Korona Kielce – Legia Warszawa 22.02.2015

Mobilizacja na to spotkanie trwała już od kilku tygodni, a wszystko za sprawa pierwszego w historii Korony dwupoziomowego młynu.
informowaliśmy o tym TUTAJ.

Wszyscy Koroniarze, osiedla, fancluby na poważnie podeszły do spotkania w rezultacie czego na całym województwie świętokrzyskim zauważalnych było kilkadziesiąt transparentów zapraszających na mecz, oraz niezliczona ilość plakatów i ulotek:

Powstało również wiele zapowiedzi filmowych:


Pierwszy mecz z Legią przyciągnął na Arenę w Kielcach około 11 tysięcy kibiców.

Koroniarze oprócz flagowiska w barwach w pierwszej połowie zaprezentowali również choreografie składającą się z dwóch sektorówek. Obydwie rozwinięte zostały na dwóch sektorach. Po prawej części sektora została zaprezentowana postać w kominiarce. Oprócz tego gospodarze rzucali konfetti oraz serpentyny.

Wraz ze zdjęciem górnej części oprawy, w ruch poszły flagi na kijach do, których zostały odpalone znaczne ilości pirotechniki. Złoto-krwiści wspierani tego dnia dość licznie przez zgody cały mecz prowadzą bardzo dobry doping.

Legioniści tego dnia również pojawili się w Kielcach, dość szczelnie wypełniając górną część sektora gości i zajmując kilkanaście miejsc na dolnej części trybuny. Wykorzystali cała przyznaną pulę biletów.

Kibice Legii szczelnie oflagowali sektor i wywiesili transparent skierowany do jednego z piłkarzy Legii, Miroslava Radovića:
”Rado, dziękujemy za te wszystkie lata. Do zobaczenia w domu!”. Na płocie zadebiutowało nowe płótno.

Na meczu obecni również niepełnosprawni kibice Legii, szacunek!

Korona Kielce:

video:

Legia Warszawa:

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments