Lechia Kostrzyn – Drużyna Wiary Lecha 26.05.2018

Ekipa DWL została w sobotę bardzo mocno wsparta kibicami. W Kostrzynie po mobiliacji zjawiło się prawie 300 osób, a kibice Lecha podczas tego meczu zaprezentowali dwie oprawy.

 

Swarzędzcy Kibole:
Wczoraj wybraliśmy się do niedaleko od nas oddalonego Kostrzyna by wesprzeć kiboli z Drużyna Wiary Lecha w meczu z vice liderem klasy okręgowej, Lechią Kostrzyn. Na meczu zaprezentowaliśmy naszą oprawe której towarzyszyło wuchte dymnych, strobo, ow i rac. W drugiej połowie bawimy się wspólnie z Ratajscy Fanatycy przy ich rocznicowej oprawie. DWL pokonuje Lechie 2-1 i po meczu razem z grającymi na boisku kibolami dziękujemy sobie za dobre widowisko Na meczu obecni także kibole z Grunwald , Kibolskie Jeżyce , Jarociński Fan Club Lecha Poznań , FC Środa WLKP , Młoda Kibolska Września

 

Ratajscy Fanatycy:
W dniu wczorajszym pojawiliśmy się w Kostrzynie Wielkopolskim na meczu Drużyna Wiary Lecha z miejscową Lechią. DWL walczy o awans do Ligi Międzyokręgowej i w związku z tym postanowiliśmy razem ze Swarzędzcy Kibole wspomóc ich w tej walce dopingiem i oprawami, a co za tym idzie i sporą ilością pirotechniki. W pierwszej połowie swoją prezentację pokazują koledzy ze Swarzędza, zaś my swoją na początku drugiej połowy. DWL wygrywa mecz i jest bardzo blisko awansu. Trzymamy kciuki by się udało! Poza nami i kibolami ze Swarzędza na trybunach obecny również Grunwald i Kibolskie Jeżyce.

 

relacja: Ratajscy FanatycySwarzędzcy Kibole

zdjęcia: PoznańStyle, Damian Garbatowski, Irek Pindral

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments