KS Kutno – ŁKS Łódź 14.10.2015

Relacja Kibica ŁKS-u:

Całkiem ciekawy kibicowsko mecz odbył się wczoraj w ramach Pucharu Polski w podłódzkim Kutnie. Na mecz z miejscowym KS-em Kutno przyjechał bowiem ŁKS. Jak można było się spodziewać nie mogło się obyć bez spięcia z miejscowymi fanami Widzewa.

Na początku meczu, po wejściu wszystkich ŁKS-iaków (140 głów) na sektor oraz wywieszeniu flagi odpalonych zostaje kilkanaście rac, które zasiały małe spustoszenie na sektorze. Następnie po krótkiej wymianie uprzejmości z przybyłymi na mecz Widzewiakami, kilkunastoosobowa grupa ŁKS-iaków wysypuje się na bieżnie w celu konfrontacji, co ostatecznie nie udaje się przez interwencję mundurowych.

Warto jednak dodać, że Widzewiacy obecni na stadionie nie podjęli próby dostania się na murawę mimo braku jakiejkolwiek obstawy policji, czy chociażby ochrony oraz ledwie półmetrowego płotka (podobna sytuacja miała miejsce w poprzedniej rundzie PP gdzie po wysypaniu się na murawę ŁKS-iaków, grupa Widzewiaków z Łęczycy znajdująca się pod stadionem…zaliczyła ewakuację w pobliskie blokowiska). Po całym zdarzeniu Widzewiacy zawijają się ze stadionu. Po meczu nikt z sekcji wyjazdowej ŁKS-u nie zostaje zawinięty i pociągowy powrót do Łodzi mija bez atrakcji.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments