Legioniści z przygodami na trasie

Dzisiaj o 20:30 w Legnicy miejscowa Miedź podejmie drużynę Mistrza Polski. Kibice Legii Warszawa wykorzystali pełną pulę biletów i w sile 700 głów ruszyli w stronę województwa dolnośląskiego. Legioniści, którzy podróżowali trasą A2 w pewnym momencie minęli się z Widzewiakami, którzy podróżowali na własny mecz do Siedlec. Obie ekipy zatrzymały się, poniżej relacja kibiców Widzewa i filmik.

Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 22.09.2018 | Fot. Widzew Łódź

 

Relacja Kibiców Widzewa:

Jesteśmy wczoraj na wyjeździe w Siedlcach w około 200 osób (147 biletów).
W 1 stronę między Łodzią a Warszawą jedną z naszych grup wyjazdowych próbuje zaatakować Legia. Szybka wysiadka kiboli Widzewa, jednak w związku ze sporym balastem który mieli na plecach po krótkich ustaleniach pada hasło 'do następnego’ i kordon Widzewiaków próbuje ruszyć w drogę do Siedlec. Przejeżdżając kilkaset metrów tył kolumny wyjazdu Legii wychodzi na drogę i blokuje przejazd kibolom RTSu. Szybka reakcja Widzewiaków i dochodzi do około 25sekundowego starcia które kończy się ucieczką legionistów i kilkoma KO.
Dementujemy również informacje jaką podał jeden z kibicowskich portali na fb, że to my próbowaliśmy umilić podróż legionistom. Dokładnych opisów, liczb i zajść nie będziemy podawać w tym miejscu. Internet swoje , ulica swoje.

Na samym meczu melduje się nas około 200, sporo osób dopisuje się do listy na miejscu jednak wpuszczanie jest powolne w związku z czym swój doping oraz oflagowanie rozpoczynamy od drugiej połowy. Widzew wygrywa 1:0 i od wczoraj jesteśmy liderem swojej ligi.

Dobry wyjazd

 

[art5]

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments