Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 23.11.2013

Po raz pierwszy od 19 lat mecz Legii z Pogonią nie był „zgodowym”. „Portowcy” przyjechali do Warszawy specjalem i zajęli miejsca w sektorze gości. Na trybunach fani obu drużyn zaprezentowali oprawy. Na Żylecie zameldowała się liczna grupa z Sosnowca i Bielska.

Na wyjście piłkarzy na Żylecie zaprezentowana została zapowiadana wcześniej oprawa. Podniesione nad głowami kartoniki utworzymy barwy Legii oraz twarz Kazimierza Deyny, a całość uzupełniał transparent „Równajcie do NajlepSzych”. Całość wyszła efektownie, szczególnie gdy przyjrzymy się uważnie pracy wykonanej przez Nieznanych Sprawców.

Po kwadransie meczu fani Pogoni zaprezentowali przygotowaną oprawę – sektorówkę w kształcie herbu oraz folie aluminiowe w barwach. Po dobrych kilku minutach wspomnianej prezentacji w sektorze gości błysnęła pirotechnika – race, ognie wrocławskie i świece dymne.

W drugiej połowie na Żylecie dwukrotnie rozciągnięta została Wielka Flaga. Pomiędzy jedną a drugą jej prezentacją, po wcześniejszym odliczaniu, zaprezentowany został chaos z flag na kiju i transparentów, w połączeniu z racami i ogniami wrocławskimi.

Portowcy przyjechali do Warszawy w liczbie 1500 osób, wywiesili 12 flag.

Legia Warszawa:

Na zdjęciu piłkarz Ostrovii, którego zawinęli na dołek po tym jak pokazał „eLkę” w meczu z KSP:

video:

Pogoń Szczecin:

zdjęcia: Fot. Kuba | Fot. Piotr Kucza

relacja: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments