LIVE: Na Stadionach 19-22.05.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC.


EKSTRAKLASA:

Korona Kielce – Lech Poznań 19.05.2023

 

Lech Poznań:

 

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 20.05.2023

 

Dzięki uprzejmości gospodarzy, mecz z perspektywy trybun może obejrzeć liczna grupa Portowców.

 

Jagiellonia Białystok – Cracovia 20.05.2023

 

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 20.05.2023

 

Legia Warszawa:

 

Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 21.05.2023

 

Wisła Płock – Raków Częstochowa 21.05.2023

Dzięki uprzejmości gospodarzy mecz z perspektywy trybun mogli obejrzeć kibice Rakowa.

 

Radomiak Radom – Widzew Łódź 21.05.2023


I LIGA:

Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia 19.05.2023

 

Arka Gdynia:

 

Ruch Chorzów – Odra Opole 19.05.2023

 

Relacja Odry Opole:

Pomału opadają emocje po wczorajszym wyjeździe. Na wstępie zaznaczamy, że każdy kto nie był, niech żałuje. Od pewnego czasu ogarniamy mobilizacje na wyjazd do Gliwic, na mecz z Ruchem Chorzów. Mobilizacja przyniosła zamierzony efekt i na sektorze gości stawiamy się w 470 osób, w tym 160 Braci z Polonii (WIELKIE DZIĘKI). Ultrasi tego dnia robią wszystko, by ten dzień został zapamiętany przez wszystkich na bardzo długo i przeszedł do historii. Na wyjazd zostaje przygotowana mała oprawa w postaci jednakowych szalików oraz smyczy na wzór transparentu, który został namalowany z najwyższą starannością, a do tego zostają dodane machajki. Dodatkiem miało być to co kochają wszyscy najbardziej, czyli pirotechnika. Niestety napięci Ci co zawsze robią wszystko, by zepsuć nam święto. W skutek tego zostaje zawiniętych dwóch chłopaków od nas. Przez co później lecą pozdrowienia w stronę policji i ochrony, a cała zaplanowana zabawa zostaje zepsuta. Nad wyraz uciążliwe kontrole oraz mozolne wpuszczanie powodują, że ostatnia osoba wchodzi dopiero w drugiej połowie. Mimo komplikacji przez cały mecz lecimy z konkretnym dopingiem na 1945% i bawimy się w najlepsze jak to tylko możliwe.

AVE OKS!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 20.05.2023

 

Relacja Wisły Kraków:

Inwazja!

Taka wizja towarzyszyła nam widząc jaka pula biletów została przyznana Armii Białej Gwiazdy! 1500 Bełchatów, 1800 Niepołomice, 2 000 Gliwice. Było to tylko preludium wczorajszego wyjazdu! Wyjazdu historycznego,bo jeszcze nigdy nie wybraliśmy się w roli gości na mecz ligowy w takiej liczbie! 3 500 osób – jest od wczoraj naszym rekordem. Mamy nadzieję, że zostanie on szybko pobity!

Sama liczba to nie wszystko i aby wyjazd był z gatunku tych Top muszą zgrać się wszystkie trybiki. Właśnie tak było wczoraj. Armia Białej Gwiazdy wizualnie prezentowała się bardzo dobrze. Nie jest jeszcze idealnie, ale coraz więcej osób bierze sobie do serca, że na meczach wszyscy mamy być na czerwono. Doping? Biorąc pod uwagę nasz potencjał, to do dzienniczka zapisujemy 4+. Porównując do gospodarzy to… Eh co tu porównywać? Nie ta liga. Dlaczego 4+? Tylko dlatego, że bywają jeszcze słabsze momenty. Na szczęście jest ich coraz mniej i z wyjazdu na wyjazd wokalnie jest zdecydowany progres. Kolejny trybik to oprawa. Tutaj zdradzimy Wam kilka smaczków. „Krakusy na trasie” to transparent, który miał być zaprezentowany w Bełchatowie i pod wymiar tamtejszego sektora gości był tworzony. W Bielsku towarzyszyły mu niebieskie, białe oraz czerwone świece dymne. Pamiętacie Gliwice? Drugiej oprawy niestety nie udało się zaprezentować. Wczoraj miało być deja vu – znowu ta sama sektorówka, ta sama śląska policja i sektorówka nie wchodzi. Tak miało to wyglądać oczami prewencji. Na szczęście Bóg Trybun nad wszystkim czuwa i ostatecznie jego boskimi sposobami sektorówka pojawia się na stadionie. Co się odwlecze to nie uciecze. Całości dopełniają stroboskopy, race i machajki w barwach Wisły i Ruchu. Na wysokości zadania stanęli również piłkarze, pokonując Podbeskidzie 0-3. Bezpieczny wynik pozwolił nam na świętowanie zwycięstwa na długo przed końcowym gwizdkiem. Przez ostatnie pół godziny spotkania prowadzimy doping jakiego mieszkańcy Bielska jeszcze nie słyszeli i pewnie już nie usłyszą! No chyba, że znów, kiedyś wpadniemy w odwiedziny.

Widzimy się już za tydzień na meczu z Sosnowcem – oczywiście na czerwono i oczywiście walczymy o 3 punkty!

Z nami tego dnia na sektorze delegacje wszystkich zgód i układów, dziękujemy za wsparcie!

PS. Pozdro Ultras Niebiescy i Ultras Widzew

 

ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 21.05.2023

 

Relacja Resovii Rzeszów:

W Łodzi meldujemy się w 100 osób. Podróżujemy dwoma autokarami.

 

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec 21.05.2023

 

Stal Rzeszów – GKS Katowice 20.05.2023

 

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj do Rzeszowa na mecz ze Stalą wybrało się nas 454 w tym 11 kibiców Banika i 5 osób z JKS-u. W drugiej połowie odpalamy dobry doping i piro od UG. Po meczu piłkarze zostali zawolani pod płot gdzie przeprowadziliśmy z nimi rozmowę odnośnie zbliżających się derbów.


II LIGA:

Kotwica Kołobrzeg – Motor Lublin 19.05.2023

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:

Na ten mecz zrobiliśmy nieco wieksza mobilizacje niż na poprzednie mecze rozgrywane na naszym stadionie, a to wszystko za sprawą tego, że w tym dniu świętowaliśmy 30 lecie kibicowskiej działalności naszych ziomków z Karlina , a także za sprawą naszego rywala oraz rangi meczu. Wcześniej nagraliśmy krótka zapowiedz, a na mieście rozwiesiliśmy plakaty i transparenty informujące o tym spotkaniu. Po meczu z warszawską Polonią, na który nie było tak dużej mobilizacji, a w młynie było 200 osób wiedzieliśmy już że podczas meczu z Motorem frekwencja na naszym sektorze będzie największą w tym sezonie. Tak też było, bo z sektora B4 Kotwice dopingowało ok 350 osób w tym rekordowe wsparcie MKSu Karlino ok 130 osób- dziękujemy i Szacunek.

Na meczu wywieszamy flagi z lat 90, bardzo długo niewidziane flagi KOTWICA KOŁOBRZEG, FANATYCY KOTWICY, oraz najstarsza flagę reprezentacyjną Kołobrzeg. Oprócz naszych flag sektor ozdabiają dwie flagi Karliniaków ” Karliński MKS” i ” MKS Karlino” Oprócz flag zaprezentowana zostaje oprawa, która nawiązywała do lat 90 czyli do lat, w których zaczęły się nasze kontakty z MKSem Karlino. Fleki tego dnia zastąpiły pomarańczowe peleryny, w powietrze poszły pomarańczowe świece dymne, a na sektorze zapłonęły race. Podczas tej prezentacji na płocie wywieszamy transparent MKS UNITED nad, którym pojawia się Buldog co jak pokazują zdjęcia spełniło oczekiwany efekt.

KOTWICA KOŁOBRZEG&MKS KARLINO

 

Relacja Motoru Lublin:

Na piątkowym wyjeździe do Kołobrzegu, który trwał ponad 25 godzin, byliśmy obecni w 342 osoby. Tego dnia mogliśmy liczyć na konkretne wsparcie naszych Braci i układowiczów – Śląsk Wrocław – 40, Hetman Zamość – 36, Górnik Łęczna – 10. Dziękujemy! JESTEŚMY ZAWSZE TAM!!!
MOTOR ON TOUR!
ACAB

 

Relacja Hetmana Zamość:

Na piątkowym wyjeździe do Kołobrzegu wspieramy Motor (dzięki za gościnę!) w 36 osób. Łącznie na sektorze gości 342 osoby. Mamy ze sobą flagę oraz transparent skierowany do włodarzy naszego Miasta. Niestety nie wracamy w komplecie do Zamościa. W tym miejscu podziękowania dla kibiców Kotwicy za okazaną pomoc!

 

Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg 20.05.2023

 

Hutnik Kraków – Stomil Olsztyn 21.05.2023

 

Relacja Stomilu Olsztyn:

Na daleki wyjazd do Krakowa, by wspierać Stomil Olsztyn w walce o kolejne ligowe punkty, wybrało się 83 Stomilowców z 3 flagami. Wielkie dzięki kibolom Hutnika za konkretną gościnę! OKS & HKS!

 

Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg 20.05.2023

 

Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław 21.05.2023

Relacja Wisły Puławy:

Na meczu z rezerwami Śląska wystawiamy 50 osobowy młyn i wywieszamy dwie flagi. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Mecz wygrywamy pewnym wynikiem 4:0 i z uśmiechami na twarzach czekamy na starcie z rezerwami kolejorza. AVE WISŁA


III LIGA:

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 20.05.2023

 

Relacja Olimpii Grudziądz:

Do Bydgoszczy pojechaliśmy w 110 osób w tym 5 kiboli KS Drwęca. W drugiej połowie machamy flagami na kijach. Doping podczas meczu był na całkiem przyzwoitym poziomie. Piłkarze ostatecznie przegrywają spotkanie 1:0.

 

Wieczysta Kraków – Wisłoka Dębica 20.05.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Krakowie 90 osób w tym 14 fanów Górnika Zabrze i 3 ROWu Rybnik (dzięki!). Wieszamy cztery flagi i dopingujemy całe spotkanie, a piłkarze stają na wysokości zadania wygrywając z bogatym kandydatem do awansu, powtarzając wynik z jesieni i jednocześnie zapewniając sobie pewne utrzymanie w trzeciej lidze!

 

Korona II Kielce – Chełmianka Chełm 20.05.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

Na stadionie w Kielcach pojawiamy się w 36 osób. Po dojechaniu na miejsce dowiadujemy się, że nie wejdziemy, więc do samego końca spotkania dopingujemy zza bramy.

 

Avia Świdnik – Unia Tarnów 20.05.2023

Relacja Unii Tarnów:

Na jeden z najdalszych wyjazdów w tej rundzie udajemy się w 58 osób (w tym 3 Stal Gorzów). Podróżujemy furami oraz autokarem. Na stadion wchodzimy sprawnie, mamy ze sobą 2 flagi: Chyszów oraz małą Jaskółkę. Prowadzimy głośny doping w asyście bębna przez całe spotkanie. Momentami, jak np. po golu zdobytym z karnego na 1:1 nakręcamy się i dajemy z siebie 200% aby wesprzeć drużynę w walce o utrzymanie. Kibicom Avii dziękujemy za podrzucenie nam wody do sektora gości.

 

AZS Podlasie Biała-Podlaska – Orlęta Radzyń 20.05.2023

Relacja AZS-u Podlasie:

Na derbach z Orlętami Radzyń Podlaski wystawiamy 420-osobowy młyn. Jest to absolutny rekord wszechczasów w naszym wykonaniu i mówiąc szczerze, ta liczba mocno zaskoczyła nas samych. Wspierają nas również kilkunastoosobowe delegacje Pogoni Siedlce oraz gościnnie Mazovii Mińsk Mazowiecki – dzięki! Na płocie lądują trzy fany oraz transparent „Gonzo, Czerwus, Kowal, Damiano, Johnny – bracia jesteśmy z wami!”

Goście obecni w około 90 głów (określą sami), podróżują autami i busami ze sporą obstawą. Na sektorze oprócz flag okolicznościowy transparent dla zmarłego przed laty kolegi.

W drugiej połowie spotkania prezentujemy oprawę, na którą składa się malowana sektorówka z wizerunkiem Michała Archanioła z herbu naszego miasta, mającego u swych stóp jelenia z herbu Orląt oraz trzymającego oderżnięty łeb niedźwiedzia z herbu Radzynia. Sektorowkę uzupełnia transparent z fragmentem modlitwy do Michała Archanioła: „duchy złe (…) strąć do piekła. Amen.” Do tego odpalamy ponad dwudziestkę rac.

Na boisku piłkarze przejeżdżają się jak walec i pewne 5:0 ląduje na tablicy wyników, co wspólnie fetujemy po końcowym gwizdku. Brawo panowie! Za Białą, za AZS!

 

Relacja Orląt Radzyń:

Na wyjazd do Białej wybieramy się w 79 osób. Podróżujemy autami z bardzo dużą obstawą, przez którą droga do Białej Podlaskiej zajmuje nam 2 godziny… zamiast 45 minut. Na sektor wchodzimy niestety już po pierwszym gwizdku. W dniu meczu przypada 5 rocznica śmierci Damiana upamiętniamy ją transparentem ,, PAMIEĆ TO TWARDA SKAŁA” oraz nie prowadzimy dopingu do 19 minuty meczu. Następnie przewieszamy trans na górę sektora a z przodu lądują 2 nasze flagi.Gospodarze z konkretnie wypchanym młynem, oprawą i odpaloną pirotechniką.Co do samego meczu nasi piłkarze kompromitują się przegrywając 5:0 z lokalnym rywalem…


NIŻSZE LIGI:

GKS Bełchatów – Pogoń Zduńska Wola 20.05.2023

Relacja GKS-u Bełchatów:

Na meczu z Pogonią wystawiamy ponad 150-osobowy młyn, większość osób dostosowała się do naszego apelu i zjawiła się ubrana w zieloną koszulkę. Wywieszamy 5 flag – duże „Torfiorze 1977” i „Bełchatowianie”, a ponadto „Crazy Fans”, „PDW” i wizytówkę „OSD”. Bardzo dobrze dopingujemy przez cały mecz, w tym aspekcie był to jeden z naszych najlepszych meczów tej wiosny. Parę razy do śpiewów dołączyła się trybuna zachodnia.

Piłkarzom od początku mecz się nie układał i choć wyrównująca bramka w 94 minucie wywołała u nas prawdziwą eksplozję radości, wystarczyło to tylko na zdobycie jednego punktu. Po meczu dodajemy otuchy piłkarzom i dziękujemy im za walkę. Walczymy dalej, dopóki piłka w grze!

Na meczu po cichu można było liczyć na niewielką grupę kibiców przyjezdnych, gdyż jako jedni z nielicznych w naszej lidze prowadzą dość regularny młynek, lecz niestety tego dnia do Bełchatowa nie wybrali się.

 

Pogoń Łaszczówka – Łada Biłgoraj 20.05.2023

Relacja Łady Biłgoraj: 

Wyjazd w old schoolowym stylu. Nasza drużyna notuje hokejowy rezultat 4:4. Po zaksięgowaniu punkcika w ligowej tabeli i szesnastopunktowej przewadze nad Hetmanem Zamość już dzisiaj możemy świętować zasłużony awans do IV ligi. Gratulację dla zawodników!

 

Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 19.05.2023

Relacja Stali Rzeszów:

W 100 osób z flagą 1944 jesteśmy obecni z Karpatami.

 

Zagłębie II Sosnowiec – Ruch Radzionków 21.05.2023

Relacja Ruchu Radzionków:

Niedzielny poranek, za oknem piękna pogoda i kolejny udany wyjazd Ruchu Radzionków! Wygrywamy w Sosnowcu z rezerwami Zagłębia 1:0. W sektorze gości obecnych 40 fanatyków z czterema flagami i był to dla nas ostatni wyjazd w tym sezonie. Szacunek dla wszystkich kibiców, którzy byli dzisiaj i przez cały sezon regularnie jeździli za Ruchem Radzionków.

 

Zefka Kobyla Góra – Ostrovia Ostrów 21.05.2023

Relacja Ostrovii Ostrów: 

W Kobylej Górze obecni jesteśmy w 46 osób (w tym 8 Łańcuchów – dzięki!) z flagą oraz transparentem. Na boisku wygrana 3:0, która przybliża naszych grajków do awansu. AVE OVIA!

 

Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 20.05.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

W sobotę na meczu z Bielawianką formujemy 80 osobowy młyn. Wywieszamy flagę ŚP SKRZYPU oraz JORGI PDW. Wspiera nas 7 kiboli Dozametu, dwóch Polonistów oraz jeden Tyszanin – dzięki!

 

KS Warka – Powiślanka Lipsko 20.05.2023

Relacja Powiślanki Lipsko:

Wyjazdy na Warkę od lat zawsze u nas cieszyły się popularnością. Żeby przybliżyć historię w naszej lidze od lat ekip które robią cokolwiek można policzyć na kilku palcach jednej ręki. W dawnych latach kibice z Warki, którzy de fakto zawsze dziali na Legii, odwiedzili nas raz w starych latach kibicowskich, ale za to my ich stadion wiele razy- mecze te kończyły się awanturami.W ostatnim sezonie nie organizowaliśmy wyjazdu do Warki ,a doszły nas słuchy że ktoś nas tam oczekiwał….Tak więc tym razem zrobiliśmy im przyjemność i zawitaliśmy do ich miasta co okazało się chyba dla nich nie małym zaskoczeniem. Na ten wyjazd mamy przygotowane okazjonalne koszulki ,,Turyści z Lipska On Tour” które są nawiązaniem do naszej flagi wyjazdowej. Na zbiórce stawia sie 74osoby w tym 10osób z Broni Radom oraz 5 osób ze Zwolenianki Zwoleń -dzięki panowie. W trasę lecimy autokarem i autem ,całą trase z balastem. Po przyjeździe do Warki zastajemy nieogarniętych organizatorów ,którzy nie mieli pomysłu co z nami zrobić, więc próbujemy wjazdu z bramą ,ale przy obstawie psów nic nie wychodzi. Wskazują nam, abyśmy przejechali do okola stadionu autobusem- na co się zgadzamy, ale w trakcie zatrzymujemy autokar i wysypujemy się by dalszą drogę iść pieszo(zaskoczone psy nie wiedziały co zrobić) a my niewiele myśląc biegniemy wzdłuż stadionu, żeby przywitać młynek gospodarzy . Wyłamujemy plotek oddzielający wejście na płytę boiska żeby dostać się do gości( biegnąc na spotkanie z gospodarzami, którzy ewidentnie nie mają ochoty na konfrontacje).Zrywają swoją flagę ,którą przerywają na pół, po czym wysypują się białe kaski i kończą wstępną zabawe . Zajmujemy miejsce w klatce, wieszamy flagę i przez cały mecz lecimy z konkretnym dopingiem wspomaganym bębnem.W drugiej połowie odpalamy piro,race świece strobo i machajki. Piłkarze remisują 1-1. Po meczu oczywiście do głosu chcieli dojść smutni panowie i zrobić nam ścieżkę zdrowia wlepiając mandaty i wypuszczać nas po 5-iu z sektora…Finalnie skończyło się na mandatach i cała grupą zawijamy wszyscy w drogę powrotna. Cały wyjazd w fajnym starym klimacie!!! pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do następnego.

TO MY TURYŚCI Z LIPSKA!!!

 

Sparta Brodnica – Elana Toruń 20.05.2023

Relacja Sparty Brodnica:

Rozpoczynając relację musimy się cofnąć o tydzień, gdzie zarówno u nas i na meczu Elany w Łabiszynie miały miejsce atrakcje poza piłkarskie.

Po decyzji komisji KPZPN na mecz sobotni została nałożona podwójna kara. Dla Elany zakaz wyjazdowy i zamknięte trybuny u nas. Gdy rok temu zamknięto nam stadion za odpalenie jednej racy, mecze można było oglądać spod przylegającej do stadionu hali sportowej. Niestety nie tym razem. Obiekt był zamknięty na 4 spusty wszystkie bramy i cały przyległy teren do stadionu. Dodatkowo okolice patrolowało mnóstwo mundurowych z Brodnicy, Torunia i Bydgoszczy.

Mimo wszystko zbieramy się w +/- 100 osób nieopodal stadionu na tarasie pobliskiego sklepu. Zaczęliśmy bardzo głośno dopingować i po jakichś 15 minutach podjeżdżają 3 kabaryny z których wyskakują spięci „stróże prawa” w pełnym uzbrojeniu jak na wojnę) i zaczynają nas spychać ze wspomnianego tarasu podobno celem wylegitymowania, jednak nagle podczas legitymowania losowo wybrane osoby dowiadują się o mandatach za wulgaryzmy i śmiecenie. Mandatów oczywiście nikt nie przyjął. Po całej tej popisówce zawijamy się do domów, a milicja krąży po mieście i szuka zaczepki.

Osobna sprawa do ludzi z naszego klubu wejdźcie na oficjalny profil Elany i zobaczcie jak tam traktują swoich kibiców. Nikt tam nie napisał o ordynarnych czynach, nie przekreślał zdjęć przedstawiających kibiców i barw klubu. A deklarowali pełne wsparcie.

Z nami 12 osób z Jabłonowa. Dzięki!

SPARTA TO MY !

 

Mazur Ełk – Victoria Bartoszyce 20.05.2023

Relacja Mazura Ełk:

Przez cały mecz prowadzimy solidny doping dla naszych piłkarzy, co procentuje pewnym zwycięstwem na boisku. Po tym spotkaniu jesteśmy samodzielnym liderem i przybliżamy się do awansu do IV ligi. Z nami Warmia Grajewo w ponad 20 osób – dzięki za wsparcie!

 

Krypnianka Krypno – ŁKS Łomża 21.05.2023

Relacja ŁKS-u Łomża:

W Krypnie nas ze Spartą 34 osoby. Miejscowych ze wsparciem Jagielloni (ok. 50) stać było tylko na wyzywanie naszych zawodników, na nasze zaproszenie „do tańca” reakcji brak.
Drużyna wygrywa 3:0 i wraca na fotel lidera!

 

Gryf Słupsk – Czarni Pruszcz Gdański 20.05.2023

Relacja Gryfa Słupsk:

Na tym meczu formujemy ok. 50-osobowy młyn ze sporadycznym dopingiem na płocie wieszmy flagę „GRYF KING” piłkarze bezbramkowo remisują.

 

Stal Sanok – Czarni Jasło 21.05.2023

Relacja Stali Sanok:

Na jedyny mecz z kibicami gości w okręgówce przypadły nam „DERBY” z Jasłem. Moblizacje zaczynamy tydzień przed meczem, pojawiają się plakaty,transparenty oraz zapowiedź z krótka nawijka stworzona przez MŁODY ZKS który stanął na wysokości zadania (BRAWO !)

Tego dnia robimy zbiórkę „W rynku” na której pojawia się duża liczba młodzieży co napawa nas dobra prognoza na przyszłość. Udajemy się na „WIERCHY” gdzie przed rozpoczęciem spotkania przyjeżdżają bracia z JKS Jarosław w liczbie 100 os. (DZIEKUJEMY ZA KONKRETNE WSPARCIE !). Równo z pierwszym gwizdkiem jedziemy z konkretym dopingiem przez całe spotkanie co jakiś czas „wymieniając uprzejmości z przyjezdnymi” (opiszą się sami) na płocie wywieszamy flagi „Ludzie ze Stali” zgodową „STAL&JKS” „PDW” oraz flage JKSu i dwa transparetny „BIFEK na zawsze w naszej pamieci” i „PDW” . W drugiej połowie spotkania prezentujemy oprawę stworzona przez MŁODY ZKS transparent „BĄDŹ WIERNY SWOJEJ PASJI” oraz mała „sektorowka” z napisem „STAL SANOK” do tego odpalamy żółto-niebieskie świece dymne oraz race. Piłkarze stają na wysokości zadania wygrywając mecz 2:0 co daje nam wciąż pierwsze miejsce w lidze okręgowej.

Dziękujemy wszystkim osoba które brały czynny udział w organizacji całej otoczki meczowej a szczególnie Młodemu ZKSowi ! (W młodzieży siła) Również dziękujemy Burmistrzowi Miasta , Prezesowi MOSiR oraz Prezesowi naszego klubu Stal Sanok za pomoc w organizacji spotkania !

 

Relacja Czarnych Jasło:

Na wyjazd do Sanoka otrzymujemy 120 biletów, lecimy dwoma autokarami i autami w 126 os. w tym 15 Stal Mielec, 3 Sandecja i 1 zakazowicz pod bramą (dzięki). Wieszamy 3 flagi i transparent P.D.W. MAREK. Trochę dopingujemy z przeplatanymi bluzgami. Piłkarze przegrywają 0:2 mimo to bardzo dobrze oglądało się młodych chłopaków bo zostawili serducho na boisku. Derby derby i po derbach. My dalej niestety tkwimy i śpimy w okregówce. Pozdro dla obecnych.

 

Wisła II Płock – Hutnik Warszawa 20.05.2023

Relacja Hutnika Warszawa:

Ponad 130 osób dopingowało Dumę Bielan ,w Płocku.Dwa autokary + samochody.Wspierały nas delegacje z Puław i Ostrołęki ,za co dziękujemy. Zaprezentowaliśmy tylko jedną oprawę,ze względu na obiekt na którym graliśmy. Ostatni wyjazd autokarowy ,odbył się osiem lat temu również,do Płocka.


ŻUŻEL:

Kolejarz Opole – Start Gniezno 21.05.2023

Relacja Startu Gniezno:

W Opolu jesteśmy obecni w 65 osób z dwoma flagami. Z nami obecnych 5 kibiców Dyskobolii Grodzisk. Dopingujemy do 6 biegu. Później sporadycznie ze względu na postawę naszych zawodników. Od razu po meczu nie czekając na nich ruszamy w drogę powrotną. KSD

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments