Łada Biłgoraj – Chełmianka Chełm 18.09.2016

Relacja Kibiców Górnika Łęczna:
Po Naszej ostatniej wizycie w Biłgoraju, przyszła kolej na wizytację tego obiektu przez fanów Chełmianki. Decydujemy się odpuścić własny wyjazd do Milanowa i wesprzeć tego dnia naszą zgodę. Z Łęcznej wyruszamy czternastoma nabitymi autami w sile 70 osób, wraz z kilkunastoma Motorowcami, którzy dołączyli do naszej zbiórki. Na trasie łączymy się w jedną grupę z Chełmianką i w kolumnie 43 aut ruszamy do Biłgoraja.

Na miejsce dojeżdżamy na początku pierwszej połowy, witanie przed stadionem przez spore oddziały prewencji. Wejście na sektor szybkie i bez większych problemów. Na miejscu można było zauważyć „inwestycje” poczynione na sektorze gości po naszej ostatniej wizycie, miedzy innymi wzmocnioną bramę, oraz siatkę ogradzającą dojście na sektor. Na pojawiają się trzy fany, w tym nasza „Górnicy”. Przez cały mecz dobry doping z sektora gości, nie zabrakło również wzajemnych uprzejmości. Chełmianka podczas spotkanie spontanicznie odpala również jedną racę.

Łada zbiera się w młynie w podobnej liczbie jak w meczu przeciwko nam. W drugiej połowie prezentują na płocie trans „Od zawsze na zawsze” do tego sektorówkę „Targowa 15” podświetloną stroboskopami w asyście flag na kijach. Na ich sektorze pojawia się również niewielkie racowisko.

Chełmianka wygrywa spotkanie i w dobrych nastrojach wracamy do domu. Cała trasa ze sporym wahadłem.

Łada Biłgoraj:

Chełmianka Chełm:

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments