Lech Poznań – Zagłębie Lubin 10.02.2024

Sobotnie spotkanie pomiędzy Lechem Poznań i Zagłębiem Lubin przyciągnęło na trybuny stadionu przy Bułgarskiej 18 256 kibiców. Po ostatnich aferach związanych z pewnym zdjęciem z Tajlandii, podczas meczu pojawił się transparent poświęcony byłemu kibicowi Cracovii -„MASTER FRAJER POTWIERDZACZ”.

 

Zagłębie pomimo zakazu na sektorze gości pojawiło się w sile 1524 kibiców, na tym wyjeździe mogli liczyć na solidne wsparcie swoich przyjaciół: Zawisza Bydgoszcz (254), Arka Gdynia (47), Odra Opole (15), Polonia Bytom (4).

Podczas tego spotkania Zagłębie świętowało 35-lecie zgody z bydgoskim Zawiszą, z tej okazji zaprezentowali malowany transparent w barwach obu klubów „Więź braterstwa łączy miasta i osiedla”, który uzupełniły stroboskopy i flagi na kijach, w późniejszym etapie meczu odpalone zostały również klasyczne race.

 

Relacja Orange City Boys ’03:

W sylwestra zrodził się w naszych głowach, wtedy mogło się wydawać patrząc na realia tego sezonu dość szalony pomysł – zróbmy 1000 osób do Poznania. Rozpoczęliśmy wewnętrzną mobilizacje dodając akcentu zgodowego, bo w tym roku obchodzimy 35-lecie zgody z naszymi braćmi z Bydgoszczy, więc uznaliśmy, że ubranie tego meczu w oprawę związaną z tym wydarzeniem będzie jak najbardziej odpowiednie.

Z Lubina rusza 5 autokarów i auta, w Polkowicach dojeżdżają jeszcze fc i razem lecimy do Poznania.

W drugiej połowie prezentujemy 6-ścio metrowy transparent o treści „Więź braterstwa łączy miasta i osiedla”. Uzupełniamy to machajkami w barwach naszych i Zawiszy do tego odpalając 240 stroboskopów. Ściągamy transa i bawimy się dalej odpalając 50 rac.

Reasumując w Poznaniu meldujemy się w 1524 osoby (w tym 254 Zawisza, 47 Arka, 15 Odra i 4 Polonia). Dziękujemy bracia za wsparcie! Dziękujemy również Wysokiej Klasy Specjalisci ’10 za pomoc w oprawie. Wielki szacunek dla fc za wykręcenie zajebistych liczb.

Wielkie, wielkie, wielkie…

 

Zawisza Bydgoszcz w drodze do Poznania:

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur,,
Artur,,
4 miesięcy temu

Ten klubik muminkowy ma zgody,,,,nie może być

Tak
Tak
4 miesięcy temu

Śmieszny klubik

Artykuł dotyczy ekip
Zawisza Bydgoszcz 4 fanatyków Oflaguj
Zagłębie Lubin 4 fanatyków Oflaguj
Lech Poznań 9 fanatyków Oflaguj