News
Ranking Wyjazdowy 2023/2024 #21

Po raz kolejny ekipy ruszyły w podróż za swoimi drużynami, zobacz jak wyglądały sektory gości w miniony weekend.

Sezon 2023/2024
LIVE: Na Stadionach 15-19.02.2024

Zapraszamy do fotorelacji LIVE z weekendowych spotkań, które odbywają się na polskich stadionach!

News
Ranking Wyjazdowy 2023/2024 #20

Zobacz jak wyglądały sektory gości podczas spotkań w Ekstraklasie, które odbyły się w miniony weekend.

Raport meczowy
Ruch Chorzów – Legia Warszawa 09.02.2024

HIT NIE ZAWIÓDŁ! Obie ekipy zaprezentowały oprawy okraszone sporą ilością pirotechniki, tego dnia Legioniści ustalili nowy ligowy rekord wyjazdowy.

Sezon 2023/2024
LIVE: Na Stadionach 09-12.02.2024

Zapraszamy do fotorelacji LIVE z weekendowych spotkań, które odbywają się na polskich stadionach!

Legia Chełmża – Włocłavia Włocławek 15.08.2020

Mecze Legii Chełmża z drużyną Włocłavii Włocławek zawsze elektryzują kibiców obydwu drużyn. Tym razem było nieco inaczej, gospodarze wystawili około 50-70 osobowy młyn, tego dnia po stronie Legii zabrakło flag. Kibice Włocłavii pomimo zapewnień o niewpuszczeniu ich na stadion, w Chełmży pojawili się w 80 osób, włocławsko – konińskiej szajki.

Obie ekipy opublikowały również relacje meczowe, które dość znacznie się różnią.

 

Chełmżyńscy Legioniści:

Nasza liczba w młynie tego dnia oscylowała w granicach 50-70 osób, zmieniając się przez cały mecz. Biorąc pod uwagę klasyczny sobotni termin i gorącego ostatnimi czasy rywala taka sytuacja jest ponurym żartem lecz dobitnie pokazuje kto kibicem jest i Legie ma w sercu a kto tylko bywa bez względu na internetowe zapowiedzi lub ich brak. Nastroje jednak dopisywały a szybko strzelona bramka je dodatkowo pobudziła.

[art5]

 

Gwóźdź programu miał jednak nadejść kilkanaście minut później gdy w okolicach stadionu nieoczekiwanie pojawiła się zbieranina Włocłavii, Górnika Konin, kilku fan clubów Zawiszy i w sumie chuj wie kogo jeszcze. Goście zaprezentowali bardzo ciekawy tok myślenia, przyjeżdżając na zakazie tylko po to, by po dotarciu na miejsce stanąć przy płocie i dać się otoczyć policji która przez kilka minut w ogóle nie spostrzegła ich przyjazdu (gdyby tylko chcieli to bez problemu dostaliby się na stadion)… Ich życie ich sprawa. Pochwalić za to należy obraną taktykę kamuflażu gdyż z perspektywy naszego sektora również przez dłuższą chwilę nie byli widoczni zza gęstych drzew. Nasz skład tego dnia był dość daleki od nazwania go sportowym, jednak gdy staję się jasne kto postanowił nas w końcu odwiedzić, zwyczajowo natychmiast wyruszamy na powitanie, lecz geniusze planowania stoją już dobrze pilnowani przez policje która bez zawahania używa gazu gdy ktoś się zbliża i na nic ciekawego nie ma szans. Jeszcze przed końcem meczu całe towarzystwo wyrusza w drogę powrotną z dużym wahadłem.

[art5]

 

Liczbę niech określą sami. Nasi piłkarze kolejny raz zostawiają serce na boisku i ostatecznie remisują z faworyzowanym liderem pozostawiając jednak niedosyt, gdyż wyraźnie stać ich było na zwycięstwo. Z nami tego dnia 5 osób z Legijnego Rypina oraz 5 osób z Legijnego Kwidzyna którym dziękujemy za wsparcie! Apelujemy do niektórych o zaprzestanie kwarantanny od meczów i szybki powrót na trybuny. Powtórzymy znowu hasło które idealnie teraz pasuje, KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA! Małe miasto, wielkie serca! Do następnego!

 

Włocłavia Szlachta Kujaw Włocławek:

Mieliśmy podać suche liczby odnośnie soboty ale relacja chełmżyńskich farmazoniarzy zmusza nas do przedstawienia faktów. Przed meczem do klubu wpływa pismo z Chełmży o braku możliwości wpuszczenia nas na stadion z powodu prac konserwatorskich na trybunach co oczywiście było farmazonem, gdyż wszystkie sektory były dostępne dla miejscowych. Tak dużą kupe mieliście, że namówiliście działaczy na takie pismo ? Do Chełmży jedziemy w 80 osób włocławsko – konińskiej szajki i żadnych innych ekip z nami nie było !! Dojeżdżając pod stadion i widząc brak flag i młyna stwierdzamy, że pewnie ta wielka chełmża czekała gdzieś na trasie i niedługo się pojawi.
[art5]
Gdy ostatnie aut stawały to w naszą stronę zaczęły biec już kaski i nie było sensu ładować się na przypał i wbiegać na stadion gdzie nie było ekipy. Gdy już psy oddzieliły nas od ogrodzenia wtedy w naszą stronę z drugiej strony stadionu wyłoniło się z 20 miejscowych, którzy spokojnie szli w naszą stronę coś tam krzycząc. Skoro według was psy przez kilka minut nie widziały nas to czemu doszliście pod ogrodzenie jak już byliśmy otoczeni? Tak się składa, że wasze farmazony zweryfikowało nagranie na którym widać nasz przyjazd i po chwili kaski biegnące od strony kas. Waszej bandzie chuja zajęło 4 minuty podejście pod ogrodzenie, więc przestańcie pierdolić farmazony. Jak się pedały odniesiecie do tego, że prym w napince wiodły parówy, które po awanturze na naszym stadionie wsadziły sobie chuja do dupy na komendzie i do sądu przychodziły w koszulce OCHRONA. Kolejny farmazon z waszej strony to wasza liczba w młynie. Są zdjęcia na których jest was max40 w tym rypin i kwidzyń, 70 to może było na całej trybunie razem z dziadami. Powiedzcie kurwy gdzie byliście tydzień temu gdy legia grała w Izbicy Kujwskiej ?? Kupa nie pozwoliła jechać w nasze rejony ?? … Pod koniec meczu zawijamy w dalszą drogę i w dużej obstawie jedziemy do Starogardu Gdańskiego gdzie swój mecz rozgrywał Górnik. Bez problemu wchodzimy na stadion i ozdabiamy płot flagami „HGK” i „Włocławscy Chuligani”. Na plus miejscowi, którzy wystawiają podobny liczbowo młynek do chełmżynian ale w przeciwieństwie do nich wywieszają flagę. GÓRNIK KONIN WŁOCŁAVIA
zobacz również zdjęcia:
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments