LIVE: Na Stadionach 11-13.10.2019

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

Stomil Olsztyn – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11.10.2019

 

Radomiak Radom – Podbeskidzie Bielsko-Biała 12.10.2019

 

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na terenie lidera pierwszej ligi obecna grupka fanatyków Podbeskidzia. Piłkarze wygrywają mecz 3-1 i tym samym utrzymują się w czołówce tabeli. My z przygodami na trasie, czeka na Nas jedna koalicja, jak to w jej zwyczaju bywa w podwójnej przewadze. Nasza porażka, lecz bez strat własnych. Po zajściu jesteśmy skuci i trzymani przez panów policjantów przez półtorej godziny.

 

GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 12.10.2019

Relacja GKS-u Bełchatów: 
Na kolejnym spotkaniu przy S3 w pierwszoligowych zmaganiach, wystawiliśmy młyn liczący około 220 fanów, którzy bardzo dobrze dopingowali naszą drużynę przez całe spotkanie! Przyjezdnych z Grudziądza około 35 osób z flagą-wizytówką „Piłka nożna bez policji”. 

[art5]


II LIGA:

GKS Katowice – Elana Toruń 12.10.2019

 

Resovia Rzeszów – Lech II Poznań 12.10.2019

 

Widzew Łódź – Pogoń Siedlce 12.10.2019

 

Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna 13.10.2019

[art5]


III LIGA:

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 12.10.2019

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Tego dnia wystawiamy ok 150 osobowy młyn wsparty 20 kibolami Resovii (Dzięki!) Kontynuujemy zbiórkę na nagrobki dla zmarłych piłkarzy Siarki z góry dziękujemy za pomoc w akcji łączną sumę podamy po podliczeniu puszek!

 

Relacja Motoru Lublin:

Na wyjeździe w Tarnobrzegu, pojawiliśmy się w 260 osób, w tym 30 Śląsk Wrocław i 70 Hetman Zamość – dzięki za wsparcie! Po kilku spotkaniach przerwy, na sektor wrócił doping, przy którym nasi piłkarze wygrali ważny mecz. MOTOR ON TOUR! 

 

Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12.10.2019

 

Relacja KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

Na stadionie w Dębicy meldujemy się w 55 osób (2 osoby z Lecha Poznań, dzięki za wsparcie!) z 3 flagami. Dopingujemy cały mecz, jednak nasi piłkarze nie stanęli na wysokości zadania i pomimo gry w przewadze przegrywamy to spotkanie. Kibice Wisłoki z oprawą, również prowadzą doping przez cały mecz. Droga w obydwie strony spokojna z większym lub mniejszym balastem. Do następnego !

 

Bałtyk Gdynia – Górnik Konin 12.10.2019

Relacja Górnika Konin:
Nasi piłkarze wygrywają w Gdyni 4-3! Podziękowania dla Włocłavii Włocławek i Ostrovii Ostrów za wsparcie!

 

Lechia Zielona Góra – ROW Rybnik 13.10.2019

[art5]


NIŻSZE LIGI:

 

Energetyk Gryfino – Osadnik Myślibórz 12.10.2019

 

Wieczysta Kraków – Kmita Zabierzów 12.10.2019

 

Dalin Myślenice – Beskid Andrychów 12.10.2019

Relacja Beskidu Andrychów:

Dzisiejszego popołudnia odwiedzamy dobrze znane nam Myślenice, gdzie stawiło się 40 Beskidowców wspartych 5 kibicami Zagłębia Sosnowiec, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Cały mecz kulturalnie dopingujemy KSB, po czym na boisku dzieją się rzeczy niebywałe i w stronę sędziego kurwy leci sporo bluzgów. Ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2, a my dziękujemy piłkarzom za walkę i wracamy do Andrychowa.

Unia Kosztowy – Ruch Radzionków 12.10.2019
[art5]

Cresovia Siemiatycze – Tur Bielsk Podlaski 12.10.2019

Relacja Turu Bielsk Podlaski:
W Siemiatyczach jesteśmy obecni z flagą w 22 osoby w tym jeden wariat z Mielnika. Pozdro!

Sparta Szepietowo – Warmia Grajewo 12.10.2019
Relacja ŁKS-u Łomża:
Do Szepietowa wybieramy się w 21 osób wesprzeć naszych braci na sobotnim meczu z Warmią Grajewo. To co tego dnia wyrabia Milicja Obywatelska Kaczafiego przekracza wszelkie granice prawa, wolności, normalności. Podchodzimy pod stadion razem z gospodarzami , przed głównym wejściem stoi milicyjny szpaler uzbrojony jak na wojnę. Dowódca ZOMO żąda przejścia przez niego, wylegitymowania się każdej osoby oraz przeszukania. Od kiedy to mecz piłki nożnej na wejściu biletuje i zabezpiecza milicja? Jakim prawem przeszukuje
i legitymuje każdego obywatela chcącego obejrzeć mecz. Przypominam, że Sparta była gospodarzem na swoim stadionie w swojej miejscowości! Mecz nie był imprezą masową, a my nie byliśmy zorganizowaną grupą kibiców gości. Kiedy odmawiamy i zaczynamy odchodzić od stadionu policja rozpoczyna pacyfikację i wyrywkowo wyciąga jednego z kibiców pod pretekstem, że jest poszukiwany! Następnie kierujemy się na drugą stronę stadionu aby zza ogrodzenia prowadzić doping. W tym momencie z dwóch stron próbuje nas otoczyć milicja w celu dalszej pacyfikacji, przez co jesteśmy zmuszeni ewakuować się z okolicy stadionu. W takich też okolicznościach kibice gospodarzy (w zdecydowanej większości mieszkańcy Szepietowa) nie mogą obejrzeć spotkania swojej drużyny na swoim stadionie! Dzisiaj są wybory, ten kto był i ten kto jeszcze się wybiera głosować, niech się zastanowi czy swoją wolność oraz prawa obywatelskie jest gotowy sprzedać za 500 zł miesięcznie. Dzisiaj dotyczy to środowiska kibiców, jutro może dotyczyć to Ciebie. Prześladowania za platformersów wszelkich grup, stowarzyszeń, organizacji czyli zorganizowanych form działalności społeczeństwa były duże, ale to co robią pislamiści przebija nawet Chiny. Jeżeli środowisko kibiców w całej Polsce nie zjednoczy się w walce z systemem o swoje prawa obywatelskie, to jeszcze rok, góra dwa, małe ekipy działające w ramach lokalnego patriotyzmu, dopingujące swoje miejscowe drużyny wyginą w całości… Pamiętajcie: „”jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem”.

PS: Kibice gości nie dojeżdżają na mecz ponieważ na trasie zatrzymuję ich milicja. W taki też sposób mecz Sparta Szepietowo – Warmia Grajewo organizowany w ramach rozgrywek IV ligi podlaskiej przez Podlaski Związek Piłki Nożnej nie oglądają kibice żadnego zespołu. Dla kogo był organizowany i rozgrywany ten mecz? Dla piłkarzy, sztabów trenerskich i milicji, która za pieniądze podatników ogląda sobie bezpłatnie mecz piłki nożnej i pacyfikuje bezzasadnie obywateli Rzeczypospolitej Polskiej? Nienawiść rodzi nienawiść, MY się nie poddamy.

Relacja Warmii Grajewo:
Na tą wyprawę ruszyła 40-osobowa załoga kiboli, w tym 15 ziomków z MAZURA, którym dzięki za wsparcie! Niestety kilka kilometrów przed miejscem docelowym milicyjna kontrola blokuje wycieczkę i nie było nam dane zobaczyć chociaż fragmentu meczu. Pozdro(W)ienia dla obecnych!
Odra Wodzisław – Unia Książenice 12.10.2019
Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz 12.10.2019
[art5]
Ruch Chorzów – Ruch Zdzieszowice 12.10.2019
Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz 12.10.2019

Polonia Piotrków Trybunalski – ŁKS II Łódź 12.10.2019

Relacja ŁKS-u Piotrków Trybunalski: 
Dziś odbył się długo wyczekiwany przez nas mecz Piotrkowskiej Polonii i z naszymi rezerwami.Na meczu stawiamy się w około 90 osób dopingując przez cały mecz.Odpalamy pirotechnikę doskonale się bawimy co trochę zaznaczając do kogo należy miasto.Nasi piłkarze przegrywają 5.1.Po meczu udajemy się na stare miasto lecz nie wszyscy docierają przez nadgorliwe psiaki które próbują nas rozgonić.Rozsiadamy się po pobliskich barach i pijemy za nasz kochany ŁKS.na meczu gościnnie kilka młodych osób z GKS-u Bełchatów oraz Teofilowa. Jesteśmy Dumni z Młodego pokolenia za liczbę i głośny doping ! Piotrków Miastem Ełksy!

 

Czarni Wałbrzych – Górnik Wałbrzych 12.10.2019

Relacja Górnika Wałbrzych:
W kolejnym meczu nasi piłkarze podjęli na „wyjeździe” Czarnych Wałbrzych. Zbiórkę rozpoczęliśmy pod Aqua Zdrojem i przemarszem wyruszyliśmy na stadion. Po drodze zarzuciliśmy kilka głośnych przyśpiewek. Wystawiliśmy około 100-osobowy młyn. Na płocie zawisła jedna flaga „KUDOWA ZDRÓJ”. Doping był głośny przez cały mecz. Tradycyjnie, nie zapomnieliśmy o szczerych „pozdrowieniach” dla pana Raciniewskiego.

 

Zawisza Sienno – Powiślanka Lipsko 13.10.2019

Relacja Powiślanki Lipsko:
Jako że od lat mecze z Zawisza traktowane są jako derby Powiatu i tym razem nie mogło nas zabraknąć. Do Sienna lecimy furami w 78 osób razem ze nami Zwolenianka Zwoleń którzy tego dnia wspierają nas w 12 (wielkie dzięki). Na płocie wywieszamy naszą flagę Królowa Powiśla . Przez cały mecz prowadzimy glośny doping wspomagany bębnem. Piłkarze wygrywają mecz 0-4 dziękują nam za doping przybijajac 5 i w dobrych nastrojach wracamy do Lipska. W tym miejscu wielkie pozdro dla wszystkich obecnych i do nastepnego. W JEDNOŚCI SIŁA.

 

Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 13.10.2019

 

Legia Chełmża – Lider Włocławek 12.10.2019

Relacja Legii Chełmża:
W sobote na meczu z Liderem Włocławek w młynie melduje się około 40 Legionistów. Piłkarze po walce przegrywają na boisku z Liderem a my przegrywamy na trybunach-sami ze sobą… Nasza liczba to jest dramat i mamy nadzieje, że w końcu się obudzicie bo tak dalej być nie może! Mecze z Włocłavią Włocławek czy Unią Janikowo pokazują, że potrafimy się zebrać w solidnej liczbie więc na innych meczach po prostu się opierdalamy! Na meczu obecna delegacja z Legijnego Rypina, Dzięki! Na płocie wieszamy flage i dwa transparenty, „Wszyscy na Zete” oraz „Ditek Wracaj do zdrowia”. Ten drugi nawiązuje do byłego piłkarza, który zrobił bardzo dużo dla Legii. 

[art5]

SIATKÓWKA:

ŁKS Łódź – Energa MKS Kalisz 12.10.2019

[art5]


HOKEJ:

Unia Oświęcim – Podhale Nowy Targ 13.10.2019

Relacja Unii Oświęcim:
Kto w Niedzielę przybył na Chemików 4 żałować może jedynie końcowego wyniku. Po dobrej ale nie skutecznej grze oraz kontrowersyjnej pracy sędziów, nasi hokeiści przegrywają w ostatnich sekundach dogrywki 1-2. Na eLce tego dnia setka wiary w tym delegacje Hejnału i Ruchu, którym dziękujemy za przybycie. Na płocie wisi trans o wyjeździe do Torunia i flaga UOH. Cały mecz prowadzimy dobry doping, który z każdą tercją rozkręcał się jeszcze bardziej. Na całej hali około 2500 ludzi. Już za równy tydzień CAŁA UNIA DO TORUNIA! Jesli uważasz się wiernym kibicem naszego klubu MUSISZ POPROSTU TAM BYĆ!

[art5]

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments