Kontrmanifestacja w Lublinie 13.10.2018

Podczas wczorajszego popołudnia przez centrum Lublina  przeszedł „marsz równości”, oraz kontrmanifestacja, o których głośno było w ostatnich dniach w całym kraju. Motorowcy, środowiska narodowe oraz mieszkańcy Lublina w dużej ilości pojawili się na placu zamkowym, aby walczyć o normalny Lublin. Pomimo informacji przez Prezydenta Lublina o zakończeniu marszu w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Lublinianie licznie pojawili się na kontrmanifestacji, aby nie pozwolić na chorą propagandę środowisk lewicowych. Ostatecznie zostało zatrzymanych 21 osób, z których 16 ciągle przebywa w areszcie. Lublin pokazał jak należy walczyć o normalność, był pierwszym miastem w Polsce, które postawiło taki opór.

Kontrmanifestacja w Lublinie 13.10.2018

Motorowcy, środowiska narodowe oraz mieszkańcy Lublina w dużej ilości pojawili się na kontrmanifestacji, aby walczyć o normalny Lublin.

Opublikowany przez Stadionowi Oprawcy Sobota, 13 października 2018

 

 

Ruch Narodowy Lublin:

Wczoraj ulicami Lublina nie bez większych problemów przeszedł tzw „marsz równości”. O samych uczestnikach ww. marszu nic napisać nie można oprócz tego, że była to garstka osób w wieku 16-20 lat z samego Lublina, natomiast liczbę nabiła reszta; zbieranina z całej Polski. 


Wszyscy mieszkańcy miasta w tym środowiska Narodowe oraz kibice Motoru Lublin wyrazili swoją niechęć do promowania ideologii lgbt wśród społeczeństwa. Negatywne opisy medialne wczorajszych zajść to tylko i wyłącznie karygodne działania policji. Jak widać nie ma to znaczenia czy u władzy jest PO czy PiS, w pacyfikacji demonstrantów nie różnią się niczym. Kiedy manifestuje KOD czy Obywatele RP policja obchodzi się z nimi jak z dziećmi.


Warty podniesienia jest fakt nieudanej próby zgłoszenia zgromadzenia spontanicznego przez przedstawicieli Ruchu Narodowego oraz Młodzieży Wszechpolskiej. „Spotkaliśmy się z totalną ignorancja policji a następnie – dosłownie, pacyfikacją”. Mamy nadzieję, że kolejnym razem władze miasta nie dopuszcza do tak kuriozalnej sytuacja jaka miała miejsce wczoraj zarówno w kwestii samej zgody na organizację marszu równości jak i działań policji.

Udowodniliśmy wczoraj, że Lublin jest miastem Narodowym, który nie godzi się na promocję dewiacji! Zawsze będziemy stać na straży obrony wartości chrześcijańskich.

Ogromne podziękowania składamy na ręce Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo Radykalnego, organizacji katolickich, niezawodnych kibiców Motoru Lublin a przede wszystkim mieszkańców Lublina. Razem i wspólnymi siłami możemy jeszcze wiele udowodnić. Lublin był pierwszym miastem w Polsce, które postawiło taki opór.

Niedługo na łamach naszego portalu pojawi się bardzo obszerna fotorelacja z sobotniej kontrmanifestacji. Lublin miastem bez dewiacji!

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments