LIVE: Na Stadionach 06-08.11.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Stal Mielec – Warta Poznań 07.11.2020

Na wyprawę do Mielca udało się 2 Warciarzy!

 

Legia Warszawa – Lech Poznań 08.11.2020


II LIGA:

 

KKS Kalisz – Hutnik Kraków 07.11.2020

Relacja KKS-u Kalisz:
Sektor oczywiście zamknięty, więc w kilkadziesiąt osób zbieramy się na schodach i balkonie budynku OSRiR sąsiadującego ze stadionem. Nie umknęło to uwadze dzielnych mundurowych, którzy „tylko nas ostrzegają” ostatecznie odpuszczając i nie stosując żadnych represji:) Zaznaczamy swoją obecność paroma okrzykami oraz spontanicznie podejmujemy decyzję o przemyceniu kilku machajek oraz stroboskopów:) Piłkarze łatwo ogrywają rywala zdobywając cenne 3 punkty!


III LIGA:

 

Sokół Sieniawa – Stal Stalowa Wola 08.11.2020

Relacja Stalówki:
Wykorzystując niedzielne, słoneczne popołudnie, wybieramy się na wycieczkę do Sieniawy, gdzie Stalówka grała z Sokołem. Docieramy pod sam stadion bez balastu w ok. 60 osób w tym Nisko. Na obiekt oczywiście nie zostajemy wpuszczeni. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i zawijamy w drogę powrotną. Dzięki wszystkim za obecność. Kopacze przegrywają 1:0.

 

Wisłoka Dębica – Hetman Zamość 08.11.2020


NIŻSZE LIGI:

 

Kaszubia Kościerzyna – Pogoń Lębork 07.11.2020

 

Korona Człopa – Olimp Złocieniec 07.11.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
W 5 osób udajemy się dziś na mecz do Człopy. Mimo przygody z autem docieramy dopiero na drugą połowę i od razu zaznaczamy swoją obecność. Piłkarze wygrywają na bardzo trudnym terenie 5-0! MŁODY OLIMP ZAWSZE Z WAMI!

 

Czarni Jasło – Izolator Boguchwała 07.11.2020

 

Orzeł Piaski Wielkie – Beskid Andrychów 08.11.2020

Relacja Ultras Beskid:
Dziesięciu prawdziwych FANATYKÓW Beskidu odwiedza dziś krakowskie Piaski Wielkie i obserwuje istotnie ważną wygraną swojej drużyny. Dzięki otwartej furtce zaistniała nawet możliwość oglądania meczu z bardzo dogodnego miejsca na stadionie. Tym samym kolejny sezon na szlaku kończymy z kompletem wyjazdów, wliczając w to wszystkie mecze pucharowe, zakazowe, czerwone i żółte strefy oraz fanaberie psiarni i innych instytucji. Ostatnie liczby poniżej naszych możliwości, jednak dopasowane do aktualnej sytuacji w kraju. Szacunek należy się tym, którzy dbali o wyjazdową passę do samego końca. Miejmy nadzieję, że w kolejnym roku po burzy wyjdzie zza chmur słońce i już w normalnych warunkach dane nam będzie dopingować swoją ukochaną drużynę.

JESTEŚMY ZAWSZE, JESTEŚMY WSZĘDZIE
Ultras Beskid 2008

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments