamy na sektorze swoich flag. Dodatkowo w 100 osób wspieramy Lechię w Lubinie.

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 30.04.2022

Relacja Zagłębia Lubin:

Dzięki za zaangażowanie w doping na meczu z Lechią. Było dobrze. Z nami delegacja kibiców Arki z Tczewa z trzema flagami, którym dziękujemy za wsparcie na tym meczu. Do zobaczenia na ostatnim meczu domowym w tej rundzie, gdzie podejmiemy u siebie Raków. Zagłębie to My!

 

Stal Mielec – Legia Warszawa 30.04.2022

Relacja Stali Mielec:

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło
…wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
Tym meczem żyło całe miasto, każdy liczył na wygraną. Po raz kolejny do przodu. Udało się, dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna! Przy udziale kompletu publiczności po raz kolejny pokonujemy Legię.
U nas bez zmiany
CEL OBRANY STAL MIELEC PANY!

 

Relacja Legii Warszawa:

Na wyjeździe w Mielcu nie była zdecydowana większość z nas jeszcze nigdy. Nie licząc oczywiście wyjazdowych weteranów, jeżdżących jeszcze w latach 80., kiedy Stal miała zupełnie inny niż obecnie stadion, z dwukondygnacyjną trybuną, na której zasiadał ich młyn. Wszystko wskazywało na to, że drugi mecz Legii w Mielcu, odbędzie się bez naszego udziału.

Przed rokiem, z powodu obostrzeń sanitarnych, spotkanie rozegrano bez udziału publiczności, a w tym sezonie ze względu na budowę hali sportowej (jej oddanie zaplanowano na za dwa miesiące) w pobliżu stadionu (i wejścia na sektor gości) policja zdecydowała na zamknięcie sektora dla przyjezdnych. Oficjalnie ze względów bezpieczeństwa.

Tym razem jednak, dzięki uprzejmości Stali, mogliśmy pojechać wejść na stadion wbrew decyzjom władz. Kiedy większość Polaków w sobotę podróżowała nad jeziora, w góry, czy na flaszkę na działkę do sąsiada, my ruszyliśmy w drogę na Podkarpacie. Pomimo pierwszego dnia długiego majowego weekendu droga z Warszawy do Mielca przebiegała sprawnie. Zainteresowanie wyjazdem było znacznie większe niż nasza liczba na sektorze (317), ale trzeba było uszanować, że gospodarze udostępnili nam część ze swoich wejściówek (oraz sektor). A te w Mielcu cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem i już 7 dni przed meczem, wszystkie zostały wyprzedane.

Nasze wejście na stadion odbywało się bardzo sprawnie. Zajęliśmy miejsca w sektorze przylegającym do sektora gości, oddzieleni kilkoma rzędami „bufora” od piknikowej części trybun gospodarzy. Ze względu na charakter naszej wizyty, z siedzącymi nieopodal piknikami nie prowadziliśmy żadnego dialogu, ani nie odpowiadaliśmy na pijackie zaczepki. Młyn „Chłopców ze Stali” uformowany został naprzeciwko sektora gości na drugiej trybunie.

W naszym sektorze wywieszona została jedna flaga – „Semper Heroica”. Od samego początku ruszyliśmy z głośnym dopingiem, którym kierował „Staruch”. Pełne zaangażowanie naszej grupy sprawiało, że bez większych problemów słyszani byliśmy na całym stadionie, przez większość meczu lepiej aniżeli miejscowi i to pomimo niekorzystnego wyniku. Już bowiem w piątej minucie nasze asy straciły pierwszą bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Akurat sytuacja na murawie nie miała większego przełożenia na poziom głośności naszego dopingu. Wszak w tym sezonie przyzwyczailiśmy się, że grajki kopią się po czołach regularnie. Możemy w końcu poczuć jak to jest, jeździć na mecze, zupełnie nie interesując się sytuacją w tabeli, ani stawką meczu. Oby oczywiście nie okazało się to zgubne, bowiem już parę tygodni temu wszystkim ulżyło, kiedy wydawało się, że mamy zapewnione utrzymanie w ekstraklasie… A po porażce w Mielcu, cały czas ligowy byt nie jest taki pewny.

W pierwszej połowie konkretnie odpaliliśmy z najnowszym hitem „Gdybym jeszcze raz, miał urodzić się…”. Na wysokich obrotach wykonaliśmy zdecydowaną większość naszego repertuaru. Już w przerwie gospodarze rozpoczęli przygotowania do prezentacji oprawy, wywieszając pierwszą część transparentu. Ostatecznie prezentacja Stali miała miejsce dopiero w końcówce meczu, a składały się na nią dwa żółte transy tworzące hasło „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”, flagi na kijach oraz pokaz pirotechniczny. Początkowo miejscowi ultrasi odpalili jedną racę, kiedy ta dogasła, odpalili jeszcze kolejną, a następnie, zgodnie z przesłaniem oprawy, odpalali kolejno po 8 rac (na kilka rat). Ewidentnie brakowało w młynie piromanów, co sprawiało, że tylko 4-5 osób tworzyło pokaz pirotechniczny, i ten w związku z tym zwyczajnie nie mógł być jakoś przesadnie okazały. W tym samym momencie zza stadionu (z dala od młyna), odpalone zostały fajerwerki.

W drugiej połowie naprawdę głośno zaśpiewaliśmy m.in. „Warszawska Legio zawsze o zwycięstwo walcz”, kolejny raz ryknęliśmy przez dobrych kilka minut „Gdybym jeszcze raz…”, co wychodziło nam przekozacko, a w samej końcówce, śpiewaliśmy jeszcze „Nie poddawaj się, ukochana ma…”, licząc, że może kopacze zmobilizują się choćby do zdobycia bramki wyrównującej. Jako że zaangażowanie większości z nich było takie jak przez większość obecnego sezonu – czyli żadne – parokrotnie usłyszeli w trakcie meczu „Legia grać, k… mać” oraz „Legia to my!”. W samej końcówce przekazaliśmy jeszcze naszym grajkom kilka haseł, które znają zapewne z tego sezonu. Skandowaliśmy m.in. „Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska”, czy „Każdy się wstydzi, gdy na boisku was widzi”. Stanowisko kibiców względem obecnego prezesa i właściciela w jednej osobie nie zmieniło się ani trochę – z naszego sektora niosło się głośne „Mioduski out, Mioduski won, Mioduski wypier…j stąd!”.

Po meczu gospodarze rozpoczęli świętowanie wygranej ze swoimi piłkarzami – te trzy punkty znacznie przybliżyły Stal do utrzymania w ekstraklasie, stąd okrzyki miejscowych „Stal Mielec nigdy nie spadnie”. Polska część naszego składu (niemal w komplecie) kilka minut po meczu wybiegła z szatni, aby podziękować nam za wsparcie, ale za swoje „zaangażowanie”, i 17 (!) ligową porażkę w obecnych rozgrywkach usłyszeli krótkie – „Wypier…ać, wypier…ać!”, po czym szybko zawrócili do szatni. W kierunku miejscowych skandowaliśmy po meczu „Piłka nożna dla kibiców”, w podziękowaniu za udostępnienie nam sektora. Stal odpowiedziała tym samym okrzykiem i po około 20 minutach mogliśmy udać się na pobliski parking, z którego ruszyliśmy w stronę stolicy, w której zameldowaliśmy się około 3 nad ranem.

Do końca tego zje… sezonu pozostały trzy kolejki. Bez względu na wyniki naszym obowiązkiem jest liczne przychodzenie na stadion, tak więc bez żadnych wymówek, widzimy się w najbliższy piątek, przy okazji meczu z Górnikiem. Na którym na pewno można spodziewać się licznej delegacji fanów KSG oraz ich przyjaciół.

Frekwencja: 5872
Kibiców gości: 317 (na zakazie)
Flagi gości: 1

Autor: Bodziach, legionisci.com

 

Cracovia – Wisła Kraków 01.05.2022

Relacja Cracovii:

Derbowy kurz powoli opada, więc możemy w kilku słowach podsumować to, co wydarzyło się w niedzielę.

Na derbowe spotkanie przygotowaliśmy dwie oprawy. Pierwsza z nich przedstawiała dwie pocztówki – na jednej z nich chłopiec z zaproszeniem na mecz Pasów na tle krakowskiego rynku z dawnych lat, druga to nasz transparent w centrum miasta, który zaprezentowaliśmy na 115-lecie. Dopełnieniem prezentacji był transparent „Zmieniają się czasy, a w mieście wciąż tylko Pasy”, oczywiście z dodatkiem pirotechniki.


Druga przedstawiała prawdziwy klimat krakowskich ulic. Nieco przerobione hasło „Gdyby interesowała nas piłka to kopalibyśmy piłkę” oraz sektorówka z przekopanym kibicem GTS-u. Po bokach płótna odpaliliśmy OW oraz race.Jeśli chodzi o doping to naprawdę było zacnie. Wykonanie „Napoli” w końcówce meczu to była istna petarda. Dla takich chwil warto przychodzić na stadion!

Dziękujemy wszystkim! Cracovia Pany!

 

Cracovia Wiedeń:

203 Wielkie Derby Krakowa dobiegły końca. Na Ziemi Świętej pojawiamy się w 15 osób. W fanatycznej atmosferze pełnego stadionu debiutuje flaga naszego FC.

 

Relacja Tarnovii Tarnów:

Na 203 Derby Krakowa wybieramy się w ok. 60 osób oraz wielu z nas pojechało na własną rękę, przez co ostateczna liczba była dużo większa i jest trudna do oszacowania.

Na meczu zawisły trzy nasze flagi, spotkanie kończy się remisem 0:0.

W Krakowie bez zmiany – CRACOVIA PANY!


 

Wisła Kraków:
I LIGA:

 

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 26.04.2022

 

Widzew Łódź – Korona Kielce 26.04.2022

 

GKS Katowice – Skra Częstochowa 27.04.2022

Relacja GKS-u Katowice:

Dziś jesteśmy w ok. 200 osób obecni pod stadionem. Pod zegarem GKS DĄB zapalił znicze oraz powiesił transparent „Twój zegar wciąż tyka ŚP. Irek”. GieKSa wygrywa ze Skrą 3:0.

 

Arka Gdynia – ŁKS Łódź 27.04.2022

 

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 30.04.2022

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Na derby do Legnicy jedziemy pociągiem w ok. 200 osób + 77 braci ze Stilonu, którym dziękujemy za świetne wsparcie! Podczas przemarszu na stadion odpalamy sporo różnego rodzaju świecidełek, co podziałało na milicjantów jak płachta na byka. Pod stadionem leci trochę gazu, chcą spisać całą grupę i wyłapywać palaczy, dlatego decydujemy się ruszyć w drogę powrotną. Jako ciekawostkę podamy, że jeden z naszych kolegów zostaje zakuty w kajdanki, ale szybkie rozbrojenie sprawia, że zostaje z nami. Na powrocie dalszą część przepychanek, jednak ostatecznie udaje się wrócić bez większych problemów.
Piłkarze przegrywają 0:1, ale nie zmienia to faktu, że sezon w ich wykonaniu jest bardzo dobry i nadal walczą o miejsce w barażach! Bez wyjątków widzimy się więc na ostatnich meczach sezonu!

 

GKS Jastrzębie – Odra Opole 01.05.2022

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 01.05.2022

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na wczorajszym meczu z zagłębiem pojawiło się 3764 kibiców. My wystawiamy około 230 osobowy Młyn, a grupa UWM na ten mecz przygotowała dwie choreografie.

Pierwsza składała się z estetycznie namalowanego transu „43-300” (kod pocztowy Bielska-Białej), który wisiał, aż do drugiej oprawy. Dopełnieniem transparentu były flagi na dwa kije z herbami Bielska i Białej oraz kilka szali z tym samym wzorem.

Druga została zaprezentowana w drugiej połowie, nad głowy zostały wyciągnięte logo WM oraz napis „Ultras”, a dopełnieniem były czerwone i niebieskie sreberka oraz to co Ultrasi lubią najbardziej 😉 białe dymy, białe OW oraz strobo.

Oprawa nie spodobała się niektórym służbom, którzy weszli na Nasz sektor próbując zawinąć jednego z Nas, lecz nasza szybka reakcja zaowocowała tym, iż ochroniarze odpuszczają puszczając gaz na cały sektor.

Co do wyniku nie będziemy tego komentować, mimo wszystko prowadzimy dobry doping cały mecz. Wieszamy 4 flagi: Bielszczanie, 1312, GNLS oraz ULTRAS.

Teraz czas na wyjazd do Głogowa, na który prowadzone są zapisy, mimo słabych wyników pamiętajcie, że Podbeskidzie To My!

Ave Ceramed

 

Relacja BKS-u Bielsko-Biała:

W dniu dzisiejszym wspieramy Zagłębiaków w 320 osób. Wspólnie wywieszamy transparent dla naszego śp. brata – Sopla… Dziękujemy Zagłębiu za konkretny mecz i braterską atmosferę!

 

Resovia Rzeszów – Arka Gdynia 01.05.2022


II LIGA:

 

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 27.04.2022

Relacja Stali Rzeszów:

28 lat oczekiwania na powrót na zaplecze Ekstraklasy zakończyło się w środowy wieczór. W ciągu tego czasu, kilka razy byliśmy blisko awansu na drugi poziom rozgrywkowy w Polsce (m.in.: baraże z Ruchem, czy też derby dwa lata temu), lecz brakowało w tych momentach przysłowiowej kropki nad i. Było też kilka lat tułaczki po niższych ligach, ale nareszcie udało się zrealizować jeden z większych celów w naszej nowoczesnej historii. Cały sezon dobrej gry piłkarzy pozwolił na przypieczętowanie bezpośredniego awansu na cztery kolejki przed końcem rozgrywek. Podczas meczu tworzymy ok. tysięczny młyn, a nasz doping można spokojnie ocenić jako najlepszy w tym sezonie. W klatce pojawili się kibice gości, liczbowo opisali się sami. Po meczu długo świętujemy z piłkarzami awans, odpalamy do tego sporą ilość fajerwerków. Przed nami ostatnie dwa spotkania domowe i żegnając się z drugą ligą, otwieramy nową kartę w naszej historii!

 

Relacja Hutnik Kraków:

W Rzeszowie melduje się ok. 50 kiboli Hutnika. Mamy ze sobą kilka flag i trans z okazji 62. rocznicy Obrony Krzyża Nowohuckiego.

 

Wigry Suwałki – Motor Lublin 27.04.2022

Relacja Wigier Suwałki:

Na meczu z Motorem zbieramy się w kilkadziesiąt osób. Kibice Motoru zameldowali się na sektorze gości w 103 os. w tym 4 fanów Śląska Wrocław.

 

Relacja Motoru Lublin:

Na środowym wyjeździe do Suwałk, byliśmy obecni w 103 osoby – w tym 4 Śląsk Wrocław – dzięki! MOTOR ON TOUR!

 

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków 01.05.2022


III LIGA:

 

Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27.04.2022

Relacja Wisłoki Dębica:

Na pierwszym w tym roku meczu z kibicami gości przy Parkowej 1, Wisłokę dopinguje przez całe spotkanie 60-osobowy młyn. Z nami 2 fanów KSG (dzięki!). Kibice KSZO stawiają się w sektorze gości z dwoma flagami i również dopingują cały mecz. Liczbę podadzą sami.

 

Relacja KSZO:

W dniu wczorajszym ruszamy na kolejny ligowy mecz, tym razem kierunek – Dębica. Na stadion Wisłoki docieramy w okolicach 15 minuty meczu. Nas tego dnia 56 osób w tym 7 kibiców Wisły Sandomierz (Dzięki za wsparcie !). Na płocie wieszamy dwie flagi „1929” oraz „Pogo PDW”. Doping z małymi przerwami prowadzimy przez cały mecz. Mecz kończy się wynikiem 0-0 i wracamy do Ostrowca. Szacunek dla tych, którzy jeżdżą i nie szukają wymówek. Potrafią wziąć wolne, żeby jechać na wyjazd w środku tygodnia. Potrafią przyjechać z różnych części Polski specjalnie na wyjazd. Na Fanatyzm nie ma leku. Następny kierunek Finał Pucharu Polski !

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Stalowa Wola 27.04.2022

Relacja Stalówki:

W środę wybieramy się do Radzynia Podlaskiego na mecz z Orlętami. Podróżujemy autokarem i autami. Pod stadion dojeżdżamy w przerwie. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i spektakl obserwujemy z ulicy. Nas 60 plus 16 Łada i 1 Polonia. Dzięki za wsparcie!!! Grajki niespodziewanie odnoszą pierwsze zwycięstwo od… bardzo dawna!!! Wielkie gratulacje dla Biało – Niebieskiej Dumy Rzeszowa za wywalczenie awansu do pierwszej ligi. United Stal !!! W sobotę Wszyscy widzimy się na derbach !!! Hej Stal !!!

 

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zawisza Bydgoszcz 27.04.2022

 

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 30.04.2022

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami derbowy pojedynek z sąsiadkami. Do piątku czekaliśmy na wiadomości z Klubu odnośnie dymisji zarządu. Ostatecznie dwóch Panów zrezygnowało z pełnionych funkcji i podejmujemy decyzję o powrocie na trybuny. W młynie przyzwoita frekwencja jak na jeden dzień „mobilizacji”. Wieszamy kilka flag i dwa transparenty. Prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Kilka razy śpiewa cała trybuna. Nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi. Niestety w końcówce spotkania grajki tracą dwie bramki i mecz przegrywamy 2:4. Nadal robimy swoje. Czas na kolejne wyprawy i mecze domowe. Hej STAL !!!

 

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Na derbowy pojedynek jedziemy autokarami i autami w ok. 190 osób. Z nami Wisłoka 3 osoby i Wisła 17 osób. Dzięki! Na meczu konkretny doping z dużą ilością bluzgów. Prezentujemy oprawę z użyciem piro, które podświetliło folie „Ultras Siarka”. Do tego pasy materiału i 120 machajek w barwach.

 

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa 01.05.2022

Relacja Avii Świdnik:

1 maja, w dokładną 70 rocznicę istnienia Avii zbieramy się na Sektorze w około 100 osób i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. W 70 minucie meczu prezentujemy oprawę, na którą składają się transparenty na dwóch kijach i dwie mini sektorówki. Całość dopełnił transparent na płot z datami nawiązującymi do jubileuszu Avii. Piłkarze wygrywają kolejny mecz w tej rundzie, tym razem strzelając rywalom 8 bramek, a tracąc tylko dwie. Tylko Avia!


NIŻSZE LIGI:

 

Ceramika Opoczno – GKS II Bełchatów 27.04.2022

Relacja GKS-u Bełchatów:

Mecz w Opocznie, który nie odbył w pierwotnym terminie z powodu ataku zimy, został przeniesiony na dzisiejsze popołudnie. Jak to w środku tygodnia, zamiast solidnej liczby wyjazdowej (którą mieliśmy na zapisach w pierwszym terminie) w drogę ruszamy autokarem i dwiema furami w skromne 40 osób. Na dodatek łapiemy spore opóźnienie z powodu korków przed Sulejowem i na stadion wchodzimy w przerwie meczu. To tylko okręgówka, ale milicjanci oszaleli i eskortowali nas w 4 duże kabaryny i zmieniające się mniejsze radiowozy. To samo z wejściem na stadion – miejscowy klub specjalnie na nasz przyjazd wynajął ochronę, która dość skrupulatnie przeszukiwała nas na wejściu. Próbowali też wymóc na nas przesłanie listy imiennej (!), ale oczywiście olaliśmy to zupełnie. Na dużym sektorze pamiętającym jeszcze nasze drugoligowe wizyty z lat 1997-2001, rozwieszamy flagę „Eskapada” oraz transparenty „Hutnik trzymajcie się” i „GKS Bełchatów nigdy nie zginie”. Drugi z nich przez kilka minut trzymamy w rękach, odpalając do tego oldschoolową pomarańczową świecę dymną. Chwilami prowadzimy doping, a po meczu dziękujemy sobie wzajemnie z piłkarzami.

Miejscowej publiki na stadionie całkiem sporo, ale Ceramika od lat nie ma młyna i nie wystawiła go także na tym meczu. Co nie przeszkodziło małej grupce zabluzgać pod naszym adresem, co olaliśmy totalnie. Mimo wszystko, jak na klub ligi okręgowej wyglądali nieźle – były próby dopingu, rap klubowy z głośników, a nawet catering z giętą stadionową. Gdyby jeszcze tylko miejscowi kibole robili doping na swojej lokalnej drużynie, zamiast jeździć na mecze do Łodzi, wyglądałoby to już całkiem normalnie. #SupportYourLocalFootballTeam!

 

Hetman Zamość – Orlęta Łuków 27.04.2022

 

MKS Piaseczno – Mazovia Mińsk Mazowiecki 27.04.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Na środowym wyjeździe jesteśmy obecni w 15 osób. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność.

 

Czarni Witnica – Stilon Gorzów 27.04.2022

Relacja Stilonu Gorzów:

W środowe popołudnie na wyjeździe w Witnicy jesteśmy obecni w 20 osób z jedną flagą i transparentem PDW. Przypominamy o jutrzejszej sobocie i podwójnym wyjeździe, do Legnicy na derby i do Ośna na mecz Stilonu. Zbieramy się o godzinie 9:00 na Nomi.

 

Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 30.04.2022

 

Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz 30.04.2022

Relacja Włocłavii Włocławek:

Formujemy ok. 50-osobowy młyn i lecimy z dopingiem, który przy pomocy bębna wychodzi całkiem nieźle. „Trójkolorowi” wykorzystują w końcówce strzał z 11 metrów i trzy punkty zostają we Włocławku. Gramy do końca, jeśli wiara czyni cuda, My wierzymy, że się uda!!
P.S DERBY DLA ŁKS-U!!! WE WŁOCŁAWKU BEZ ZMIANY ŁKS PANY!!

 

LKS Dąbrowa Chełmińska – Elana Toruń 30.04.2022

 

Bytovia Bytów – Gryf Słupsk 30.04.2022

Relacja Gryfa Słupsk:

Dziś jedziemy wesprzeć kopaczy w 75 osób, podróżujemy autami. Na miejsce dojeżdżają przyjaciele z Grodu Tura w prawie 40 osób. Dziękujemy za wsparcie ! Po nerwowej końcówce wygrywamy 2:1. Za tydzień wszyscy do Kościerzyny! Gryf & Chojnice!

 

Zefka Kobyla Góra – Ostrovia Ostrów 30.04.2022

Relacja Ostrovii Ostrów:

W Kobylej Górze obecni jesteśmy w 53 osoby z 2 flagami (OSTRÓW WLKP, 1909). Z racji terminu meczu doping mocno piknikowy, a w naszym sektorze zdecydowanie większym zainteresowaniem niż poczynania piłkarzy na boisku cieszył się przywieziony przez nas catering. Na boisku remis po bramce w doliczonym czasie gry. AVE OVIA

 

PAF Płońsk – MKS Ciechanów 30.04.2022

Relacja MKS-u Ciechanów:

W meczu na szczycie na sektorze gości w Płońsku meldujemy się łącznie w 70 osób w tym 16 Świt Nowy Dwór Maz. oraz 5 Bug Wyszków. Na płocie wieszamy 2 flagi i przez pełne 90 minut prowadzimy bardzo dobry doping. Po meczu wspólne śpiewy z piłkarzami. Piękne zwycięstwo nad dotychczasowym liderem i awans na pierwsze miejsce w tabeli pozwala wracać do domów w zajebistych humorach. Dziękujemy Braciom za wsparcie!

 

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Polanin Strzałkowo 30.04.2022

Relacja Dyskobolii:

Na ten mecz czekał każdy Fanatyk Dyskobolii. Nie wiedząc, kiedy dokładnie jeszcze odbędzie się mecz, stwierdziliśmy, że w okolicach daty urodzin naszego Klubu zrobimy godne obchody 100-lecia Dyskobolii. Kilka tygodni przed zaczęliśmy przygotowania do tego meczu, stanęliśmy przed trudnym wyzwaniem, zaprezentowania czegoś naprawdę godnego mając do dyspozycji metrowy płocik. Rano w dniu meczu spotykamy się na stadionie, żeby przygotować elementy opraw i ogarnąć resztę rzeczy na tip top. Godzinę przed meczem robimy zbiórkę i udajemy się w kierunku stadionu.

Tego dnia młyn w szczytowym momencie liczył ok. 180 osób w tym 22 osoby ze Startu Gniezno, którym dziękujemy za wsparcie. Cieszy fakt pojawienia się dużo młodych osób – Chłopaki liczymy na takie liczby co mecz!


Na wejście Piłkarzy prezentujemy pierwszą oprawę – folię z hasłem '100 lat dumy Grodziska’ podświetlamy konkretną ilością ogni wrocławskich. Całość wyszła naprawdę zajebiście. W przerwie meczu wieszamy transparent 'Barwy tego miasta’ i odpalamy biało-zielone dymy oznajmiając wszystkim, jakie są jedyne słuszne barwy w naszym mieście.


Po około 15 min. prezentujemy kolejne show. Machamy flagami na kijach i odpalamy do tego kilkanaście rac w wiadomych barwach.

Kolejnym punktem było włączenie do dopingu całej widowni, pomagając sobie pirotechniką, którą odpalamy na całej długości 'trybun’.

Ostatnią oprawę prezentujemy pod koniec meczu, robiąc totalny chaos z czarnych świec dymnych i kilkudziesięciu czerwonych rac. Niestety wiatr nam nie pomógł i cały dym poleciał za nas.

Piłkarze tego dnia również zagrali, jak w urodziny przystało i wygrywają 6:1. Po meczu do godzin porannych następnego dnia razem ze Startowcami świętujemy 100 urodziny. KSD Duma Grodziska!

 

Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 01.05.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Nas w Ropczycach 41 osób z dwiema flagami, z nami 6 osób z Katowic Dzięki !. Piłkarze tracą bramkę w końcówce remisując mecz, czym komplikują sobie walkę o 3 ligę. Walczyć Trenować JKS Musi Panować !!!

 

Płomień Kościelec – Galicja Raciborowice 01.05.2022


KOSZYKÓWKA:

 

Twarde Pierniki Toruń – Anwil Włocławek 26.04.2022

Relacja Anwilu Włocławek:

Pojechaliśmy dopełnić dzieła i… dopełniliśmy. Na łuku było nas tym razem mniej, za buforem także, ale spokojnie stawiło się nas na wyjeździe około 800 osób. Mimo mniejszej liczby doping niewiele stracił na jakości, było ponownie bardzo dobrze. Troszkę gorzej niż w niedzielę, ale i tak na dobrej korbie. Wymianie uległo także całe oflagowanie, więc tym razem zawisły 4 inne flagi niż w niedzielę. Po meczu wspólna zabawa z koszykarzami, którzy klasycznie podeszli pod sektor i cóż tu dużo więcej pisać… CZAS NA PÓŁFINAŁ!


ŻUŻEL:

 

GKM Grudziądz – Stal Gorzów 30.04.2022

Relacja GKM-u Grudziądz:

Na ten mecz bilety rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Komplet na stadionie i mocno nabity młyn – to lubimy! Podczas prezentacji machamy flagami w młynie oraz części sąsiedniego sektora, a na płocie wisi transparent: „Myślisz Grudziądz, mówisz GKM”.
Po dobrym początku, żużlowcy z kolejnymi biegami jechali coraz słabiej, ale my się rozkręcaliśmy! Doping tego dnia naprawdę dobry. Na płocie flagi osiedlowe: Dzierżyna, Lotnisko, Centrum oraz tradycyjnie Sektor Niebo, GNLS i Buldog. Z nami kilkanaście osób z Polonii Bydgoszcz – jak zawsze dzięki za wsparcie! Niestety, mimo konkretnego dopingu przegrywamy mecz – teraz czas na misję Derby!

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments