LIVE: Na Stadionach 12-15.05.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC.


EKSTRAKLASA:

Piast Gliwice – Korona Kielce 12.05.2023

 

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok 12.05.2023

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

Nas wczoraj w Warszawie równo 600 osób, w tym 15 Mazur Ełk i 17 Warmia Grajewo – dzięki za wsparcie.

 

Śląsk Wrocław – Wisła Płock 13.05.2023

Relacja Śląska Wrocław:

Ci, którzy wierzą do końca i przyszli dzisiaj na stadion nie zawiedli się. Po raz pierwszy od dawien dawna zobaczyli zdeterminowany i walczący Śląsk. Piłkarze pokazali wielkie zaangażowanie i walkę o każdy centymetr boiska. Taki Śląsk chcielibyśmy oglądać zawsze!

Atmosfera na trybunach podobnie jak gra na murawie była wyjątkowa. Można śmiało powiedzieć, że najlepsza w tym sezonie. Doping i zabawa na trybunach od pierwszego do ostatniego gwizdka, a nawet dłużej! Często do dopingowania włączał się cały stadion. Mimo tego, że to piłkarze z Płocka wyszli pierwsi na prowadzenie ani przez chwile nie traciliśmy wiary w ostateczny sukces! Robiliśmy swoje, a piłkarze odpłacili się walką i ostatecznie zwycięstwem w tym ważnym meczu.

Jeśli zawodnicy Śląska zagrają z taką determinacją i sportową złością w pozostałych dwóch meczach tego sezonu to jesteśmy w stanie utrzymać się w Ekstraklasie. Już teraz mobilizujemy się na dwa pozostały spotkania. Za tydzień ostatni mecz we Wrocławiu z zaprzyjaźnioną Miedzianką, a za dwa tygodnie wyjazd do Warszawy na mecz o wszystko! Chyba nikogo specjalnie nie trzeba zachęcać. Przed meczem minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego Brata, ŚP. „Siwego Farmera” i ŚP. Zosi, młodej fanki gdańskiej Lechii. Do zobaczenia w sektorze niebo!

„Wszyscy Śląska Fanatycy jadą spcem do stolicy!” 27.05.2023 r. Legia Warszawa – Śląsk Wrocław!

Widzów: 11.000, w tym 89 fanów z Płocka.

 

Wisła Płock:

 

Cracovia – Zagłębie Lubin 13.05.2023

Relacja Zagłębia Lubin:

Po dobrym wyjeździe na Lechię, na następnym wyjazdowym meczu w Krakowie zameldowaliśmy się w słabej liczbie 68 kibiców z małą wizytówka Na Wyprawie. Ograniczyliśmy doping do kilku okrzyków. Piłkarze odnieśli cenne zwycięstwo, za co po meczu im dziękujemy i w dobrych nastrojach ruszyliśmy w drogę powrotną. Przypominany, że sezon jeszcze się nie skończył.

 

Stal Mielec – Lechia Gdańsk 14.05.2023

Relacja Lechii Gdańsk:

600 km przejechanych za Lechią. Nieprzespana noc. Kierownik ds. Bezpieczeństwa Marek Zakrzewski zabronił wniesienia transparentu. Mecz oglądamy wszyscy pod sektorem. Tylko Lechia. Piłka nożna dla kibiców.

 

Relacja Unii Tczew:

W niedzielę wspieramy Lechię w Mielcu w 9 osób. Z nami 2 flagi: LGFT i kadrówka Unia Tczew.

 

Widzew Łódź – Górnik Zabrze 13.05.2023

 

Raków Częstochowa – Lech Poznań 14.05.2023

 

Relacja Lecha Poznań:

Wczoraj w Częstochowie Kolejorza wspierało 332 kibiców.

 

Warta Poznań – Radomiak Radom 15.05.2023


I LIGA:

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 12.05.2023

 

Odra Opole – Stal Rzeszów 13.05.2023
Relacja Odry Opole:
W sobotę podczas meczu domowego podejmujemy Stal Rzeszów, wywieszamy dwie flagi i dwa transparenty, jeden dla naszych ziomali walczących na gali Lewy Prosty a drugi dla naszego brata po drugiej stronie muru. Nas ok 200 osób razem z przyjaciółmi z Bytomia, przez cały mecz prowadzimy głośny doping.
Stal Rzeszów:
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź 14.05.2023
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice 13.05.2023
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 15.05.2023
Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:
Na meczu z zagłębiem jesteśmy obecni w 90 osób z jedną flagą „On Tour”. Dość często zaznaczamy swoją obecność oraz odpowiadamy na zaczepki sosnowiczan. Chociaż plan na odwiedziny nowego stadionu zagłębia mieliśmy inne to termin oraz forma Naszych piłkarzy wszystko popsuła. Odpuszczamy jakąkolwiek mobilizację ograniczając się do kilku postów w internecie, kto miał jechać ten pojechał. I tak parę minut po 15:00 z Bielska jedzie nabity autokar oraz kilka samochodów ze sporym balastem.
Mecz bez większej historii. Przegrany w frajerski sposób… Szkoda, gdyż była szansa zbliżyć się do miejsca zapewniającego baraże. Po meczu krótka pogadanka z piłkarzami, chociaż widać że niektórym „gwiazdom” uderzyła woda sodowa do głowy. Szacunek dla Drzazgi oraz Sitka, którzy przyszli porozmawiać gdy cała reszta uciekła do szatni.
Teraz czas na mecz z Wisłą, na którym spodziewamy się kompletu. Chociaż sytuacja w tabeli dla Nas jest nie ciekawa to wciąż mamy matematyczne szanse. Dlatego nie ważne gdzie masz bilet/karnet – 20 maja dopinguj razem z Nami w młynie! Pamiętajcie, że Podbeskidzie TO MY i właśnie wtedy kiedy wyniki są słabe musimy pokazać swój potencjał. Powtórzmy historię z ćwierćfinału, gdzie cała trybuna od Ul. żywieckiej była jednym wilkiem MŁYNEM!
Wszystko zależy od NAS! 
Razem Tworzymy Bielską Twierdzę! 
Ave Ceramed 
Resovia Rzeszów – Chojniczanka Chojnice 14.05.2023

II LIGA:

Garbarnia Kraków – Polonia Warszawa 13.05.2023

Relacja Polonii Warszawa:

W Krakowie meldujemy w ok.300 osób z flagą Warszawska Ferajna, zajmujemy sektor gości plus sektory gospodarzy. Tego dnia wspiera nas 20 PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ Z NOWEGO SĄCZA, oraz ok.35 kibiców z Cracovii.

Przed meczem zbieramy się na rynku, po pamiątkowym zdjęciu ruszamy pochodem na stadion. Podziękowania dla vice-prezes Garbarni Kraków, za przyznanie dodatkowej puli biletów.

KKS Kalisz – Siarka Tarnobrzeg 13.05.2023
Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Do Kalisza wybieramy się w 36 osób w tym 5 Wisła (dzięki!). Droga w obie strony ze sporym wahadłem.

III LIGA:

Chełmianka Chełm – Wisłoka Dębica 13.05.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

Formujemy 100-osobowy młyn i wywieszamy 4 flagi, tego dnia wspierają nas Górnicy w 9 osób (dzięki!). Kibice gości pojawili się w pierwszej połowie.

Świetna atmosfera na stadionie, która przyciągnęła na trybuny całe rodziny m.in. ze względu na darmowe dmuchańce, malowanie twarzy, balony dla dzieciaków, zorganizowanie bramek do gry oraz mały konkurs dla kibiców. To efekt wzięcia spraw w swoje ręce, po kilkutygodniowym przyglądaniu się dosyć nikłym działaniom spółki w kwestii promocji spotkań naszej drużyny przy ul. Szwoleżerów 15a. Mimo niekorzystnego wyniku oraz widma spadku, Stadion MOSiR zgromadził rekordową liczbę publiczności w obecnym sezonie.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Chełmie 55 osób z dwoma flagami w tym 11 fanów Górnika Zabrze (dzięki!). Podziękowania dla kibiców Chełmianki za podrzuconą wodę oraz dla naszego FC Chicago za dofinansowanie wyjazdu!

MKS Kluczbork – Polonia Bytom 13.05.2023
Relacja Polonii Bytom:
Niech żałuję ten kto wczoraj nie jechał do Kluczborka. W blisko  300 osób jesteśmy obecni na sektorze gości, na płocie tego dnia debiutuje flaga „ROJCA”, mamy też na wyposażeniu , „VTP”, „Pogoda on tour”, „Miechowice on tour”, „Stroszek”. Niesamowity comeback piłkarzy z 1-3 do przerwy w drugiej połowie niesiemy ich głośnym dopingiem do zwycięstwa 5-4. AWANS JEST NASZ! Dziękujemy naszym braciom z Opola za konkretne wsparcie tego dnia na sektorze było z nami również dwóch fanatyków z Żywca.
Stolem Gniewino – Bałtyk Gdynia 14.05.2023
Relacja Bałtyku Gdynia:
Zaliczamy kolejny wyjazd tym razem do Gniewina gdzie melduje się nas 47 osób. Piłkarze znów zaliczają plecy i spadek do IV ligi coraz bliższy. Jedno co cieszy, że wiara BAŁTYKU wciąż żywa mimo upływu lat i wieku. VIVA SKS!

Olimpia Grudziądz – Pogoń II Szczecin 14.05.2023

Relacja Olimpii Grudziądz:

Na to bardzo ważne spotkanie pod względem awansu mobilizację rozpoczyna nasza młodzież kilka dni przed meczem. W mieście pojawiła się spora ilość plakatów oraz kilka transparentów. Efektem tego w młynie w dniu meczu około 200 osób w tym delegacja chłopaków z Drwęcy (dzięki!). Na płocie wywieszamy trzy długo nie wywieszane flagi „Olimpia”, „1923” i „Alko Fans”. Piłkarze mimo kilku dobrych okazji kończą spotkanie bezbramkowym remisem. Teraz czas na sobotni wyjazd do Bydgoszczy!


NIŻSZE LIGI:

Elana Toruń – Włocłavia Włocławek 13.05.2023
Unia Oświęcim – Glinik Gorlice 13.05.2023
Relacja Unii Oświęcim:

Choć w naszej lidze ciężko znaleźć kluby ze zorganizowaną grupą kibiców, nie można powiedzieć, że nie ma ich w ogóle. W ostatnich dniach natrafiliśmy w sieci na informację, jakoby fani Glinika mobilizowali się na przyjazd do Oświęcimia. Niestety kilka dni później, nasz klub wydał oświadczenie, że na wniosek policji nie mogą przyjąć kibiców gości. Zgodnie z hasłem PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW, dzięki Naszej uprzejmości, wpuszczamy Glinik na trybuny. Formujemy nawet miły dla oka młyn i większość meczu prowadzimy zajebisty doping. Z nami 15 fanów Hejnału i 2 Ruchu – dziękujemy ! W pierwszej połowie nasi UUltrasi prezentują transparent KSU – TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KLUB, do którego zostają odpalone niebieskie świece dymne i białe race. Kolejny raz mocno przeszkodził nam wiatr i prezentacja mogła wypaść lepiej. W drugiej połowie wieszamy czachę i PDW Major. Z kronikarskiego obowiązku kopacze niestety przegrywają to spotkanie.

W tym samym czasie 10 osób od nas na meczu Elana-Włocłavia. Dziękujemy Torunianom za wszystko!

 

Żagiel Piecki – Mazur Ełk 13.05.2023

Relacja Mazura Ełk:

Nas około 30 osób w tym delegację Warmii i Jagiellonii, dzięki za wsparcie! Dzień wcześniej wspieramy Jage w 15 osób w Warszawie.

Dozamet Nowa Sól – Cargovia Kargowa 13.05.2023
Relacja Dozametu Nowa Sól:
Sobotnie późne popołudnie, dodatkowo idealna pogoda, a to wszystko sprzyjało do wybrania się na stadion i wspierania piłkarzy dopingiem jak i oglądania boiskowych zmagań.. Ale po kolei. Już przed meczem „stróżowie” prawa pokazali, że nie czują atmosfery meczu i podjeżdżają na kilka radiowozów żeby na siłę robić problemy, ale rozumiemy tą frustrację! Bo zamiast siedzieć w domu, na działkach czy gdziekolwiek i upijać się w asyście radia czy telewizora, muszą siedzieć pościskani po pięciu w radiowozach i oglądać zadowolone twarze kibiców, którzy chcą dopingować swój klub i spędzają czas w dobrym towarzystwie.
Wracając do sedna. Wczoraj w młynie, pojawia się lekko ponad 70 fanatyków Dozametu. Na płocie wieszamy dwie flagi „KS” i „Śp. Szczepan”. Dopingujemy przez cały mecz, a tego dnia wychodziło nam to naprawdę dobrze i można uznać, że był to najgłośniejszy doping w tej rundzie! Piłkarze, pokazują się z bardzo dobrej strony i wygrywają wysoko, bo aż 6-2! Po meczu chwilę razem śpiewamy i przybijamy sobie „piątki” w podziękowaniach za grę i doping. Słowa uznania dla młodych fanatyków, którzy tradycyjnie pokazują, że są w bardzo dobrej formie i licznie tego dnia stawiają się młynie!
A JUŻ DZIŚ, POWOLI WSZYSCY MOBILIZUJEMY SIĘ NA MECZ Z Jasieniem KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ ZA DWA TYGODNIE!
MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 13.05.2023
Relacja Karpat Krosno:
W Przemyślu jesteśmy obecni w 41 osób. Tworzymy wspólny młyn dopingując obie drużyny. Dziękujemy Polonii za gościnę!
Cosmos Nowotaniec – JKS Jarosław 14.05.2023
Relacja JKS-u Jarosław:
W Niedzielę w Nowotańcu jesteśmy obecni w 71 osób w tym 38 Stal Sanok, Dzięki za solidne wsparcie !. Nie wszyscy wchodzą na ,,sektor” gości.
Stal Sanok – Bukowianka Bukowsko 13.05.2023
Relacja Stali Sanok:
Na tym meczu prowadzimy przyzwoity doping, piłkarze wygrywają kolejny mecz co przybliża nas do powrotu 4 ligi w Sanoku.
Tarnovia Tarnów – Kolejarz Stróże 13.05.2023
Relacja Tarnovii Tarnów:
Mecz z Kolejarzem był piątym domowym spotkaniem na wiosnę, a zarazem jednym z ciekawszych pojedynków zarówno piłkarsko, ponieważ nasz przeciwnik jest wyżej notowanym sąsiadem w tabeli, jak i kibicowsko w naszej lidze. Po zaciętej walce na murawie i wielu dogodnych sytuacjach bramkowych mecz kończy się remisem 1:1. Tego dnia formujemy ok. 65 osobowy młyn i ruszamy z niezłym dopingiem do samego końca spotkania. Nasz sektor ozdabiamy dwoma flagami: Rodowici Tarnovianie oraz Tarnovia Familia. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i zaangażowanie.
WALCZYĆ, TRENOWAĆ, TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!
Victoria Sulejówek – Mazovia Mińsk Mazowiecki 13.05.2023
Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki: 
Stadion w Sulejówku znany jest z tego, że kibice gości najczęściej mecze oglądają zza ogrodzenia obiektu. We współpracy z naszym klubem zwróciliśmy się do Victorii w sprawie biletów i wpuszczenia nas na stadion. Klub z Sulejówka odpowiedział, że jest w stanie przyznać nam tylko 45 biletów, więc kolejny raz jesteśmy zmuszeni dopingować zza ogrodzenia. Na miejsce docieramy pociągiem i ze względu na małe opóźnienie na obiekt wchodzimy w 10 minucie meczu. Podróż w obie strony i cały mecz spędzamy w obstawie psów. Naszą liczbę tego dnia szacujemy na około 150 osób. Razem z nami: Hutnik Huta Czechy (15), Pogoń Grodzisk (14), AZS Podlasie (12) i Ożarowianka (5). Dzięki za wsparcie bracia! W pierwszej połowie prezentujemy folię z napisem „Troublemakers”, do której odpalamy sporo ogni wrocławskich, race i na koniec świece dymne w barwach. Machamy również dużymi flagami na kijach. Na boisku niestety przegrywamy, tracąc bramkę na 2:1 w samej końcówce meczu. Walka o awans do III ligi będzie trwać do ostatniej ligowej kolejki i pamiętajcie, aby być z naszą drużyną DO KOŃCA! Zostało siedem kolejek i wszyscy zmobilizowani wspieramy naszych piłkarzy! W sobotę była złość, ale 17 czerwca to my będziemy świętować awans! RAZEM DO CELU!

PUCHAR POLSKI:

Elana Toruń – Zawisza Bydgoszcz 17.05.2023

Zawisza Bydgoszcz:


INNE:

Sparta Praga – Slavia Praga 13.05.2023

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Na Derbach praskich „S” stoimy w sektorze gości razem ze Slavią. Dziękujemy za liczną pulę biletów jak na rangę spotkania i gościnę. Do zobaczenia w Przemyślu!


ŻUŻEL:

Start Gniezno – Kolejarz Rawicz 14.05.2023
Relacja Startu Gniezno:
Inauguracje sezonu na domowym torze po dwóch przełożonych kolejkach rozpoczynamy dopiero 14 maja. W niedzielne popołudnie stawiamy się w młynie w około 200 osób. Prezentujemy oprawę na którą składa się sektorówka pasiak oraz transparent w języku włoskim „Brigata Rossonera”, a całość po zejściu sektorówki w dół uzupełniło 300 wyrzuconych na tor serpentyn!. Po oprawie wieszamy 3 flagi w tym jedno płótno chłopaków Dyskobolii Grodzisk, którzy wspierali nas tego dnia w 8 osób, za co dziękujemy! Zawodnicy w końcu wygrywają pierwszy mecz na drugoligowych torach.

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments