Legia Warszawa – Korona Kielce 14.02.2014

Na wyjście piłkarzy na boisko stadion odśpiewał „Mistrzem Polski jest Legia”, a oprawa przygotowana przez Nieznanych Sprawców wyjątkowo zaprezentowana została parę minut później. Na nią składał się długi transparent z hasłem „Sorry, taki mamy klimat” i płonącym wozem TVN Meteo, pasy materiału w barwach klubowych oraz spore ilości pirotechniki w postaci rac, ogni wrocławskich, świec dymnych, a także wyrzutni oraz ogni rzymskich. Całość dała niesamowity efekt. Sędzia chyba również chciał, by piłkarze mieli okazję delektować się wspaniałą prezentacją i przerwał na kilka minut spotkanie.

Fani Korony zdecydowali się na przyjazd autokarowy i wypełnili do ostatniego miejsca górną część swojego sektora. Kibiców gości wraz ze zgodami zameldowało się 700. Wywiesili pięć swoich flag i płótno zaprzyjaźnionej Stali Mielec.

Na meczu z Koroną na trybunach zadebiutowało długie płótno „Centralny Wojskowy Klub Sportowy”, odnowiona flaga „Legia”, która przez wiele lat w przeszłości była wieszana na stadionie, a także płótno poświęcone Lucjanowi Brychczemu.
Na Żylecie zawisło także kilka transparentów, w tym jeden z zaproszeniem na marsz dla serbskiego Kosowa oraz drugi dla „Haniora”.

Legia Warszawa:

doping:

oprawa:

Korona Kielce:

zdjęcia: Fot. Piotr Kucza – FotoPyK
relacja: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments