Legia Warszawa – KSC Lokeren 18.09.2014

Czwartkowy wieczór z trybun oglądało 22 tysiące widzów w tym około 200-osobowa grupa kibiców gości. Kibice gości wywiesili 9 flag.

Przed meczem Nieznani Sprawcy poinformowali o planowanej oprawie na pierwszy mecz fazy grupowej LE. Od tego momentu bilety zaczęły rozchodzić się zdecydowanie szybciej. Przed spotkaniem spiker informował, żeby wszyscy kibice z Żylety słuchali poleceń Nieznanych Sprawców, aby choreografia wyszła jak należy. Przy wejściu na stadion prowadzona była zbiórka pieniędzy na oprawy kolejnych spotkań w europucharach.

Na wyjście piłkarzy na boisko na Żylecie zaprezentowana została oprawa poświęcona żywej legendzie naszego klubu, panu Lucjanowi Brychczemu! Na środkowych sektorach obu kondygnacji rozciągnięta została malowana sektorówka przedstawiająca Brychczego w koszulce meczowej, a obok niej rozciągnięte zostały „ordery” z liczbą meczów w barwach Legii (452), liczbą goli (227), liczbą lat spędzonych przy Łazienkowskiej (60) i w końcu liczbą mistrzostw z naszym klubem (11). całość uzupełniły kartoniki oraz transparent „Veni, Vidi, Kici”.

Legia Warszawa:

oprawa:

KSC Lokeren:

zdjęcia: JP85.pl
relacja: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments