LIVE: Na Stadionach 24-26.06.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


NIŻSZE LIGI:

 

PKS Racot – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24.06.2022

Relacja Ostrovii Ostrów:

Nietypowo jak na poziom rozgrywek, bo w piątkowy wieczór przyszło rozegrać naszym piłkarzom ostatni mecz sezonu. W Racocie obecni jesteśmy w 43 osoby (w tym 6 Łańcuchów – dziękujemy!) z 2 flagami (1909, KSG&OVIA). Doping tego dnia na bardzo wakacyjnym poziomie, pod koniec spotkania kończąc udany sezon w naszym wykonaniu, odpalamy trochę stroboskopów i dymów, co dało miły dla oka efekt. Na boisku pewna wygrana, po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę przez całą rundę – za rok liczy się już tylko awans! AVE OVIA

 

Wiki Sanok – Czarni Jasło 24.06.2022

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

W piątkowy wieczór wspomagamy Czarnych Jasło na ich ostatnim wyjeździe do Sanoka w 30 osób.
Jasło & Mielec & Nowy Sącz

 

Bresna Brzeźno – Lotnik Twardogóra 25.06.2022

 

Wda Świecie – Włocłavia Włocławek 25.06.2022

 

CKS Czeladź – GKS II Katowice 25.06.2022

Relacja FC Dąbrowa Górnicza (Zagłębie Sosnowiec):

W sobotnie popołudnie w kilkanaście osób wspieramy CKS Fanatyczna Czeladź podczas klimatycznego meczu z rezerwami gieksy.


BARAŻE:

 

Mławianka Mława – MKS Piaseczno 25.06.2022

Relacja Mławskich Lechistów:

Zbieramy się w ok. 30 osób mamy ze sobą flagę i transparent. Świętujemy upragniony awans do 3 ligi przy małej asyście pirotechniki. Przed meczem spotykamy kibiców Sparty Brodnica, którzy przy biernej postawie swoich kolegów z Mławy wyłapują parę boksów.

 

Czcibor Cedynia – Grot Gardno 26.06.2022

Mecz rozegrany w Chojnie.


ŻUŻEL:

 

Apator Toruń – GKM Grudziądz 24.06.2022

 

Landshut Devils – Start Gniezno 25.06.2022

Relacja Startu Gniezno:

W oddalonym o prawie 900 km niemieckim Landshut meldujemy się w 22 osoby z jedną flagą. Kilkukrotnie głośno zaznaczamy naszą obecność. Żużlowcy przegrywają wyraźnie mecz, czym zbliżamy się do spadku z pierwszej ligi.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments