LIVE: Na Stadionach 01.03-03.04.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


1/2 PUCHARU POLSKI:

KKS Kalisz – Legia Warszawa 04.04.2023

Relacja Unii Oświęcim:

We wtorek byliśmy obecni na Pucharze Polski w Kaliszu, podczas spotkania miejscowego KKSu z Legią Warszawa. Wspieramy KKS w 38 osób a na płocie wisi flaga Unia To My. Na meczu konkretna atmosfera urozmaicona dwiema oprawami. Podziękowania dla fanów KKSu za gościnę. Do następnego!

 

Legia Warszawa:

 

Górnik Łęczna – Raków Częstochowa 05.04.2023

 

Raków Częstochowa:


EKSTRAKLASA:

Piast Gliwice – Górnik Zabrze 31.03.202

 

Kartoniada na sektorze rodzinnym:

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:

SPRAWA JEST JASNA – DERBY DLA PIASTA! W piątkowy wieczór jesteśmy obecni u naszych Braci w Gliwicach na meczu derbowym z Górnikiem Z. Mega atmosfera, głośne śpiewy i zwycięstwo w DERBACH, czego chcieć więcej? Nas na derbach ok. 200 osób. Dzięki za gościnę!

 

Legia Warszawa – Raków Częstochowa 01.04.2023

Jak informują kibice Rakowa Częstochowa:

Do tej pory 14 marca 2009 r. był w naszej historii dniem z najliczniejszym wyjazdem ligowym. To wtedy weszliśmy na sektor gości w Sosnowcu w 957 osób. Nigdy wcześniej, ani nigdy później w czasach zorganizowanego ruchu kibicowskiego na Rakowie nie było nas na wyjeździe więcej. Wszystko jednak kiedyś się kończy, podobnie rzecz ma się z naszym rekordem wyjazdowym. Jutro w Warszawie zameldujemy się znacznie liczniejszym gronem. Szykujcie gardła na dobry doping!

 

Legia Warszawa:

 

Raków Częstochowa:

 

Korona Kielce – Miedź Legnica 01.04.2023

 

Relacja Miedzi Legnica:

W Kielcach jesteśmy obecni w 135 osób w tym solidne wsparcie Karkonoszy (31) – wielkie dzięki. Nasi kopacze przegrywają kolejny mecz i wielkimi krokami zbliżają się do 1ligi. Na meczu ograniczamy się do kilku okrzyków i wraz z końcowym gwizdkiem wychodzimy z sektora. Szacunek dla obecnych.

 

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 01.04.2023

 

Ultras Lechia Gdańsk:

Wczorajszy dzień przyniósł nam kolejny krok ku przepaści, poczyniony przez piłkarzy reprezentujących nasz klub. Szkoda strzępić ryja i rozpisywać się na ten temat. Szczęśliwie się ułożyło, że można było utopić smutki w niejednej butli, przy okazji gościny Braci z Wrocławia.

Na trybunach pokazaliśmy, że nie ważne które miejsce w tabeli, nie ważne jak zarządzane są nasze kluby, to kibice są i będą zawsze ich najlepszą wizytówką. Należy się Wam szacunek za stworzenie atmosfery godnej meczu zgodowego, mimo totalnego piachu prezentowanego na boisku. Udowodniliście, że relacja Lechii i Śląska, to coś więcej niż pospolita zgoda, i nic tego nie zmieni.

Godnym odnotowania jest transparent zaprezentowany przez nas w drugiej połowie. Jako Polski Bastion Prawicy, nie mogliśmy przejść objętnie obok prowokacji środowisk lewicowych. Osoby śledzące nasze poczynania na pewno wychwyciły podobieństwo do transparentu zaprezentowanego już jakiś czas temu. Gdańskie trybuny będą zawsze po prawej stronie.

Żeby osłodzić Wam trochę ten weekend, wrzucamy kolaż z efektami naszej ostatniej wizyty w Gdyni. Bo co może lepiej poprawiać humor (oprócz odpalonej pirotechniki), niż uprzykrzanie życia nieudacznikom z żółto-niebieskiej części Gdyni.

AVE ULG!
I na dobre i na złe!

 

Relacja Śląska Wrocław:

Mecze przyjaźni z Lechią mają już swoją historię. Wielopokoleniowa zgoda z Braćmi z Gdańska już dawno wyszła poza klimaty kibicowskie i okazją do odwiedzin stają się różne imprezy rodzinne, święta, śluby, czy urodziny. Każda okazja do odwiedzin jest dobra. Kwintesencją są jednak mecze Śląska i Lechii, gdzie często można spotkać osoby, które już latami nie były widziane na rozgrywkach klubowych, ale na meczach przyjaźni z Lechią są zawsze.

Do stolicy polskiego Pomorza nie było zorganizowanego transportu, ale w każdym środku komunikacji publicznej praktycznie już od środy można było spotkać kibiców Śląska. W piątek i sobotę pociągi w stronę Trójmiasta były opanowane przez jadących do Gdańska fanów WKS-u. Podobnie było z piątkowym lotem Ryanaira. Duża cześć kibiców pojechała nad morze autami. Czym bliżej meczu tym centrum miasta i nadmorskie barówki były opanowane przez fanów obu drużyn umacniających zgodę. Warto być na meczach Śląska w Gdańsku dla samego tego klimatu.

Sam mecz bez większej historii. Nie on był tego dnia najważniejszy. Choć obie drużyny walczą o utrzymanie, to piłkarze zagrali na bezbramkowy remis i podzielili się punktami. Fanatycy obu drużyn wspólnie zasiedli na trybunie zielonej, gdzie doping i zabawa trwały przez cały mecz, bez względu na poczynania piłkarzy na boisku. W drugiej połowie zawisł duży transparent odnoszący się do szkalowania wielkiego Polaka Jana Pawła II. Był to bezkompromisowy transparent w kierunku środowisk, które plują na polskie symbole. Po meczu trwa dalsze umacnianie zgody w pięknym i klimatycznym Gdańsku. Dziękujemy Braciom z Lechii za wspaniałe przyjęcie i gościnę. „Niech zgoda ta na wieki trwa…”

Widzów: 7606, w tym ok. 700 Śląsk

 

Lech Poznań – Pogoń Szczecin 02.04.2023

 

Pogoń Szczecin:

 

Cracovia – Widzew Łódź 02.04.2023

 

Ultras Widzew:

Tak wyglądał dzisiaj sektor gości. Czy po to w naszym kraju stadiony budowane są za grube miliony? PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

 

Stal Mielec – Jagiellonia Białystok 03.04.2023

Relacja Stali Mielec:

Pomimo niezbyt dogodnego terminu oraz wyników drużyny, licznie wypełniamy młyn prezentując oprawę w stylu retro, przygotowaną przez najstarszych członków grupy USM 08′. Piłkarze po dobrej drugiej połowie remisują mecz 1-1, a my nadal czekamy na pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Mimo dobrych momentów w grze, postawa drużyny nadal pozostawia wiele do życzenia.

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

W poniedziałkowy wieczór w dalekim Mielcu jesteśmy obecni na sektorze gości w 170 osób. W tej liczbie są wliczonych 3 ziomali z Mazura Ełk, którym dziękujemy za wsparcie. Jest również z nami 3 fanów z BKKN-u. Podróżowaliśmy trzema autokarami, busem i paroma autami. Wejście na stadion było szybkie, sprawne i bezproblemowe. Prowadziliśmy doping przez całe spotkanie, w końcówce meczu okazując swoje niezadowolenie z wyniku spotkania.

Po meczu „dziękujemy” trenerowi za dotychczasową pracę i „prosimy” o opuszczenie naszego Klubu. Zawodnicy także usłyszeli „kilka” słów dotyczących ich postawy i ewentualnego utrzymania się w lidze. Powrót spokojny i po 4:00 rano wróciliśmy do Białegostoku.


I LIGA:

Wisła Kraków – Chrobry Głogów 01.04.2023

 

Termalica Nieciecza – Ruch Chorzów 31.03.2023

 

Pomimo zakazu wyjazdowego w Niecieczy pojawiła się liczna grupa kibiców Ruchu Chorzów:

Arka Gdynia – GKS Katowice 01.04.2023
Relacja GKS-u Katowice:
Wczoraj pojawiliśmy się w Gdyni w 621 osób w tym 40 Górnik Zabrze, 12 Banik Ostrava (zakazowicze) oraz 4 JKS Jarosław. Dziękujemy kibicom Arki za ogarnięcie nam dodatkowej puli wejściówek.

 

ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice 02.04.2023

 

Relacja Chojniczanki Chojnice:

Na wyjazd do Łodzi wybraliśmy się autokarami w 130 osób. Trasa przebiega sprawnie, choć ze sporym balastem i kilkoma mandatami od spiętej psiarni. Docieramy na miejsce, wejście idzie dość mozolnie, przez co w komplecie na sektorze meldujemy się około 20 minuty. Zakazowicze w liczbie 15 osób zostają pod stadionem. Na sektorze wieszamy flagi nasze oraz Gryfa i prowadzimy raz lepszy, raz gorszy doping. Piłkarze kolejny raz przegrywają w słabym stylu, po meczu dostają pocisk i zawijamy w drogę powrotną, która odbywa się już bez większych komplikacji. Podziękowania dla braci ze Słupska za wsparcie. FZGT&THG!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Rzeszów 02.04.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na niedzielnym meczu ze Stalą na Bielskiej Twierdzy pojawiło się 2672 kibiców, z czego około 160 dopinguje z sektora 15G. Na barierce zawisło 5 flag: Bielska Twierdza, 1312, GNLS, Narodowe Podbeskidzie oraz CeramedSCI. Oprócz tego wisi również transparent upamiętniający Jana Pawła II. Doping tego dnia można ocenić na dobry z kilkoma mocnymi zrywami zwłaszcza po bramkach. Na boisku kolejny remis i przepadła nam okazja, by wskoczyć do strefy barażowej. Szkoda, lecz to jeszcze nie koniec sezonu, jeśli wiara czyni cuda My wierzymy, że się uda.

 

Relacja Stali Rzeszów:

Nas 132 w tym 5 fanów Łady – dzięki! Mamy ze sobą 3 flagi oraz transparent ”Jan Paweł II Pamiętamy”.

 

Odra Opole – Górnik Łęczna 01.04.2023

Relacja Górnika Łęczna:

W dniu wczorajszym byliśmy obecni na wyjezdzie w Opolu w 61 osób, w tym 13 fanów Chełmianki (Dzięki!). Mamy ze sobą flagę Górnicy oraz dwa transy.

 

Resovia Rzeszów – GKS Tychy 03.04.2023

Relacja Resovii Rzeszów:

Na meczu zaprezentowana sektorówka SOVIA oraz transparent dotyczący obecnych wydarzeń dotyczących papieża Jana Pawła II.

 

Relacja GKS-u Tychy:

Najlepsze mecze, to te na wyjazdach! Mimo terminu słabego jak wiosna w Rzeszowie, jesteśmy w poniedziałkowy wieczór na meczu z Resovią w 44 osoby. Mamy ze sobą 3 flagi (Tyszanie, oldschool „GKS” i PDW Rusek). Patrząc ma ostatnie wyniki, nasi kopacze niespodziewanie wygrywają 1:0 i w zajebistych humorach wracamy do miasta sypialni.


II LIGA:

Polonia Warszawa – Hutnik Kraków 01.04.2023

 

Relacja Hutnika Kraków:

Na Konwiktorskiej meldujemy się w 191 osób (w tym 12 GKS Bełchatów i 8 Petra – dzięki!). Podziękowania dla kiboli Polonii za mineralkę!

 

Pogoń Siedlce – GKS Jastrzębie 01.04.2023

 

KKS Kalisz – Stomil Olsztyn 31.03.2023

Relacja Stomilu Olsztyn:

W piątek samochodami do Kalisza wybrało się 143 kiboli. Tego dnia ekipę 73 Stomilowców wspierał Raków Częstochowa (32), Petrochemia Płock (28), GKM Grudziądz ( 8 ) oraz Polonia Bydgoszcz (2). Mamy ze sobą 4 flagi Stomilu Olsztyn. Podziękowania zgodom i ukladom za wsparcie na tym ważnym wyjeździe!

 

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław 01.04.2023

 

Zagłębie II Lubin – Siarka Tarnobrzeg 01.04.2023

W Lubinie pojawił się jeden fanatyk Siarki, który łącznie musiał pokonać 1100km, szacunek!


III LIGA:

Cracovia II – Unia Tarnów 01.04.2023

Relacja Unii Tarnów:

Wspieramy Unię na meczu z rezerwami Cracovii w Rącznej. Przez cały czas problemy ze strony psów. Spisywanie, drobiazgowe kontrole i różnorakie prowokacje. Część osób w tym grupa Wisły nie dociera w ogóle pod obiekt. Po meczu razem z Wiślakami udajemy się na R22 na ich mecz z Chrobrym.

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Połaniec 01.04.2023

Relacja KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

W dniu wczorajszym formujemy młyn i prowadzimy dobrze słyszalny doping przy asyście bębna. Wywieszamy 3 flagi: SupporterS, 1929, Śp Polit. Piłkarze wygrywają w derbowym spotkaniu z Czarnymi Połaniec 3-0. Po meczu dziękujemy im za wygraną. Oby tak dalej Panowie!

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisłoka Dębica 01.04.2023

Relacja Orląt Radzyń:

W sobotnie popołudnie zbieramy się w 60 osób, wieszamy 3 flagi. Kibice gości obecni co do liczby określą się sami.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Radzyniu Podlaskim 55 osób w tym 1 fan KSG (dzięki!) z dwoma flagami.

 

AZS Biała Podlaska – Avia Świdnik 01.04.2023

Relacja AZS-u Biała Podlaska:

Nas w młynie 150 osób. Wieszamy flagi Biała Podlaska, WCH oraz transparent dla Maćka. Avia dociera autokarem pod koniec pierwszej połowy w 24 osoby z flagą. Średnia wieku – dwa promile. W czasie wymiany uprzejmości wypominamy im ostatnie farmazony na nasz temat.

Na boisku wracają koszmary z przeszłości – piłkarze nie dowożą korzystnego wyniku do 90 minuty. Tym razem wykazał się drukarz z gwizdkiem, który karnym z kapelusza w 85 minucie przekręcił mecz.

 

Relacja Avii Świdnik:

W Białej Podlaskiej byliśmy w 24 osoby z jedną flagą.

 

Ślęza Wrocław – Stilon Gorzów 01.04.2023

Relacja Stilonu Gorzów:

We Wrocławiu meldujemy się w 46 osób w tym delegacja braci z Głogowa, którym dziękujemy za wsparcie. Mamy ze sobą jedną flagę.

 

Stal Stalowa Wola – Wieczysta Kraków 01.04.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

W sobotę graliśmy przy Hutniczej o fotel lidera III ligi z Wieczystą Kraków. Ciekawy pod względem piłkarskim mecz, przyciągną na stadion praktycznie komplet publiczności. Szczelnie wypełniamy Nasze sektory i prowadzimy konkretny doping w asyście bębna. Często do zabawy przyłącza się reszta Kibiców. Atmosfera na trybunach jak podczas meczu o awans. Na płocie ląduje kilka flag oraz transparent dla braci ze Stali Rzeszów.

Nie zabrakło emocji również na boisku. Nasz zespół długo prowadził 1:0, niestety , tracimy bramkę w doliczonym czasie gry i spotkanie kończy się remisem. Dziękujemy drużynie za walkę. Takie mecze pokazują , że w Stalowej Woli i okolicach jest głód dobrej piłki i trzeba wyrwać się z tej regionalnej ligi!!! Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie oraz stworzenie konkretnej atmosfery!!! Zapraszamy na kolejne mecze !!! Dopingujemy dalej i wierzymy w końcowy sukces- AWANS!!! Hej STAL!!!


NIŻSZE LIGI:

Elana Toruń – Start Pruszcz 01.04.2023

 

Ruch Radzionków – Warta Zawiercie 01.04.2023

 

Unia Oświęcim – Orzeł Ryczów 01.04.2023

Relacja Unii Oświęcim:

Bez żadnej mobilizacji pojawiamy się dziś na Legionów 15, gdzie nasi piłkarze rozgrywali pierwszy domowy mecz. Wieszamy jedną flagę i transparent dla naszego brata, który pojechał na przymusowe wakacje. Dopingujemy całą pierwszą połowe i momentami w drugiej. Z nami delegacje z Hejnału i Ruchu – dzięki ziomale! Piłkarze zaliczają mega falstart i przegrywają po bardzo słabym spotkaniu.

Hokej się skończył więc zapraszamy całą Biało-Niebieską rodzinę, do wspierania sekcji piłkarskiej. Ligi mistrzów tu nie zobaczycie, ale możecie zjeść smaczną kiełbaskę w miłej atmosferze. UNIA TO NIE TYLKL HOKEJ!”

 

BKS Stal Biełsko-Biała – Rekord II  01.04.2023

 

Soła Żywiec – Góral 1956 Żywiec 01.04.2023

Relacja Górala Żywiec:

Pierwszy mecz rozpoczynający rundę wiosenną za nami. Mecz z fajną atmosferą, świecidełkami oraz dobrym dopingiem. Prawdziwa piłka nożna. Podziękowania dla naszych słowackich przyjaciół z ULTRAS ŽILINA za konkretne wsparcie w tym dniu!

 

Warta Śrem – Ostrovia Ostrów 01.04.2023

Relacja Ostrovii Ostrów:

W Śremie obecni jesteśmy w 39 osób z flagą 1909 i transparentem dla kolegi, który niestety przebywa na przymusowych wakacjach. Prowadzimy doping przez cały mecz, który prowadzi naszych piłkarzy do kolejnego zwycięstwa. AVE OVIA!

 

ŁKS Łęknica – Dozamet Nowa Sól 01.04.2023

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na najdalszym wyjeździe w tej rundzie, na stadionie w Łęknicy pojawiamy się w 110 osób, a w tej liczbie jest 40 osobowa załoga Legionu Sudety! Dzięki wielkie za dobre wsparcie! Na „płocie” wieszamy cztery flagi 'On Tour”, 'Śp. Szczepan’ i po jednej Górnika i Polonii! Doping prowadzimy dość głośny, ale z przerwami. Piłkarze wywożą cenny punkt z tego ciężkiego terenu, a mecz kończy się wynikiem 1-1.

Słowo o zachowaniu 'stróżów prawa’. Niestety, nie mają szacunku do obchodzonych zwyczajów i prima aprilisowych żartów nie było, tylko 500 złotowe mandaty za najmniejsze bzdury, ale tak jak pisaliśmy-wszystko jest dokumentowane i zostanie 'zaprezentowane’ w (nie)odpowiednim dla nich czasie.

Na koniec wielkie podziękowania należą się młodzieży, za konkretną liczbę na tym wyjeździe i sprawy związane z jego organizacją! KSD&KSG&MKS! MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!

 

Sokół Pniewy – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 01.04.2023

Relacja Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski:

Na mecz do Pniew udajemy się autokarem oraz furami. Na sektorze jesteśmy obecni w ok. 100 osób w tym 26 Przyjaciół z Gniezna, którym dziękujemy za wsparcie! Tego dnia nasz doping stał na średnim poziomie. Wraz z pierwszym gwizdkiem prezentujemy oprawę, folia zostaje podświetlona sporą ilością ogni co niezmiennie daje konkretny efekt! Na płocie wisi kilka flag w tym jedna Startu. Pod koniec drugiej połowy odpalamy czarne świece z racami. Efekt byłby dużo lepszy gdyby całe zadymienie poszło na murawę. Piłkarze remisują 1:1, po meczu dziękujemy im za walkę i spokojnie udajemy się do domów.

 

Kuźnia Ustroń – ROW Rybnik 01.04.2023

Relacja ROW-u Rybnik:

W Ustroniu jesteśmy obecni w 99 osób, w tym 2 kibiców Górnika z flagą wyjazdową. Dziękujemy Bracia za wsparcie!

Co do meczu to na uwagę zasługuje tylko krajobraz wokół stadionu Kuźni, ponieważ poziom sędziowania tego spotkania jak i gra naszych grajków to primaaprilisowy żart, który nikogo nie bawi. Rozumiemy, że nie zawsze mecz może iść po Waszej myśli jednak jeśli my dajemy z siebie 100% na trybunie, to od Was oczekujemy 110% zaangażowania i zapierd@lania na murawie!

 

Maroko Nowiny:

W sobote wybieramy się na mecz do Ustronia gdzie jesteśmy obecni w 27 osób! Nasi zawodnicy po zaciętej walce niestety musieli uznać wyższość rywala przegrywając 2:1 Maroko-Nowiny zawsze gdzie Rybnik gra auuu!

 

Młody ROW Rybnik:

W Ustroniu jesteśmy obecni w 99 osób, w tym 2 kibiców Górnika. Dzięki za wsparcie! Nas młodego składu 35 osób.

 

Korona Łaszczów – Hetman Zamość 02.04.2023

Relacja Hetmana Zamość:

W Łaszczowie byliśmy obecni w 110 osób. Na płocie poza flagą wieszamy transparent związany z dzisiejszą rocznicą śmierci papieża Jana Pawła II. Hetman wygrywa 1:0.

 

Chełminianka Chełmno – Włocłavia Włocławek 01.04.2023

Relacja Włocłavii Włocławek:

41 ludzi z Włocłavka oraz trzech Zawiszaków ogląda pewne zwycięstwo Włocłavii w Chełmnie. Kameralny obiekt w Chełmnie ozdabiamy flagami „Szlachta z Włocławka” oraz „PASZOL PDW”. LIDERA MAMY ZA …UJA GO NIE ODDAMY !!!!

 

Górnik Konin – Płomień Przyprostynia 01.04.2023

Relacja Górnika Konin:

W pochmurne południe, wystawiamy ok. 70-osobowy młyn (w najlepszym momencie), a spotkanie przyozdabia znowu sporo fajerwerków. Piłkarze na boisku wygrywają trzeci mecz pod rząd (3-2) zapewniając sobie po trzech kolejkach wiosny miano drużyny bez straty punktów! Oby tak dalej!

 

Warmia Olsztyn – Mazur Ełk 01.04.2023

 

Relacja Mazura Ełk:

Nas około 100 osób w tym wsparcie naszych Braci z Grajewa i Białegostoku ! Pozdrowienia dla obecnych !

 

Victoria Sulejówek – Wilga Garwolin 01.04.2023

Relacja Victorii Sulejówek:

W kulminacyjnym momencie 30 osób dopinguje Victorię. Z nami delegacja Kałuszyna oraz Dębego. Dzięki! Piłkarze wygrywają i tym samym dopisują 3 bardzo ważne punkty. PRIORYTET AWANS!

 

Górnik Węgliniec – Nysa Zgorzelec 01.04.2023

 

Zagłębie Piechcin – Szubinianka Szubin 01.04.2023

 

CKS Czeladź – Pogoń Imielin 01.04.2023

Relacja CKS-u Czeladź:

W sobotę wystawiamy 50 osobowy młyn i prowadzimy przerywany doping. Piłkarze niestety przegrywają i goście wracają z kompletem punktów. WALCZYĆ TRENOWAĆ !! CKS MUSI PANOWAĆ!

 

Łysica Bodzentyn – Naprzód Jędrzejów 02.04.2023

Relacja Naprzodu Jędrzejów:

Na wyjeździe w Bodzentynie meldujemy się w 30 osób plus 35 osób Korony Kielce , dzięki za wsparcie. Przez większość meczu lecimy z przyzwoitym dopingiem, który niestety nie pomaga naszym piłkarzom. Przegrywamy 3:0 z miejscową Łysicą. Pozdro dla obecnych.

 

Flota Świnoujście – Iskierka Szczecin 01.04.2023

Relacja Floty Świnoujście:
W pierwszy kwietniowy dzień przypadł nam mecz domowy z Iskierką który nareszcie rozgrywamy przy ul. Matejki 22 bo warto przypomnieć iż nasz stadion był zamknięty na 3 mecze za różne wybryki i incydenty. Pogoda nie rozpieszczała a i frekwencja mówiąc szczerze nie dopisała… Na wejściu na stadion każdy był nagrywany przez 2 tajniaków chuj wie po co i dlaczego… Mimo chłodu i porwistego wiatru na sektorze F zbieramy się w ok.45 osób. Wywieszamy flagę ACAB oraz 2 transparenty : ŻUŻEŁ PDW! oraz SKS WISŁA SANDOMIERZ NIGDY NIE ZGINIE! Doping mimo akompaniamentu bębna był rwany i kiepski ale kilka razu udało się głośniej ryknąć! Mimo to nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i pewnie wygrali 3:1!! Po meczu dziękują nam za doping a my im za walkę na boisku. Twierdza Uznam nie zdobyta!!

 

Przełom Besko – Stal Sanok 02.04.2023

Relacja Stali Sanok:

Na mecz do Beska wybieramy się w 55 osób. Na stadionie czeka na nas nasz FC tworzymy wspólny 80 osobowy młyn dopingujący naprzemiennie obydwie drużyny. Wywieszamy 2 flagi (Ultras oraz PDW). Piłkarze remisują mecz co zmniejsza przewagę do 1 oczka nad drugim w tabeli Startem Rymanow. Dziękujemy Beszczańskim Fanatykom za gościnę.

 

Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko 01.04.2023

 

Elana Toruń – Start Pruszcz 01.04.2023

 

JKS Jarosław – Stal II Rzeszów 01.04.2023

Relacja JKS-u Jarosław:

Nas w młynie 120 osób. Piłkarze kolejny raz przegrywają, co oddala nas od celu w tym sezonie. Wywieszamy dwie flagi i prowadzimy doping przez cały mecz.

 

Tarnovia Tarnów – GKS Drwinia 02.04.2023

Relacja Tarnovii Tarnów:

W trzecim meczu rundy rewanżowej, biało-czerwoni utrzymali wysoką skuteczność, wygrywając z wyżej notowanym rywalem 3:1 i doliczając do swojego konta trzeci komplet punktów na wiosnę.

Mimo fatalnej pogody w niedzielne popołudnie formujemy ok. 40 osobowy młyn a na płocie wieszamy jedną flagę: Tarnovia Familia. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i kolejne domowe zwycięstwo – oby tak do końca sezonu! TARNOVIA FAMILIA!

 

Powiślanka Lipsko – Królewscy Jedlnia 02.04.2023

Relacja Powiślanki Lipsko:

Na ten mecz zbieramy się w 50 osób w tym 4 osoby ze Zwolenianki Dzięki.Pomimo słabej pogody cały mecz prowadzimy doping.Wieszamy jedna flagę „1964”. Piłkarze wygrywają 3-1.

 

Nielba Wągrowiec – Lipno Stęszew 01.04.2023

Relacja Nielby Wągrowiec:

Mimo niesprzyjającej godziny zbieramy się w około 20 osób i dopingujemy naszych zawodników. Niestety rywal okazał się lepszy, przegrywamy 1:2. TYLKO NIELBA!!!

 

Grom Plewiska – MTS Pawłowice 01.04.2023

Relacja Gromu Plewiska:

W dniu dzisiejszym formujemy młyn w około 20 osób. Doping przez cały mecz konkretny w asyście bębna i z pomocą speakera. Na wyjście piłkarzy płoną 2 świeczki, na start drugiej połowy odpalamy strobole, kilkadziesiąt minut później płonie kolejne 10 świeczek. Piłkarze po ciężkiej walce i zaciętym meczu (3:3) kończą z jednym punktem. Cieszy frekwencja przy nie ciekawej godzinie i ciężkich warunkach atmosferycznych. Następny mecz domowy zagramy 15.04.2023 z liderem ligi Polonią Leszno.

 

Warta Gorzów – Carina Gubin 01.04.2023

Relacja Cariny Gubin:

Derby to z pewnością gratka dla każdego najwierniejszego kibica więc i my tego dnia zbieramy się w około 30 osób. Przed wyjazdem na parkingu odpalamy kilka zapałek i śpiewamy głośne sto lat naszemu gniazdowemu z okazji urodzin. Jeszcze raz stówka mordo! Po złożeniu życzeń i zbiciu piony ruszamy w podróż do oddalonego o 150km Gorzowa Wielkopolskiego na mecz derbowy z tamtejszą Wartą. W sektorze montujemy bęben i wieszamy naszą barwówkę oraz flagę „Carina Gubin Fans”. Mecz nie zaczął się dla nas miło, pierwsze minuty były dla nas chwilami grozy ale nadzieja w nas nie umarła, prowadziliśmy głośny doping i chłopakom na boisku szybko udało się odrobić straty i na sam koniec zdobyć bramkę (2:3)dzięki której 3 punkty wróciły do Gubina. Tego dnia ani deszcz ani pechowy początek meczu nie były nam straszne i do samego końca aktywnie wspieraliśmy naszych piłkarzy. Na koniec wspólne świętowanie z piłkarzami wygranych derbów, pakowanie gratów i powrót do Gubina w wesołych nastrojach. Po przyjeździe część ekipy udaje się na parking naszego stadionu żeby jeszcze raz podziękować piłkarzom za wygrane derby i po przyjeździe autobusu odpalają trochę piro. Następny mecz gramy u siebie z Rekordem Bielsko Biała w czwartek. Pełna mobilizacja i widzimy się wszyscy w czwartkowe popołudnie na naszym sektorze! CARINA TO MY!

 

OKS Opatów – Bucovia Bukowa 02.04.2023

 

GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie – Syrena Młynary 02.04.2023

Relacja Syreny Młynary:

Na niedaleki wyjazd meldujemy się w 34 osób. Przez cały mecz świetnie się bawimy i odpalamy w pierwszej połowie sporo dymu, a w drugiej robimy racowisko.

 

Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska 01.04.2023

Relacja Polonii Przemyśl:

W młynie około 50 osób, sporadycznie dopingujemy. Na płocie wywieszamy jedną flagę dedykowaną naszemu bratu przy okazji szóstej rocznicy śmierci „Ś.P Olarte” – ZAWSZE BYŁEŚ JAK WOJOWNIK, NIKT O TOBIE NIE ZAPOMNI! Piłkarze po dobrej postawie na boisku wywalczyli cenne trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.


KOSZYKÓWKA:

Start Lublin – Anwil Włocławek 01.04.2023

Relacja Anwilu Włocławek:

Na wyjazd do Lublina wybraliśmy się w 50 osób. Wywiesiliśmy dość dawno niewidzianą flagę Kujawiacy z krwi i kości. Prowadziliśmy dobry i równy doping przez całe spotkanie, co zaowocowało słowami uznania wśród miejscowych. Jest to bez wątpienia intensywny i wyczerpujący sezon. Dlatego niezmiernie cieszy postawa koszykarzy i Prezydenta Marka Wojtkowskiego, którzy przyszli z pomocą, żeby obnizyć koszta wyjazdu. Dzięki i szacunek! Walczymy razem do końca!

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments