Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 03.09.2016

Relacja Górników:
Mobilizacja na jeden z ważniejszych wyjazdów w tym sezonie rozpoczęła się już dwa tygodnie przed meczem. W grodzie dzika pojawiły się transparenty oraz plakaty zachęcające do wyjazdu, przy okazji rozwieszając plakaty można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były górnicze gadżety.

Początkowo Naszym środkiem transportu miały być autokary, niestety kolejny raz przewoźnicy stwarzali problemy i zdani byliśmy na własne auta. Na miejscu zbiórki większość osób stawiło się punktualnie przybierając czarne barwy. W kierunku Biłgoraja ruszamy autami w sile około 120 osób. Przed Biłgorajem dołączyła jeszcze do Nas dwudziestoosobowa ekipa Chełmianki, która wcześniej obecna była na meczu swojej drużyny w Piotrowicach.

Pod stadion w Biłgoraju Nasza 140-sto osobowa grupa dotarła w trakcie trwania pierwszej połowy. Wejście na obiekt szybkie i bez żadnych problemów. Od Naszej ostatniej wizyty w Biłgoraju trochę się tutaj zmieniło. Sektor gości zmienił położenie zostając przeniesiony w narożnik, a cały obiekt został zmodernizowany.

Na płocie wieszamy flagę „Górnicy” oraz transparent „Górnik tylko w Łęcznej”, chełmianie wieszają flagę „Chełmianka”. Podczas spotkania kilka razy zaznaczamy swoją obecność, nie zabrakło również wzajemnych „pozdrowień” z gospodarzami.

Łada wystawiła około 130-150 osobowy młyn. Na płocie powiesili dwie flagi, a w trakcie drugiej połowy machają białymi i niebieskimi flagami na kijach.

Piłkarze wygrywają spotkanie, a po meczu świętują wygraną razem z nami pod sektorem gości. Droga powrotna spokojna, z mniejszym lub większym ogonem.

Łada Biłgoraj:

Górnik Łęczna:

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments