Liszczanka Liszki – Kaszowianka Kaszów 17.08.2014

Poniżej relacja z wyjazdu kibiców Kaszowianki:

Los tak sprawił że w pierwszej kolejce trafiliśmy na Liszczanke.

Derby Gminy, o 14:30 wyznaczyliśmy zbiórkę pod Kazkiem, na zbiórce stawiło się ok 25 osób. Po godzinie 15 wyruszyliśmy busem do Liszek, wszyscy wysiedliśmy na rynku w Liszkach skąd przeprowadziliśmy przemarsz na stadion. Asystowały nam śpiewy, kilka flag na kijach oraz petardy.

Przed meczem zaznaczamy naszą obecność dając znak gospodarzom, że to my jesteśmy u siebie. Z Kaszowa na ten mecz przybyło ok 60 kibiców. Od początku meczu jedziemy z dobrym dopingiem w asyście bębna, na sektorze ok 40 osób w tym 7 osób Błękitnych Czułówek – dziękujemy z wsparcie!

Przyśpiewki „Jesteśmy zawsze tam” oraz „Zjeżdżę za Tobą cały świat” dają znakomity efekt, na sektorze widać powiewające flagi na kijach, na płocie wywieszamy jedną fanę „LKS KASZOWIANKA”.

Drugą połowę rozpoczynamy od oprawy, na oprawie widniejący herb Kaszowianki, kibic z megafonem oraz kibic w bandanie NU’13, oprawę uzupełnia transparent „Jesteśmy Siłą O Jakiej Wam Się Nie Śniło!”.

Pod oprawę zostaje rzuconych kilka stroboskopów, po ściągnięciu oprawy machamy kilkoma flagami, zostały odpalone świece dymne oraz race, wszystko daje niesamowity efekt, do końca meczu prowadzimy dobry doping, mecz kończy się zwycięstwem Kaszowianki 1:4, po meczu w znakomitych nastrojach udajemy się w drogę powrotną do Kaszowa, gdzie dalej świętujemy zwycięstwo!

Kaszowianka Kaszów:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments