Legia Warszawa – Spójnia Stargard 16.03.2019

Kibice Legii z Dęblina jako drudzy zaprezentowali oprawę w ramach trzeciej edycji „Ultra Dzielnicy”. Legijny fan club po raz kolejny wziął udział w kibicowskiej zabawie, tworząc aż trzy prezentacje.

 

Legijny Dęblin:
Drodzy kibice!
To co wydarzyło się wczoraj na sekcji koszykówki można określić tylko jednym słowem – OGIEŃ! Jako pierwsi w historii „Ultradzielnicy” zaprezentowaliśmy 3 oprawy.

Pierwsza, składająca się z dwóch transparentów, wycinanej sektorówki i flag na kijach – Nawiązująca do lotniczych tradycji naszego miasta: „Z POLSKICH SKRZYDEŁ STOLICY … DĘBLIŃSCY FANATYCY”.

Druga, czyli totalna petarda na trybunach! W powietrze poleciało pół tony konfetti! Sypaliśmy go tyle, że w pewnym momencie staliśmy w nim po kolana! Konfetti „sypane” było przez całą drugą i momentami w kolejnych kwartach.

Trzecia – ostatnia oprawa to transparent „FC DĘBLIN” i kilkanaście transparentów na dwa kije w barwach z namalowanymi herbami. Wierzcie nam lub nie, ale dawno nie bawiliśmy się tak jak na wczorajszym meczu i z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przed wieczornym meczem ze Śląskiem odwiedzili halę na Bemowie i razem z nami stworzyli tak fanatyczną atmosferę!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments