Legioniści z wizytą w klubowym autokarze

Dzisiaj w Płocku, miejscowa Wisła podejmowała drużynę Legii Warszawa. Derby Mazowsza zakończyły się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, przez co piłkarze Legii spadli na koniec tabeli. Jak poinformował Sebastian Staszewski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, po meczu Legioniści czekali pod ośrodkiem treningowym w Książenicach.

https://twitter.com/s_staszewski/status/1470114448891424768

 

„Udało mi się skontaktować z kilkoma piłkarzami. Są przerażeni, nie chcą rozmawiać o tym, co się stało (i nie ma się co im dziwić). Według ich relacji kibice uderzyli przynajmniej dwóch zawodników Legii: Mahira Emreliego i Luquinhasa” – dodatkowo napisał Staszewski.

 

Fot. Twitter/LolekWWA

 

Przypominamy, że podobna historia miała już miejsce na parkingu stadionu przy Łazienkowskiej 3, ponad cztery lata temu po porażce piłkarzy Legii w Poznaniu z Lechem.


AKTUALIZACJA 13.12.2021 00:17

 

Inny opis wydarzeń pojawił się od stołecznych, smutnych panów:

O godz. 19:45 w Książenicach pod ośrodkiem Legii zebrała się grupa kilkudziesięciu osób, które uniemożliwiły wjazd na teren ośrodka autokaru z piłkarzami. Na widok policjantów KSP osoby się rozbiegły. Na tę chwilę brak jest informacji wskazujących na użycie siły wobec piłkarzy – napisano.

 

 

guest

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments