Legioniści surowo ukarani po meczu z Realem

33 tys. euro kary dostali Kibice Legii Warszawa po meczu z Realem Madryt. Siedmiu kibiców ukarano za starcia z kibicami i policją oraz za obrazę funkcjonariuszy. Dostali też zakazy stadionowe.

O starciach Legionistów z hiszpańską policją informowaliśmy TUTAJ.

Komisja wymierzyła Legionistom następujące kary:
Dwóch Legionistów dostało 10 tys. euro kary oraz dwuletnim zakazem stadionowym. Według komisji mieli być częścią grupy 500 najgroźniejszych fanów Legii Warszawa, którzy zostali wprowadzeni na stadion przez policję. Zarzucono im nieprzemyślane rzucanie przedmiotami i „największą aktywność przy brutalnych incydentach”.

4 tys. euro kary i sześciomiesięczny zakaz stadionowy dostał kibic, który będąc na stadionie ignorował policjantów, którzy kazali mu się uspokoić, dodatkowo usiłował ich zaatakować kulą ortopedyczną.

3,5 tys. euro i sześciomiesięczny zakaz stadionowy dla osoby, która zaatakował na stadionie fana Realu Madryt.

3,5 tys. euro i sześciomiesięczny zakaz stadionowy dla Legionisty, który przeszkadzał policji w pracy i zachowywał się agresywnie wobec funkcjonariuszy.

Dwóch kibiców Legii otrzymało po tysiąc euro kary i półroczne zakazy stadionowe za obrazę policjantów pracujących podczas meczu Legia-Real.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments