Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 01.03.2015

Kibice Legii Warszawa, jak co roku wzięli udział w obchodach związanych z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Od rana brali udział w lokalnych uroczystościach na terenie województwa mazowieckiego. O godzinie 15 złożyli wieniec oraz zapalili znicze pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych na Bemowie.

Niestety frekwencja na Łazienkowskiej 3 nie dopisała. Na trybunach pojawiło się zaledwie 12661 widzów. Legioniści zaprezentowali sektorówkę przedstawiającą zarys wilka, którego postać tworzą gałęzie drzew. Całość uzupełniły biało-czerwone flagi oraz transparent o treści: „Wśród cieniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew”. Po chwili na trybunach pojawiła się pirotechnika dająca świetny efekt. Szczególne wrażenie robiły podświetlone oczy wilka. Legioniści w trakcie meczu pozdrowili swoich zgodowiczów oraz układowicza z Bielska. Po meczu kibice Legii Warszawa udali się na Marsz Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, który zakończono pod więzieniem przy ul. Rakowieckiej 37.

O kibicach Podbeskidzia nie warto wspominać, ponieważ pojawili się zaledwie w kilkanaście osób. Warto odnotować fakt, że piłkarze drużyny gości rozgrzewali się bluzach, z wizerunkami bohaterów Polski.

Legia Warszawa:

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments