Kuriozalna ankieta Wisły Kraków o ceny karnetów

Kibice Wisły Kraków do 13 czerwca musieli czekać na pierwszą konferencję prasową po spadku do pierwszej ligi. Podczas niej ogłoszono, że klub czekają spore cięcia kosztów, Jerzy Brzęczek pozostanie na stanowisku, co więcej, będzie odpowiedzialny za transfery. Klub rozpoczął negocjacje z miastem na temat obniżenia cen za wynajem stadionu.

Sympatycy „Białej Gwiazdy” nie doczekali się otrzymania klarownych odpowiedzi odnoszących się do spadku drużyny z Ekstraklasy oraz nakreślenia planów na przyszłość.

Zamiast tego dostali do wypełnienia kuriozalną ankietę dotyczącą ustalenia cen karnetów na nowy sezon. Kibicom nie spodobał się sposób, w jaki zostały sformułowane pytania oraz odpowiedzi.

źródło: twitter.com/wislak71

 

Wisła Kraków zareagowała w ekspresowym tempie na złość fanów, ale podjętym działaniem dolała tylko oliwy do ognia za sprawą wydanego komunikatu przez „Kasię z Marsa”, co nawiązywało do sformułowania Jarosława Królewskiego z konferencji prasowej o wzmocnieniu w zespole „perspektywy marsjańskiej”.

 

 

Ultra Wisła:

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem, prezesem, bądź po prostu inną osobą mającą wpływ na losy klubu piłkarskiego. Klubu, który właśnie spierdolił się z Ekstraklasy, co było olbrzymim ciosem dla społeczności kibicowskiej. Mając dodatkowo świadomość, że już w wyższej lidze wasze karnety były dość drogie, ludzka przyzwoitość nakazywałaby zwyczajnie obniżyć ceny na I ligę.

Ale coś nie działa. Pewne styki się przepalają. Robisz więc ankietę, sondując nastawienie do cen karnetów wśród kibiców. Już sam w sobie ten pomysł był nie najlepszy, ale pal sześć.

Układasz pytania i odpowiedzi. Puszczasz wodze fantazji i próbujesz wymusić odpowiedzi takie, jakie Ci się marzą, wjeżdżając kibicom na ambicję, odwołując się do ich uczucia do klubu. Żerujesz na miłości kibica. Żenujące.

Bardzo się cieszymy zarządzie, że wspieracie Wisłę pożyczkami pozwalającymi na funkcjonowanie klubu. Wciąż chyba zapominacie jednak, że największym sponsorem klubu w ostatnich latach są kibice.

Ankieta to kolejny plaskacz właśnie dla nas, fanów, zaraz po konferencji. Jałowej, nic nie wnoszącej, wkurwiającej tylko dodatkowo społeczność.

Czy ustalono, czemu trener Brzęczek zdobył tak mało punktów poza wnioskiem, że Gulę zwolniono zbyt późno?

Czy ktoś odpowiedział personalnie za transfery takich magików jak Zan Medved, Souleyman Koné, Tim Hall, David Mawutor, Elvis Manu, Jan Kliment czy Michal Škvarka?

Czy ktoś odpowiedział personalnie za podpisanie kontraktów z takimi Panami Piłkarzami jak Paweł-Gliwice-Kieszek, Sebastian Ring?

Czy nasza drużyna doczeka się napastnika? Czy zarząd ma jakikolwiek plan działania?

Żądamy zmian. Żądamy osób z odpowiednimi kompetencjami wśród pełniących najbardziej odpowiedzialne funkcje w klubie.

Trzymamy kciuki za nowych piłkarzy, bo co nam pozostało. Ale nadziei nam kibicom nie przybywa. W zamian dostajemy ciągle w twarz.

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments