LIVE: Na Stadionach 13-17.04.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


1/4 FINAŁU LIGI KONFERENCJI EUROPY:

Lech Poznań – Fiorentina 13.04.2023

 

Fiorentina:


EKSTRAKLASA:

Warta Poznań – Śląsk Wrocław 14.04.2023

Relacja Śląska Wrocław:

Kolejny beznadziejny mecz w wykonaniu Śląska za nami. Oglądanie występów naszego zespołu to są jakieś tortury. W ostatnich dwóch meczach po za zerowym bilansem punktowym tylko raz oddajemy celny strzał na bramkę rywali. To zdecydowanie za mało jak drużynę, która chce utrzymać się w Ekstraklasie.

Drużyna mentalnie nie istnieje. Nie widać by Ci zawodnicy tworzyli jakiś kolektyw, gdzie brak umiejętności nadrabiany jest walką. Na boisku piłkarze nie pokazali nic, ani umiejętności, ani sportowej złości. Dominuje bezradność i brak pomysłu na rozegranie akcji, a wszystko jest robione bez większej wiary.

Inne nastroje niż na boisku panowały na sektorze gości. Fanatycy Śląska przyzwyczajeni do antyfutbulu w wykonaniu piłkarzy rozkręcili atmosferę na stadionie w Grodzisku. W pierwszej połowie nie zabrakło szydery. Oberwało się wszystkim. Kibice Śląska byli tego wieczoru na drugim biegunie niż piłkarze WKS-u.

Po każdej kolejnej straconej przez Śląsk bramce i czym bliżej końca meczu tym sektor gości był coraz głośniejszy. Ostatnie 15 minut to już konkretny, fanatyczny doping bez koszulek. Atmosfera jakby Ślązeczek zdobywał mistrza. Mimo, że to Warta wygrywała gospodarze byli cicho, a fanatycy Śląska zdzierali gardła jeszcze kilka minut po końcowym gwizdku. Śląsk to My!

Warto wspomnieć o geście upamiętniającym legendarnego zawodnika Śląska Wrocław, kapitana i czołowego zawodnika z lat 60-tych, Tadeusza Łuczaka. Dla miejscowych to również legenda i trener stulecia. Wspólnie oddaliśmy mu hołd w 60 minucie, a na płocie miejscowych zadebiutowała flaga z wizerunkiem legendarnego trenera i zawodnika.

Przed nami jeszcze 6 kolejek. Mamy w porównaniu do innych drużyn dobry terminarz. Jednak te mecze same się nie wygrają i z taką postawą na boisku nie mamy czego szukać w Ekstraklasie. Wszystko w naszych rękach, ale bez mentalnej zmiany u zawodników i większej wiary w siebie nie utrzymamy się. Natomiast my, fanatycy mobilizujemy się na te ostatnie mecze i tak jak w Grodzisku dajemy z siebie wszystko, bo to mogą być dla nas ostatnie chwile w Ekstraklasie. Jeśli się żegnać to w dobrym stylu chociaż na trybunach.

Widzów: 1756, w tym 241 kibiców Śląska, w tym 3 Miedź Legnica i 1 Lechia Gdańsk. Dziękujemy za wsparcie.

 

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 14.04.2023

 

 

W Lubinie pojawiło się 670 osób w tym 21 GieKSa i 4 Wisłoka:

 

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok 15.04.2023

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

Na sobotnim wyjeździe do Kielc stawiliśmy się w 407 osób, w tym 12 braci z Mazura Ełk.

 

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 15.04.2023

 

Pogoń Szczecin:

 

Cracovia – Radomiak Radom 15.04.2023

 

Raków Częstochowa – Widzew Łódź 16.04.2023

 

Widzew Łódź:

 

Legia Warszawa – Lech Poznań 16.04.2023

 

Dzięki uprzejmości Legionistów, w Warszawie pojawiła się spora grupa kibiców Kolejorza. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Piast Gliwice – Wisła Płock 16.04.2023


I LIGA:

Wisła Kraków – Stal Rzeszów 14.04.2023

 

Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów 15.04.2023

 

Zagłębie Sosnowiec:

 

Relacja Ruchu Chorzów:
W sobotę, mimo śmiesznego zakazu wyjazdowego, nałożonego przez śmieszną komisję niszcząca piłkę nożną i frekwencję na stadionach, meldujemy się w zagranicznym Sosnowcu w ponad 1000 fanatyków górnośląskiej siły. Cała wyjazdowa SzaRańcza ubrana w jednakowe niebieskie treski pokazała poraz kolejny, jak powinny wyglądać mecze i jak się powinno na nich prezentować. Głośny doping, pełne trubUNy to coś o co każdy powinien walczyć. Bo jak wszyscy wiemy piłka nożna bez kibiców jest po prostu nudna. Mecz niestety przegrywamy ale mamy nadzieję, że ta wpadka tylko zmotywuje naszych piłkarzy do tego aby w kolejnych meczach walczyć o każdy centymetr boiska i o każde ligowe bezcenne punkty.

Dzięki dla Zagłębia za wejście.
Piłka nożna dla kibiców!

 

Odra Opole – GKS Tychy 15.04.2023

Relacja GKS-u Tychy:

Sobota, Opole, piętrus i auta, 120 głów, 5 flag, machajki i gra kopaczy, która nas niestety nie zaskoczyła. Nie robimy sobie nic z wyniku i podsumowujemy go przyśpiewką „prawie zwycięstwo, tyszanie prawie zwycięstwo”. Kolejny raz udowadniamy, że GKS TO MY!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 16.04.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Mecz z ostatnią drużyną w tabeli przyciągnął na Rychlińskiego 21 – 3247 kibiców, z czego około 180 dopinguje z sektora 15G. Na barierce wisi 6 flag: Bielszczanie, Narodowe Podbeskidzie, 1995, 1312, GNLS oraz CeramedSCI. Doping tego dnia dobry, z kilkoma mocnymi zrywami, zwłaszcza po bramkach, których w tym meczu było aż 5. Dobre widowisko na murawie mamy nadzieję, że przyciągnie na Bielską Twierdze jeszcze więcej kibiców zwłaszcza, że już w maju czeka nas ciekawe spotkanie z krakowską Wisłą, na który już teraz wszystkich motywujemy! O czym warto jeszcze wspomnieć to w około 5 minucie meczu na gnieździe pojawił się Goku, który pauzował za kartki.

Przed nami wyjazd do Łodzi na ŁKS, na meczu było duże zainteresowanie, dlatego ruszyły zapisy na autokar. Zapisywać się!
Ave Ceramed


II LIGA:

Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków 15.04.2023

 

Motor Lublin – Lech II Poznań 16.04.2023


III LIGA:

Cartusia Kartuzy – Bałtyk Gdynia 14.04.2023

Relacja Bałtyku Gdynia:

Zaliczamy kolejny wyjazd w tym sezonie, tym razem meldujemy się w Kartuzach w liczbie 23 osób. Na meczu prowadzimy głośny doping, odpalamy race a piłkarze wygrywają całe spotkanie. BAŁTYK NIGDY NIE ZGINIE!

 

Chemik Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek 15.04.2023

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 15.04.2023

 

Relacja Avii Świdnik:

W Radzyniu Podlaskim byliśmy w 34 osoby z jedną flagą oraz transem ŚP Andrzej.

 

Unia Tarnów – Wisła Sandomierz 15.04.2023

Relacja Unii Tarnów:

Kolejna oprawa WBF w tym sezonie. Na meczu z Wisłą Sandomierz prezentujemy oprawę jakiej jeszcze nie robiliśmy. Na balkonie głównej trybuny wieszamy transparent, na którym litery UNIA w czcionce 3D namalowane są do połowy, zaś ich górna część wystawała powyżej barierki. Obok umieściliśmy także dużą tarczę z Jaskółką. Choreografię uzupełniło 85 machajek i świece dymne. Porywisty wiatr nieco popsuł efekt. Wieszamy także transparent „W obronie dziedzictwa Jana Pawła II” oraz flagi. Doping dobry, prowadzony przez cały mecz! W drugiej połowie weszła kolejna nowa przyśpiewka, która miejmy nadzieje, że wszystkim utrwali się za dwa tygodnie na meczu z Wieczystą. Mecz przegrany, ale walczymy dalej – III liga musi w Tarnowie pozostać!

 

Lublinianka Lublin – Wisłoka Dębica 15.04.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Lublinie 109 osób w tym 40 Siarka Tarnobrzeg i 12 Górnik Zabrze. Stadion Lublinianki z powodu braku sektora gości nie przyjmuje kibiców gości, lecz po dogadaniu się z ich klubem zostajemy wpuszczeni na plac na terenie stadionu, skąd dobrze widać mecz. Wieszamy dwie flagi i sporadycznie dopingujemy całe spotkanie. Podziękowania dla zgód za wsparcie!

 

Stal Stalowa Wola – Korona II Kielce 15.04.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami kolejny mecz ligowy. Tym razem, Zielono-Czarni podejmowali przy Hutniczej zespół rezerw Korony Kielce. Dobra frekwencja w młynie. Wieszamy dwie flagi i prowadzimy głośny doping w asyście bębna. Tradycyjnie, kilka razy śpiewa z Nami cała trybuna. Atmosferę podkręcała postawa piłkarzy , którzy stanęli na wysokości zadania i wygrali 3:1.

Po meczu dziękujemy drużynie za kolejny komplet punktów.

 

Zawisza Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin 15.04.2023

 

MKS Kluczbork – Stilon Gorzów 15.04.2023

Relacja Stilonu Gorzów:

W Kluczborku melduje się 29 Stilonowców z jedną flagą.

 

KS Wiązownica – Chełmianka Chełm 15.04.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

W Wiązownicy jesteśmy obecni w 33 osoby.


NIŻSZE LIGI:

Ruch Radzionków – Victoria Częstochowa 15.04.2023

 

JKS Jarosław – Wisłoka Wiśniowa 15.04.2023

Relacja JKS-u Jarosław:

Nas w młynie +/- 95 osób z konkretnym dopingiem przez cały mecz. Piłkarze po raz pierwszy wygrywają na wiosnę w Jarosławiu. W środę wszyscy do Sędziszowa TYLKO JKS !

 

Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 15.04.2023

Relacja Wigier Suwałki:

Na meczu z Wissą wystawiamy ok 80 os. młyn z kilkoma flagami.

 

Mazur Karczew – MKS Mazovia 15.04.2023

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

W Karczewie jesteśmy obecni w 33 osoby. Razem z nami jedna osoba z HHC – dzięki! Doping prowadzimy cały mecz. W drugiej połowie kilka momentów konkretnego ryknięcia. W doliczonym czasie gry tracimy bramkę z rzutu karnego na 1:1. Niestety musimy zadowolić się remisem, ale to nic nie zmienia! WALKA TRWA!

 

Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała 16.04.2023

 

Wielkopolska Komorniki – Górnik Konin 15.04.2023

Relacja Górnika Konin:

Na kolejnym wyjeździe meldujemy się w 4 dyszki! Nasi piłkarze wygrywają 5 mecz z rzędu i na wiosnę zdecydowanie odwrotnie do jesieni są niepokonaną drużyną w lidze! Brawo!

 

LKS Pogórze Pleśna – KS Rzuchowa 16.04.2023

 

Stal Gorzyce – LZS Ździary 15.04.2023

 

Sprotavia Szprotawa – Stal Jasień 15.04.2023

 

Elana Toruń – Pomorzanin Toruń 15.04.2023

Relacja Elany Toruń:

Jesteśmy niezaprzeczalnie NUMERO UNO w Tym mieście!

Derby z Pomorzaninem już za nami. Przy ich okazji zaprezentowaliśmy oprawę nawiązująca do naszej niezaprzeczalnej supremacji w Grodzie Kopernika. Fanatyczny doping, dobra frekwencja w młynie i znakomite liczby jeżeli chodzi o wszystkie osiedla jak i FC Lubicz oraz FC Aleksandrów – czas obudzić się na dobre i prezentować wszem i wobec nasz uśpiony potencjał. Konkurs na vlepki za najlepszą osiedlowa liczbę wygrywa EZW, które na meczu zameldowało się w 65 osób. Niebawem kolejne mobilizacyjne motywacje, bądźcie czujni!

Cytując klasyka – „to nie są tanie rzeczy”. Dlatego zachęcamy do wspierania naszego budżetu hojnymi darami podczas meczów. Możecie także wpłacić nam pieniądze na konto – więcej info PV.

WALKA O AWANS TRWA, TYLKO ELANA!

 

Legion Pilzno -Karpaty Krosno 15.04.2023

Relacja Karpat Krosno:

W Pilźnie jesteśmy obecni w 52 osoby.

 

Czarni Czarna Białostocka – ŁKS 1926 Łomża 15.04.2023

Relacja ŁKS-u Łomża:

Do Czarnej Białostockiej docieramy w 25 osób w przerwie spotkania. Przez całą drugą połowę prowadzimy doping. Pozdro dla obecnych. W JEDNOŚCI SIŁA-ŁKS JEDNA RODZINA!

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments