LIVE: Na Stadionach 20-24.04.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


1/4 FINAŁU LIGI KONFERENCJI EUROPY:

Fiorentina – Lech Poznań 20.04.2023

Wczorajsza ekipa szukająca wrażeń (Lech Poznań, ŁKS Łódź, Cracovia, Arka Gdynia).

 

Lech Poznań:

 

Relacja ŁKS-u Łódź:

Kolejny raz ŁKS ruszył w Europę! W 30 osób wspieramy dziś Lecha na meczu we Florencji! ŁKS & Lech!

 

Relacja Cracovii:

Niestety przygoda naszych braci z Poznania z europejskimi pucharami dobiega końca, jednak walka do upadłego przysporzyła sporo emocji. Naturalną koleją rzeczy wspieramy Lecha we Florencji. Kto nie był, niech żałuje! Cracovia&Kolejorz

 

KAWU zadbał o to, aby po wczorajszym meczu na stadionie Fiorentiny został niebiesko-biały akcent:


EKSTRAKLASA:

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok 21.04.2023

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

Na piątkowym wyjeździe „na zakazie” jesteśmy obecni w Płocku w 105 osób z jedną flagą. Podziękowanie Kibicom Wisły za możliwość wejścia na ich sektory. Wygrywamy po raz pierwszy na wyjeździe w tym sezonie i w dobrych humorach wracamy do Białegostoku.

 

Warta Poznań – Legia Warszawa 21.04.2023

Warta Poznań swoje domowe mecze rozgrywa w Grodzisku Wielkopolski.

 

Pogoń Szczecin – Stal Mielec 22.04.2023

Relacja Ultras Pogoń Szczecin:

Portowcy! Emocje związane z sobotnim meczem powoli opadają, tak jak poziom alkoholu we krwi (pamiętajcie o piciu dużych ilości wody). To dobry czas na małe podsumowanie wydarzeń.
Na urodzinowym meczu prezentujemy oprawę, w skład której wchodzi sektorówka z wizerunkiem solenizanta, kilka mniejszych sektorówek-balonów oraz transparent cięty w pełni po obrysie (taka nowość w naszym wykonaniu). Oczywiście, co to jest za tort urodzinowy bez świeczek, dlatego całość prezentacji zostaje udekorowana pirotechniką.

Na meczu debiutuje też nasza najdłuższa flaga MORSKI KLUB SPORTOWY MORSKIE MIASTO SZCZECIN. Po zakończonym spotkaniu udajemy się na Wały Chrobrego, gdzie wspólnie z przedstawicielami dzielnic i fan clubów urządzamy przyspieszonego sylwestra i rozświetlamy niebo nad naszym miastem. Wszystkim obecnym dziękujemy za udział w tej imprezie!

Pozdrawiamy
Ultras Pogoń Szczecin

 

Relacja Stali Mielec:

Na możliwie najdalszy wyjazd w Polsce udajemy się w liczbie 480 osób. Trwająca kilka tygodni mobilizacja oraz akcja zoorganizowania pociągu specjalnego przynosi dobry wynik. Efektem działań jest obecność na sektorze gości blisko pół tysiaca biało niebieskich fanatyków. Była oprawa, była zabawa, brakło zwycięstwa. Dzięki dla wszystkich obecnych. Z Koroną tylko zwycięstwo!

 

Relacja Ultras Stal Mielec:

Na najdalszym i najdłuższym wyjeździe prezentujemy oprawę, w skład której wchodziły race, stroboskopy, ognie wrocławskie, machajki oraz sektorówka. Prezentacja ta nawiązuje do okazjonalnego proporczyka, który był wykonany 22.04.1989 roku z okazji 500-nego meczu w lidze, wtedy to Stal wygrała spotkanie z Pogonią 2:0.

 

Widzew Łódź – Piast Gliwice 23.04.2023

Relacja Ultras Widzew:

Wielka wartość, podzielona między małe skrawki. Na zegarze debiutuje dzisiaj pięćdziesiąt sześć nowych flag tzw. machajek. Wspólna akcja zorganizowanych osiedli oraz fan clubów, okraszona została małą oprawą. Piłkarze Widzewa znów przegrywają i w następnym tygodniu, zostaną zaproszeni na trening sekcji boksu. To tyle na dziś. Jesteśmy wkurwieni.

 

Dzięki uprzejmości gospodarzy, w Łodzi mogła pojawić się grupa sympatyków Piasta Gliwice.

 

Korona Kielce – Zagłębie Lubin 23.04.2023

 

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 23.04.2023


I LIGA:

ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 21.04.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Jesteśmy obecni na wczorajszym wyjeździe w Łodzi w 50 osób z flagą. Niestety w końcówce tracimy bramkę i do Bielska wracamy bez punktów… Ave Ceramed

 

Chrobry Głogów – Arka Gdynia 21.04.2023

Relacja Zagłębia Lubin:

Wczoraj w Głogowie wspieramy Arkowców w 140 osób, mamy ze sobą 4 flagi (fcbc, fcp, fch i Zagłębie&Arka). Na meczu prowadzimy sporadyczny doping, trochę wymiany uprzejmości z gospodarzami i to w zasadzie tyle. Arka&Zagłębie!

 

Ruch Chorzów – Wisła Kraków 22.04.2023

 

GKS Tychy – GKS Katowice 23.04.2023

 

Relacja GKS-u Katowice:

Nas 430 osób w Tychach. Miejscowi robili wszystko, aby nam utrudnić przyjazd – otrzymaliśmy tylko 400 biletów, mimo tego, że sektor gości ma pojemność ok 1200 miejsc. Ponadto, wpuszczanie na stadion trwało do 20. minuty, mimo że przyjechaliśmy 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Piłka nożna dla kibiców!

 

Puszcza Niepołomice – Resovia Rzeszów 22.04.2023

Relacja Resovii Rzeszów:

W Niepołomicach pojawiamy się w 70 osób w tym 2 zakazowiczów. Na płocie wieszamy dwie flagi. Na powrocie w Rzeszowie podjeżdżamy pod wesele jednego z nas, odpalamy piro i życzymy szczęścia nowożeńcom. Po dojechaniu na miejsce zbiórki komitet psów, który legitymuje każdego uczestnika wyjazdu i srają się za piro.

 

Górnik Łęczna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 23.04.2023


II LIGA:

Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa 22.04.2023

 

Polonia Warszawa:

 

Wisła Puławy – Motor Lublin 22.04.2023

Relacja Wisły Puławy:

Na meczu z Motorem wystawiamy 80/90 osobowy młyn. Wspierają nas bracia z Pogoni Siedlce. Dzięki za wsparcie! Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Cieszy fakt coraz większej aktywności całej prostej, która w pewnych momentach robiła konkretną robotę. Za dwa tygodnie widzimy się na domowym spotkaniu z naszymi braćmi – Pogonią Siedlce! Do następnego!

AVE WISŁA

 

Relacja Motoru Lublin:

Na wczorajszym wyjeździe do Puław obecnych 403 Motorowców. „JESTEM ZA DRUŻYNĄ SWĄ, NA DOBRE I NA ZŁE!” MOTOR ON TOUR!

 

Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 22.04.2023


III LIGA:

Lechia Zielona Góra – Stilon Gorzów 22.04.2023

Relacja Stilonu Gorzów:

W Zielonej Górze meldujemy się w sile 79 kiboli. Oczywiście mogliśmy liczyć na naszych braci z Głogowa, którzy wspierają nas w 49 osób (dzięki za wsparcie). Razem daje to liczbę 128 fanatyków, którzy przez całe spotkanie dopingują piłkarzy, a oni odwdzięczają się wygraną. W pierwszej połowie miejscowa milicja lekko gazuje nasz sektor. Stilon & Chrobry

 

Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście 22.04.2023

Relacja Gwardii Koszalin:

Mecz z liderem grupy poruszył nieco gwardyjskich fanów. Pojawiła się możliwość przyjazdu fanów gości do Koszalina. Wszelkie warunki sportowe, kibolskie i w końcu atmosferyczne pozwalały na to wskazywać. Dodatkowego smaczku dodawał fakt ewentualnej próby rewanżu za wjazd Gwardzistów pod sektor Floty w pierwszym meczu sezonu 2022/23.

Rozegranie tego meczu zaplanowano na obiekcie lokalnego rywala Bałtyku Koszalin. Fani Gwardii umówili swoją zbiórkę w jednym z pubów w pobliżu stadionu Gwardii. Stamtąd kilkudziesięcioosobową ekipą przenieśli się pod koszaliński amfiteatr w celu odebrania zgód z Gryfa Wejherowo (50) oraz pojedyncze osoby z Kaszubii Kościerzyna oraz Arki.

 

Spod amfiteatru już bezpośrednio udajemy się w stronę stadionu Bałtyku. W międzyczasie dostajemy info, że pod Bałtykiem pojawia się Flota z Falubazem. Wiemy już co z tym fantem zrobić. Dodatkowo pod stadionem dołączają do nas inni fani KSG, którzy już tam byli. Wymiana kilku informacji organizacyjnych, małe przegrupowanie i po chwili stajemy oko w oko z przyjezdnymi, rozdziela nas tylko kordon białych kasków. Najpierw dochodzi do słownych uprzejmości. Gwardziści próbują przedostać się przez milicyjny mur , a połączone siły Floty i Falubazu (30-40? ale określa się sami) raczej wolą zająć się skakaniem i gestykulacją, jakoś nie mając ochoty na konfrontację tylko kamerowanie nas.

 

Fani Gwardii z koalicjantami mimo wszystko próbują jednak dotrzeć do przyjezdnych. Omijają skutecznie kordon i część już stoi vis a vis gości. Ci jednak tylko skaczą za kordonem uformowanym przez milicję,która w końcu podejmuje interwencję, używając gazu . Gwardziści muszą się wycofać i podczas odwrotu milicjanty zatrzymują naszego brata z Białogardu. Poza tą bierną postawą świnoujskich szczurków stać było tylko na zamazaniu nam noc przed meczem kilku grafów. Mecz trwał już na dobre , mimo to po tych wydarzeniach postanawiamy nie wchodzić na stadion. Zabieramy się wszyscy w stronę centrum miasta (125-140 osób) i udajemy się na wspólną imprezę do jednego z koszalińskich klubów. Gościmy się tam do wieczora, później jeszcze psiaki rozdają kilka mandatów i ekipy rozjeżdżają się.

 

Podziękowania dla naszych braci z Gryfa Wejherowo, Kaszubii Kościerzyna, Arki Gdynia oraz jak zawsze dla całej białogardzkiej rodziny!


NIŻSZE LIGI:

Kujawianka Izbica Kujawska – Elana Toruń 22.04.2023

 

Dozamet Nowa Sól – Sprotavia Szprotawa 22.04.2023

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Przez nałożoną przez lzpn karę, kibicom Dozametu dopiero wczoraj pierwszy raz w nowej rundzie było dane oglądać mecz i dopingować piłkarzy z wysokości trybun. Ostatecznie tego dnia na sektorze pojawia się 70 fanatyków KSD! Na płocie wieszamy dwie flagi „ACAB” i „ŚP. Szczepan”. Głośny doping prowadzimy praktycznie przez cały mecz bez przerwy, przy tym bardzo dobrze się bawiąc i urządzając między innymi bitwę na głosy, co daje fajny efekt!

Piłkarze walczą na boisku przez cały mecz i wyrywają jeden cenny punkt, w coraz krótszej drodze do awansu, a mecz kończy się wynikiem 1-1! Dzięki za walkę! Podziękowania dla młodzieży, jak zawsze za konkretną liczbę w młynie! MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!

 

Stal II Mielec – JKS Jarosław 22.04.2023

Relacja JKS-u Jarosław:

W piękny sobotni poranek wybieramy sie na najdalszy wyjazd w rundzie wiosennej. Nas 75 osób, w tym (15osób Sanockiej Stali). Na mecz docieramy lekko spóźnieni. Doping stoi na dobrym poziomie, a przyśpiewki dobrze niosą się po Mieleckich terenach. Podziękowania Ludziom ze Stali za obecność!

 

Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 22.04.2023

Relacja Karpat Krosno:

Tego dnia wystawiamy 60 osobowy młyn w tym 12 Glinik Gorlice -dzięki za wsparcie!

 

GLKS Michów – Czarni Dęblin 22.04.2023

Relacja Czarnych Dęblin:

Na wyjeździe w Michowie, jesteśmy obecni w 42 osoby. Razem z nami na pierwszym od dawna wyjeździe obecni nasi przyjaciele. Szersza relacja wkrótce. Mocno Dęblin!


ŻUŻEL:

Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 23.04.2023


INNE:

 

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments