„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.
POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!
EKSTRAKLASA:
Lechia Gdańsk – GKS Katowice 12.09.2025


Relacja GKS-u Katowice:
Nas wczoraj pociągiem w Gdańsku na meczu z Lechią 621 osób, w tym 62 z Górnika, 8 z Banika Ostrava i 1 z JKS.


Lech Poznań – Zagłębie Lubin 12.09.2025

W Poznaniu pojawiło się 619 kibiców Zagłębia Lubin.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin 13.09.2025

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 13.09.2025


Relacja Jagiellonii Białystok:
Około 750 kibiców Jagi stawiło się na sektorze gości w Gliwicach. Wspierało nas 7 fanów Mazura Ełk. Podróżowaliśmy pociągiem specjalnym. Przejazd do Gliwic, przemarsz na stadion bez problemów. Tradycyjnie we znaki dali się „komandosi” z ochrony.
Przez cały mecz prowadziliśmy głośny doping. Szkoda straconej bramki w samej końcówce, przez co na Podlasie wracamy z jednym punktem. Podróż powrotna również spokojna.

Widzew Łódź – Arka Gdynia 14.09.2025

Relacja Arki Gdynia:
Na wczorajszym meczu w sektorze gości wspieramy naszą drużynę w 650 osób.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze 15.09.2025
Pomimo wciąż obowiązującego zakazu, kibice Górnika Zabrze dzięki uprzejmości gospodarzy mogli obejrzeć dzisiejsze spotkanie z perspektywy sektora gości.

I LIGA:
GKS Tychy – Polonia Bytom 12.09.2025




Relacja Polonii Bytom:
Na wczorajszym wyjeździe do Tychów wypełniliśmy klatkę w prawie 850 fanatyków. W drugiej połowie Ultrasi prezentują oprawę w postacie transparentu ZJEDNOCZONE DZIELNICE w asyście stroboskopów i machajek. Piłkarze wygrywają i przesuwają się w górę tabeli

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 14.09.2025

Śląsk Wrocław – Puszcza Niepołomice 13.09.2025
Relacja Śląska Wrocław:
Za nami mecz z Puszczą. Choć przeciwnik nie budzi we Wrocławiu większych emocji, to na stadion przyszło ponad 13 tysięcy kibiców. Jeśli naszym celem jest awans do Ekstraklasy, to był to jeden z tych meczów, które trzeba było wygrać i tak też się stało. Mecz na murawie jak można było się spodziewać, był dla naszych piłkarzy bardzo wymagający. Piłkarze Puszczy wyszli na ten mecz z bardzo defensywnym nastawieniem, a ich głównym celem było przede wszystkim nie stracić bramki. Sprawiało to, że przez większość meczu nasi piłkarze prowadzili grę, ale niezwykłe trudno było im się przebić przez szyki obronne „Żubrów”.
Sytuację zmienił fenomenalny strzał Piotrka Samca-Talara oraz przytomne zachowanie w polu karnym Mariusza Malca, dzięki czemu udało się trafić dwukrotnie do bramki i finalnie zdobyć niezwykle ważne 3 punkty. Cieszy komplet punktów oraz zagranie meczu na 0 z tyłu. Brawa dla piłkarzy za walkę.
Na meczu z Puszczą na trybunie B zasiadło ponad 5 tysięcy fanatyków, czyli grubo ponad 1/3 wszystkich widzów zgromadzonych na stadionie! Prowadzimy dobry doping do którego często dołącza się cały stadion, co sprawia, że na meczu panuje bardzo dobra atmosfera. Dodatkowo na tryBunie powiewa kilka dużych machajek.
Za tydzień nasz Śląsk Wrocław zagra w Siedlcach z Pogonią. Niestety z powodu zakazu wyjazdowego nas tam nie będzie. Kolejnym meczem, który zobaczymy na żywo będzie spotkanie z Polonią Warszawa, które rozegrane zostanie w piątek, 26 września o godzinie 20.30. Wszyscy na stadion, wszyscy na tryBunę fanatyków!
Widzów: 13371, w tym 70 gości.

Puszcza Niepołomice:

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków 13.09.2025
Relacja Znicza Pruszków:
Za nami jeden z dalszych wyjazdów… W dniu wczorajszym na sektorze gości w Rzeszowie wstawiamy się w 17 osób. Od początku meczu prowadzimy doping w asyście bębna. Mecz nie układa się po naszej myśli i mimo wielu sytuacji , niestety przegrywamy. Po meczu motywacja, zbicie z zawodnikami i ruszamy w drogę powrotną. Stal 1:0 Znicz. Jesteśmy zawsze tam , gdzie nasz MKS gra!

Wisła Kraków – Odra Opole 13.09.2025

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Górnik Łęczna 14.09.2025
Relacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki:
Tego dnia tworzymy 40 osobowy młyn. Razem z nami przyjaciele ze Znicza Pruszków w liczbie 10 osób. Prowadzimy doping całe spotkanie. Na płocie dwie flagi MAD BOYS i GKS Pogoń. Piłkarze remisują 3-3 strzelając dwie bramki w końcowych minutach meczu. Brawo drużyna za walkę do końca.

II LIGA:
ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz 12.09.2025
Relacja Olimpii Grudziądz:
Na piątkowym meczu w Łodzi obecnych 20 osób z flagą PDW. Piłkarze wygrywają spotkanie i obecnie zajmują miejsce barażowe oby tak dalej!


Unia Skierniewice – Hutnik Kraków 12.09.2025
Relacja Hutnika Kraków:
Na piątkowym meczu w Skierniewicach meldujemy się w 88 osób (w tym 44 Petra i 14 GKS Bełchatów-dzięki za wsparcie!)

Sandecja Nowy Sącz – Stal Stalowa Wola 13.09.2025
Relacja Sandecji Nowy Sącz:
Kibice, wielkie brawa dla Was wszystkich – daliśmy z siebie 100% na trybunach, do pełni szczęścia zabrakło tylko wyniku, ale jesteśmy przekonani, że nasza drużyna się szybko pozbiera i wrócimy do regularnego wygrywania.

Stal Stalowa Wola:

KKS Kalisz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 14.09.2025
Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:
Na niedzielnym wyjeździe meldujemy się w sektorze gości w Kaliszu w kilkanaście osób. Kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i wracamy do Bielska z kompletem punktów! Jesteśmy zawsze tam…

Świt Szczecin – Resovia Rzeszów 14.09.2025
Relacja Resovii Rzeszów:
Na najdalszy wyjazd sezonu — do Szczecina, gdzie w jedną stronę do pokonania mieliśmy ponad 800 km — wybieramy się w 56 osób z jedną flagą. W przerwie meczu dołączamy do licytacji organizowanej przez Świt i wylicytowujemy za kwotę 1300 zł koszulkę piłkarską Świtu z autografami zawodników. Dochód z licytacji przeznaczony jest na leczenie 4-letniego, chorego Adasia.

III LIGA:
Wda Świecie – Elana Toruń 14.09.2025
Relacja Elany Toruń:
Brawo ELANA! Pozdro dla obecnych! Za tydzień w sobotę kolejny wyjazd , tym razem do Stęszewa! Nie zwalniamy tempa, jedziemy WSZYSCY! ELANA ON TOUR
Wisłoka Dębica – Siarka Tarnobrzeg 13.09.2025
Relacja Wisłoki Dębica:
W porównaniu do meczu Przyjaźni z ubiegłego sezonu przy Parkowej 1, ten wkoncu został rozegrany w lepszych ku temu warunkach na nowo powstałej trybunie. Razem z braćmi z Tarnobrzega tworzymy wspólny oraz liczny młyn, który konkretnie dopinguje obie drużyny i świetnie bawi się przez cały mecz. Jak to na zgodowych spotkaniach bywa, dębicko – tarnobrzeska integracja rozpoczyna się już w czasie meczu, a kończy w wynajętym po meczu lokalu. Na meczu prócz flag Wisłoki oraz Siarki, wieszamy transparent poświęcony bardzo bliskiemu nam, a zmarłemu kilka dni wcześniej kibicowi Górnika, dla którego również mecz zostaje rozpoczęty minutą ciszy.
WISŁOKA & SIARKA!

Relacja Siarki Tarnobrzeg:
W sobotnie popoludnie nasza ekipa wyruszyła do Dębicy, aby wspólnie z przyjaciółmi z Wisłoki uczestniczyć w meczu przyjaźni. Na stadionie stawiło się około 80 osób z Tarnobrzega, z flagami. Po dotarciu na obiekt, razem z gospodarzami utworzyliśmy jeden, wspólny młyn, który dopingował obie drużyny przez cały mecz. Całe spotkanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, zarówno na stadionie, jak i poza nim. Braciom z Wisłoki dziękujemy, za konkretną gościnę.
Siarka & Wisłoka!!!
AZS Podlasie – KSZO Ostrowiec 13.09.2025
Relacja KSZO Ostrowiec:
W dniu wczorajszym jesteśmy obecni na jednym z najdalszych wyjazdów dla Nas w naszej lidze czyli w Białej Podlaskiej. Na sektorze gości pojawiamy się na kilka minut przed rozpoczęciem meczu. Jesteśmy obecni w 104 osoby. Z nami tego dnia Powiślanka Lipsko (18 osób z flagą) i Wisła Sandomierz ( 9 osób z flagą). DZIĘKI ZA WSPARCIE! Prowadzimy doping w asyście bębna przez całe spotkanie. Mamy ze sobą dwie flagi.
Piłkarze mimo straty bramki na początku meczu ostatecznie wygrywają 2-1, a KSZO wraca tam gdzie jego miejsce czyli na FOTEL LIDERA. MIASTEM LIDERA! OSTROWIEC MIASTEM LIDERA!

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik 13.09.2025
Relacja Avii Świdnik:
Na wyjazd do Chełma wybieramy się autami finalnie w 56 osób. 5 kilometrów przed Chełmem zatrzymują nas smutni panowie informując że nie zostaniemy wpuszczeni do miasta. Na tym kończą się kolejne derby.

Olimpia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13.09.2025
Relacja Świtu Nowy Dwór Mazowiecki:
24 nowodworzan pojawiło się w Elblągu. Podziękowania dla Olimpii za gościnę.

Dolcan Ząbki – ŁKS Łomża 12.09.2025
Relacja ŁKS-u Łomża:
W piątkowe popołudnie do Ząbek dociera 39 kibiców ŁKSu w tym 5 braci z Szepietowa – dzięki za wsparcie!

NIŻSZE LIGI:
Czechowice-Dziedzice – BKS Stal Bielsko-Biała 13.09.2025
Relacja BKS Bielsko-Biała:
W Czechowicach na meczu przyjaźni trwającej 41 lat z naszymi ziomalami z Walcowni, jesteśmy obecni w około 200 osób. Na trybunach zasiadło również około 50 kibiców Zagłębia, 3 kibiców Slavii oraz 12 kibiców Dukli. Brawa dla ultrasów za super atmosferę podczas meczu. SĄSIEDZI ODCINEK 41!

Dozamet Nowa Sól – Pogoń Świebodzin 13.09.2025
Relacja Dozametu Nowa Sól:
Na wczorajszym meczu, wystawiamy około 40 osobowy młyn. Na płocie wieszamy jedną flagę „SZACHOWNICA” i trochę dopingujemy, w asyście bębna. Mecz bez większej historii, a końcowy wynik to 2-2 i podział punktów. Pozdrowienia dla obecnych!

Korona Piaski – Ostrovia Ostrów 13.09.2025
Relacja Ostrovii Ostrów:
W minioną sobotę udaliśmy się do miejscowości Piaski gdzie tego dnia nasi piłkarze rozegrali spotkanie z tamtejszą Koroną. Na miejsce dotarliśmy busami i finalnie na sektorze gości zameldowaliśmy się w 36 osób. Podczas meczu prowadziliśmy dość piknikowy doping, który mimo to poniósł piłkarzy do zwycięstwa. Po spotkaniu dziękujemy za zwycięstwo i zawijamy się w drogę powrotną do Ostrowa. Już w najbliższą sobotę widzimy się za Parowozownią.

Czuwaj Przemyśl – Start Pruchnik 13.09.2025
Relacja Czuwaju Przemyśl:
Na naszym sektorze stawiamy się w 70 osób i głośnym dopingiem prowadzimy piłkarzy do wysokiego zwycięstwa z czerwoną latarnią rozgrywek. Odpalamy race w asyście machajek. Na płocie wiszą flagi oraz trans „PDW” dla naszego ziomka.

MLKS Polan Żabno – MKS Tarnovia 13.09.2025
Relacja Tarnovii Tarnów:
W sobotę wybraliśmy się do Żabna, gdzie Tarnovia podejmowała miejscowy Polan. Meldujemy się tam w 24 osoby. Na trybunie gospodarzy również zasiada kilkanaście osób od nas. Piłkarze ulegają miejscowym 3:1.

GKS Stawiguda – Mazur Ełk 13.09.2025
Relacja Mazura Ełk:
Meldujemy się w 15 osób. W tym samym czasie delegacja obecna z Jagą w Gliwicach.

Zagłębie II Sosnowiec – CKS Czeladź 13.09.2025
Relacja CKS Czeladź:
W sobotę rozegraliśmy mecz na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Sosnowiec. Derby Zagłębia były starciem na szczycie V ligi. Mecz był też okazją do świętowania 20-lecia zgody z naszymi Braćmi z Olimpii Warszawa, nie zabrakło pirotechniki, dobrej zabawy i konkretnego dopingu, który niósł się przez całe spotkanie. Na boisku lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:1.
Na stadionie Ludowym pojawiło się 153 fanatyków CKSu, w tym 25 Olimpia Warszawa, 15 Górnik Wojkowice i gościnie obecni byli też kibice Olimpija Ljubljana. Dzięki za wsparcie! Po meczu świętujemy nasz jubileusz do białego rana! Dzięki wszystkim za obecność i do szybkiego zobaczenia!

Ina II Goleniów – Kotwica Kołobrzeg 14.09.2025
Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Na wyjeździe w Goleniowie stawia sie 126 osób w tym 12 MKS Karlino. Główna 80 osobowa załoga podróżuje autami, a reszta osobno różnymi środkami transportu na własną rękę stawia sie na trybunie. Na płocie wywieszamy jedną flagę i dopingujemy naszych zawodników przez całe spotkanie. Juz niedługo informacje o kolejnym wyjezdzie, na którym musimy stawić się w jeszcze większej liczbie!

LKS Czeluśnica – Stal Sanok 14.09.2025
Relacja Stali Sanok:
31 osób melduje się na tym wyjeździe . Po raz drugi z rzędu dobra liczba Młodego ZKS u .

Stomil Olsztyn – Mrągowia Mrągowo 13.09.2025

Łada Biłgoraj – Hetman Zamość 14.09.2025
Relacja Hetmana Zamość:
Osiem lat minęło od naszej ostatniej obecności na sektorze gości w Biłgoraju. Dzisiaj ponownie to się nie udało. Tym razem powodem była obawa przed przyjazdem „dużej grupy kibiców anatagonistycznie nastawionej do miejscowych”. Wiedząc o tym wcześniej, bez żadnej mobilizacji, pojechaliśmy dzisiaj autami w 85 osób na parking nieopodal stadionu. Widocznie nawet taka skromna grupa to za dużo dla tego antykibicowskiego klubiku spod Zamościa, aby normalnie umożliwić nam obejrzenie meczu z perspektywy sektora gości.
Z rzeczy ważniejszych to piłkarze odnoszą zwycięstwo, pokonując gospodarzy 1:0. Te jakże cenne trzy punkty pozwalają nam pozostać dalej na pozycji lidera. Brawo chłopaki!
Za tydzień czeka nas hitowo zapowiadający się pojedynek z wiceliderem z Lubartowa. Mecz będzie w Zamościu. Obowiązkowo rezerwujcie sobie czas i kupujcie bilety w przedsprzedaży. Wszyscy widzimy się na sektorze i głośnym dopingiem pomagamy piłkarzom odnieść kolejne zwycięstwo!

GKS Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 13.09.2025
Relacja Chemika Kędzierzyn-Koźle:
Tego samego dnia, o godzinie 15:00, w 70 osób, w tym 4 Raków (dzięki, bracia!), oglądamy z wysokości trybun, jak nasz Chemik rozgrywa mecz „wyjazdowy” na naszym stadionie. Piłkarze pokazali swoją dominację nad drużyną z Głuchołaz, wygrywając pewnie 0:4! Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale na pewno mamy do przekazania piłkarzom, aby nie zasiedli na laurach, bo plany – zarówno na ten sezon, jak i na najbliższe lata – są o wiele większe niż kopanie w okręgówce! CHEMICY, DO ZOBA NA STADIONIE!!!

HOKEJ:
Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 12.09.2025
Relacja Unii Oświęcim:
Inauguracja sezonu za nami. Pierwszy mecz to zawsze wielka niewiadoma. Jak zagra nasza drużyna czy jakiej frekwencji się spodziewać. Poczatek września to często okres wakacji poza granicami kraju. Mobilizacja ograniczyła się tylko do internetu oraz rozklejenia prawie setki plakatów. Ostatecznie hala przy Chemików 4 przyciągnęła około 2500 fanów a nasz młyn prezentował się dobrze. Aby upiększyć widowisko nasi UUltrasi zakończoną zrzutkę przeznaczyli na oprawę tego spotkania. Po drodze wyszły problemy z halą i ostatnie litry farby kładli jeszcze w czwartek późnym popołudniem. Ostatecznie wszystko się udało a motywem przewodnim stał się serial „Gra o tron”. Na plocie zawisł 3-metrowy transparent „WINTER IS COMING, THE GAME BEGINS”, do którego rozciągnięto sektorówkę. Sądząc po brawach z sektorów po drugiej stronie chyba wyszło OK. Później ozdobiliśmy sektor 4-oma flagami, z których 2 zostały wymienione na inne w 3 tercji. Jeśli chodzi o nasz doping to w pierwszej tercji było mocno. W drugiej poziom decybeli spadł ale w kolejnej wróciliśmy już na właściwe tory.
Hokeiści wygrywają pierwsze spotkanie i po wspólnych śpiewach oraz „rakiecie”, mogliśmy w dobrych humorach opuścić halę. Dziś wspierali nas fani Ruchu, Górnika oraz delegacja Wisły i jeden wariat ze Slovana – wszystkim dziękujemy za wsparcie!
Szacunek również dla wszystkich, którzy dorzucili się do puszek na oprawę! Zebraliśmy 2034,18zł. Będą efekty


ŻUŻEL:
Unia Leszno – Polonia Bydgoszcz 14.09.2025

Relacja GKM Grudziądz:
Na rewanżu finału ligi wspieraliśmy Polonię w 22 osoby. Na płocie zawisła nasza flaga Ave GKM.

źródło: stadionowioprawcy.net











Ruch z reklamą hasioka na klacie(albe) hahahahahahaahahahhaha