LIVE: Na Stadionach 16-20.02.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


LIGA KONFERENCJI EUROPY:

Bodø/Glimt – Lech Poznań 16.02.2023


EKSTRAKLASA:

Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 17.02.2023

 

Śląsk Wrocław:

 

Cracovia – Stal Mielec 17.02.2023

Relacja Stali Mielec:

W dniu wczorajszym docieramy do Krakowa w sile 200 osób. Na sektorze obecni z nami bracia z Sącza. Dwie różne połowy zagrane przez naszych piłkarzy, powodują to że spotkanie kończy się porażką. Zapominamy o przegranej i mobilizujemy się na kolejny mecz z Górnikiem Zabrze. Czas na pierwszy trzy punkty w tej rundzie.

 

Korona Kielce – Lechia Gdańsk 18.02.2023

Relacja Korony Kielce:

Kolejne dobre kibicowsko spotkanie za nami. Solidna liczba na Młynie, flagowisko w barwach oraz transparent skierowany do jednego z członków Rady Miasta. Lechia w sektorze gości w konkretnej liczbie, z oprawą i odpaloną pirotechniką.

 

Relacja Lechii Gdańsk:

W Kielcach dopingowaliśmy Lechię w 470 osób.

 

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze 18.02.2023

 

W Częstochowie pojawiło się 304 kibiców Górnika:

 

Lech Poznań – Zagłębie Lubin 19.02.2023

 

Kibice Zawiszy Bydgoszcz w drodze do Poznania, gdzie dzisiaj w solidnej liczbie będą wspierali Zagłębie Lubin.

 

Relacja Zawisza FC Inowrocław:

Korzystając z faktu, że nie ruszyła jeszcze nasza liga, a głód kibicowskich emocji dawał mocno o sobie znać, postanawiliśmy wesprzeć naszych ziomali z Lubińskiego Zagłębia. Ze zbiórki ruszamy w dwa autokary niebiesko-czarnych fanatyków z Kujaw. Każdy z nas posiadał okazjonalny gadżet w postaci czapki, który jeszcze bardziej podkreślał naszą jedność. Na trasie łapiemy się ze sporą grupą Bydgoszczaków i wspólnie wyruszamy w kierunku Poznania, gdzie aktualnie rozgrywa swoje mecze drużyna z Wielkopolski. Pod sektorem obecna jest już spora grupa naszych miedziano-biało-zielonych przyjaciół, w tym oczywiście najbliższy naszemu sercu FC Bolesławiec.

Na meczu debiutuje nasza nowa flaga „BRATERSKIE KUJAWY”, która jest symbolem poświęcenia sporej grupy osób, a zarazem motywacją do dalszego, wspólnego działania. Mimo braków sportowych sukcesów, podążamy własną drogą, i nie tylko nadal istniejemy, ale mamy się bardzo dobrze i udowadniamy to na każdym kroku.

Sam mecz przebiega w przyjacielskiej atmosferze, a dopingowy repertuar opiera się głownie na zgodowych przyśpiewkach. Piłkarze również nie zawodzą i 3 punkty wracają z Lubinkami do domu. Po meczu jak to przy takich spotkaniach trwa jeszcze umacnianie zgody i zawijamy w drogę powrotną, która przebiega bezproblemowo. „Niech wszyscy słyszą, Zagłębie zawsze z Zawiszą”.

Zajebiście było zobaczyć wiele osób, które w ostatnim czasie z różnych powodów mniej aktywnie uczestniczyły w naszym kibicowskich świecie. A już usłyszenie B. zapodającego doping na sektorze, w pełni wynagrodziło wszystkim obecność na tym wyjeździe. Runda dopiero startuje i nie zamierzamy spocząć na laurach, dlatego już teraz mobilizujemy się na pierwszy wyjazd do Jarocina, który odbędzie się 11 marca! BRATERSKIE KUJAWY !

 

Relacja Zagłębia Lubin:

2023 rok na wyprawie zaczynamy bardzo okazale. W Poznaniu na sektorze gości zameldowało się 844 kiboli 492 Zagłębie + 352 fanatyków Zawiszy Bydgoszcz którym dziękujemy za konkretne wsparcie! 4 zakazowiczów w tej liczbie, którzy pod stadionem sercem byli z nami.

Sektor gości został bardzo szczelnie oflagowany, co w połączeniu z fanatycznym dopingiem dało bardzo dobry efekt.

 

Miedź Legnica – Wisła Płock 19.02.2023

 

Pogoń Szczecin – Warta Poznań 18.02.2023

Relacja Pogoni Szczecin:

Oczekiwania na wiosnę były inne, a my, kibice, szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Dzisiejsza wygrana daje nadzieję, że obecny sezon w którym obchodzimy 75-lecie klubu, może jeszcze dać nam trochę radości. Wszystko w nogach piłkarzy i sztabu, który obiecywał nam wiele. Wierzymy, że uda nam się wrócić na dobre tory na dłużej.

Celem są puchary. Bez jego wypełnienia można już planować podróż z biletem, którego ważność upływa z końcem maja. TYLKO POGOŃ!

 

Relacja Warty Poznań:

W Szczecinie na nowym sektorze gości! Drugim ligowym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie z Pogonią. Pierwszy raz od całkowitego ukończenia budowy stadionu wchodzimy do sektora dla kibiców gości.

Cały obiekt robi ogromne wrażenie i na pewno jest jednym z lepszych stadionów, na jakim mieliśmy okazję zawitać. Warciarze wyruszyli do Szczecina ze sporym zapasem czasowym. Podróż minęła w miarę szybko mimo strasznej ulewy, jaka nam towarzyszyła podczas drogi na pomorze. Od początku meczu ruszyliśmy z dopingiem i wokalnie wydawało się, że jest dobrze. Jednak najlepsza energia sprzyjała nam podczas nowej pieśni, której debiut wstrzelił się idealnie. Każdy Warciarz robił co mógł aby zmobilizować piłkarzy Warty w odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej połowie meczu prezentujemy duże flagi na kijach z malowanymi motywami. Druga odsłona to sektorówka z napisem POZNAŃSKA WARTA, po jej opuszczeniu prezentujemy transparenty na dwóch kijach z logiem naszej grupy oraz małe flagi z malowanym herbem w laurach, które dopełniły prezentację. Doping i zaangażowanie niestety nie pomogły, aby ze Szczecina wywieść chociaż remis. Po meczu jeszcze raz głośnym „JESTEŚMY ZAWSZE TAM…” zaznaczamy swoją obecność i dajemy zawodnikom do zrozumienia, że bez względu na wyniki będziemy z nimi na dobre i złe… AVE WARTA

 

Piast Gliwice – Legia Warszawa 19.02.2023


I LIGA:

Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów 17.02.2023

 

Relacja Ruchu Chorzów:

Zakaz zakazem, ale Kibice Ruchu Chorzów zawsze znajdą sposób, by wesprzeć swoją drużynę. W Niepołomicach stawiło się około 600 fanów Niebieskich!

 

Górnik Łęczna – Stal Rzeszów 18.02.2023

 

Relacja Chełmianki Chełm:

W sobotnie popołudnie 36 Fanatyków Chełmianki wspiera Górników na pierwszym meczu domowym w Łęcznej. CHEŁMIANKA & GÓRNIK!

 

Stal Rzeszów:

 

Relacja Łady Biłgoraj:

31 fanatyków Łady wspiera na tym wyjeździe przyjaciół z rzeszowskiej Stali. Podziękowania dla układowiczów za wszystko i do następnego!

 

Arka Gdynia – Wisła Kraków 18.02.2023

 

Wisła Kraków:

 

Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 18.02.2023

 

 

GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 19.02.2023

Relacja GKS-u Katowcie:

Po ponad 10 miesiącach wracamy na swoje miejsce na własnych zasadach. Zbiera się nas ponad 1800 osób na Blaszoku. Niestety na skutek otwartych dwóch kołowrotków i totalnego chaosu organizacyjnego cała nasza załoga wchodzi na stadion do 40 minuty meczu. Na całym stadionie ponad 3000 widzów, czyli tyle ile w sumie w całej rundzie jesiennej na wszystkich meczach w czasie naszej nieobecności. Jeśli chodzi o doping to można powiedzieć, że momenty były, ale stać nas na jeszcze więcej!

Do zobaczenia na kolejnych meczach na Blaszoku, oraz wyjazdach! Runda dopiero się rozkręca!

 

Relacja Górnika Zabrze:

Na wczorajszym meczu GieKSy z Podbeskidziem, wspieramy naszych braci w 150 osób. KSGKS!!!

 

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na pierwszy wyjazd w 2023r. wypadły nam bliskie Katowice. Na początku roku nie wiedzieliśmy czy pojedziemy ze względu na bojkot kibiców GieKSy…dwa tygodnie przed dostajemy info, że kibice GKS-u wracają, więc i i My możemy zaczynać zapisy. Niedziela 12:40 nigdy nie przyciąga, więc ograniczamy się do kilku postów w internecie oraz na kilku okrzykach na stadionie mobilizując na ten wyjazd. Kto miał jechać ten pojechał.

I tak w Niedzielę kilka minut przed 11:00 w stronę Katowic rusza jeden autokar i kilka samochodów ze sporym balastem. Jesteśmy pod bramami stadionu godzinę przed meczem, skrupulatne sprawdzanie przez ochronę (chyba pamiętali Naszą ostatnią wizytę), lecz wszyscy jesteśmy na sektorze przed pierwszym gwizdkiem. Jest Nas 120. Mamy ze sobą 3 flagi: Bielszczanie, CeramedSCI oraz wyjazdową vlepkę. Nasz doping w asyście bębna dobry. Jednak tego dnia ciężko było się przebić przy dobrze wypełnionym „Blaszoku”.

Po meczu wspieramy piłkarzy głośnym „czy wygrywasz czy nie…” Pamiętajcie, że remis to nie porażka i na meczu z Tychami na pewno będzie lepiej! Dlatego Wszyscy widzimy się na sektorze 15G! Ave Ceramed 

 

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź 19.02.2023

 

Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 19.02.2023


HOKEJ:

Unia Oświęcim – TKH Toruń 17.02.2023

Relacja Unii Oświęcim:
Na meczu przeciwko TKH Toruń, z młyna dopinguje około 80 osób, w tym kilku bRaci z Ruchu. Na płocie wieszamy flagę UNIA OŚWIĘCIM z czachą oraz płótno poświęcone zmarłemu 22 lata temu Arturowi Malickiemu. 14 lutego obchodziliśmy kolejną rocznicę tragicznej śmieci naszego wychowanka. Choć wydawało się, że nasi hokeiści mają mecz pod kontrolą, ostatecznie remisują w regulaminowym czasie gry.

Dogrywka należała już do Biało-Niebieskich i to UNIA zgarnia dziś 2 punkty. Pozostała ostatnia kolejka, w której zagramy na wyjeździe z Podhalem. Później już czeka nas faza Play-Off, którą zaczniemy w naszej hali 22 i 23 lutego! Czas zacząć grę o medale


INNE:

1.FC Magdeburg – St. Pauli 18.02.2023

Relacja Hutnika Kraków:

Rundę wiosenną zaczynamy od wizyty na meczu 1.FC Magdeburg-St. Pauli, na którym pojawia się 35 kiboli Hutnika. HKS&FCM!

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments