Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 06.04.2013

Ostatnio na stadionie Legii nie pojawili się kibice Górnika, ale tym razem przyjezdni nie mieli problemów z wejściem, mimo że na miejsce dotarli dopiero ok. półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

Legioniści o Kibicach Zagłębia w Warszawie:
„Zagłębie przyjechało do Warszawy 9 autokarami i furami, łącznie w 500 osób, z sześcioma flagami. Jak na ich możliwości – całkiem nieźle. Na stadion dotarli ok. półtorej przed meczem i bez problemów zajęli miejsca w górnej części sektora dla przyjezdnych. Mimo niekorzystnego wyniku, śpiewali przez cały mecz. Na Żylecie byli słyszalni jedynie w momentach „zmiany płyty”, ale przyznajemy – starali się. Trochę musieli nasłuchać od legionistów, ale i sami się o to prosili, bluzgając na Legię.”

Na stadionie przy Łazienkowskiej sporo zmieniło się w kwestii wejścia na stadion. Nie ma już wielkich kolejek jak z przed roku, ochorna mówi „dzień dobry” i bez żadnych niepotrzebnych ceregieli wpuszcza na sektor.

Żyleta tego dnia szybko się zapełniła, a porozkładane flagi i folie zwiastowały oprawę i dobrą atmosferę na trybunach. Tak też się stało, zaraz po „Sen o Warszawie” w górę poszła oprawa – folie tworzące Żyletkę w asyście flag na kiju w barwach oraz race.

Legia Warszawa:

video:

Zagłębie Lubin:

[size=12]Zdjęcia: Legionisci.com | Zaglebie-Lubin.pl
Relacja: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments