LIVE: Na Stadionach 12-14.11.2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn 12.11.2021

Relacja Stomilu Olsztyn:

Na mecz Stomilu do Niepołomic dotarło 45 kiboli. Delegację 5 fanatyków Stomilu Olsztyn, wspierało tego dnia 40 ziomali z Hutnika Nowa Huta. Wielkie dzięki za wsparcie i gościnę po meczu! OKS & HKS! 

 

Resovia Rzeszów – Odra Opole 12.11.2021

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 13.11.2021

Relacja Podbeskidzia-Bielsko Biała:

„Bielsko wygrało…” Wczorajszy mecz z Łódzkim Widzewem przyciągnął na trybuny 5030 kibiców. My wystawiamy jak na razie największy Młyn w tym roku. Z sektora 15G głośno dopinguje ok.300 gardeł. Nie zatrzymujemy się i lecimy dalej! Przed nami 3 ostatnie mecze u siebie, na Gieksie musi być Nas jeszcze więcej!

Wracając do meczu. Na barierce zawisło 7 flag: Bielska Twierdza, Ceramed SCI, Narodowe Podbeskidzie, 1312, GNLS, Ultras, Wiecznie Młodzi. W pierwszej minucie została zaprezentowana oprawa przez UWM. ” Dla Ciebie Brudizmy ręce” a nad głowy wyciągnięta została sektorówke przedstawiająca dłonie które malują najpiękniejszy herb na świecie!
Dopingu prowadzimy cały mecz który przy wyniku 4-0 eksplodował, życzymy sobie i Wam by taka frekwencja była zawsze.

Co do kibiców Widzewa, mimo zakazu dostali od Nas ponad 800 biletów i głośno dopingują swój zespół. Piłka nożna dla kibiców! ACAB

Ave Ceramed

 

Relacja Widzewa Łódź:

Widzew wczoraj przegrywa. Przegrywa wyraźnie, lampka ostrzegawcza się zapaliła jednak lekki kubeł zimnej wody na nasze głowy nie zaszkodzi. Zimna woda zdrowia doda – jak mawiają.
Na wczorajszym zakazowym wyjeździe w sektorze gości łącznie obecnych jest 870 kibiców Widzewa. W tę liczbę wlicza się 150 kibiców Ruchu oraz 30 Wisły, którym dziękujemy za obecność.
Dziękujemy również klubowi Podbeskidzie za przekazane nam bilety oraz wszelaką pomoc.

 

ŁKS Łódź – GKS Katowice 13.11.2021


II LIGA:

 

Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz 12.11.2021


 

Motor Lublin – Wisła Puławy 13.11.2021

 

Hutnik Kraków – Ruch Chorzów 14.11.2021


III LIGA:

 

Elana Toruń – Pogoń Nowe Skalmierzyce 13.11.2021

Relacja Elany Toruń:

W ubiegłą sobotę zagraliśmy „ostatni” mecz rundy jesiennej z drużyną o nazwie Pogoń Nowe Skalmierzyce. W młynie niecała stówka. Na płocie flagi Śp. Mucha i Grubasy. Piłkarze niestety przegrywają kolejny mecz nieznacznie, bo kolejny tylko jedną bramką. W najbliższą sobotę nasza drużyna zagra jeszcze jeden mecz awansem z „wiosny” z Bałtykiem Koszalin i tym meczem zakończymy rok 2021! Do zobaczenia!

 

Stal Stalowa Wola – Korona Rzeszów 13.11.2021

Relacja Stali Stalowa Wola:

W 17. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Koroną Rzeszów. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem zielono-czarnych! Tego dnia Wieszamy jedną flagę. Tworzymy młyn i prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Często śpiewa z nami reszta publiczności. Wspierają nas delegacje Kibiców Łady i Stali Rzeszów. Dziękujemy za obecność. Cieszy kolejny komplet punktów.

 

Zawisza Bydgoszcz – Unia Janikowo 13.11.2021NIŻSZE LIGI:

 

Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 13.11.2021

Relacja Okocimskiego Brzesko:

Mecz rundy za nami. Gaz, armatki, atmosfera jak w latach ’90? Nie tym razem. Niestety na jakiś czas przed meczem dowiadujemy się, że odbędzie się on bez kibiców gości.

Zbieramy się godzinę przed meczem na brzeskich „plantach”. Znaczną część zbiórki stanowi młodzież, która melduje się w około 50 osób. W asyście flagi Piwosze oraz machajek na kijach maszerujemy przez miasto, wstrzymując tym samym ruch na jakiś czas. Do przemarszu cały czas dołączają kolejne osoby. Finalnie na Górce melduje się ~150 osób, w tym 50 kibiców Unii Tarnów (wielkie dzięki za wsparcie).

Prowadzimy doping całe spotkanie. W drugiej połowie prezentujemy oprawę przygotowaną przez młodych, na którą składa się transparent z hasłem „Młody Okocimski”, flagi na kijach plus pirotechnika. Możemy to uznać za zdecydowanie udany debiut młodych ultrasów. Piłkarze wygrywają 1:0 po bramce Cięciwy. Po meczu dziękujemy piłkarzom za serducho zostawione na murawie.

Okocimski zawsze razem!

 

Gryf Wejherowo – Gryf Słupsk 14.11.2021

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments