Lech Poznań – Cracovia 28.07.2013

Cracovia do Poznania udaję się na własną rękę. W Poznaniu zameldowało się ok.500 kibiców Pasów, w tym 403 na sektorze gości. Jak, to zwykle przy wyjazdach zgodowych bywa, część osób spędziła cały weekend w Poznaniu.

Niewyobrażalny upał oraz standardowe umacnianie zgody nie wpłynęły negatywnie na doping, a wręcz przeciwnie. Przez cały mecz Cracovia prowadziła bardzo dobry doping z mistrzowskimi momentami. „Cracovia gola” i „W królewskim Krakowie” dawno nie wypadły tak dobrze. Siadanie-wstawanie, doping bez koszulek, czy „bary” naprawdę pozytywnie nastrajają w kontekście kolejnych ekstraklasowych wyjazdów Cracovii.

Przez większość drugiej połowy dopingowali na dwie strony. Kolejne przyśpiewki intonowane były na zmianę przez Kocioł oraz sektor gości. Wielokrotnie podkreślili, kto rządzi w Krakowie. Kocioł przypomniał również znaną i lubianą przyśpiewkę przez kibiców Cracovii „Waszym ojcem”, która śpiewana na dwie strony wypadła naprawdę Dobrze.

Sektor gości przyozdobiły następujące płótna: JG, KS Cracovia, Sparta, Opravcy, Kurdwanów, Nowa Huta, Skawina, Oraz Arka NH.

Zdjęcia:

Relacja oraz zdjęcia: TylkoCracovia.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments