Komunikaty kibiców przed Finałem Pucharu Polski

Już jutro w Warszawie odbędzie się Finał Pucharu Polski, w którym zmierzą się drużyny Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa. Obie grupy kibicowskie wydały specjalne komunikaty, które umieszczamy poniżej.

Na stronie przeprowadzimy dla Was relację live z tego wydarzenia!

 

Nieznani Sprawcy:

Drodzy Kibice!
Finał Pucharu Polski!
Jak coś zawiera w sobie słowo „finał”, to od razu wiadomo, że jest poważnie.
Coś jak „The Final Countdown”
z tą melodyjka tururururur.
Wiecie o co chodzi.
No, więc finał. Zatem chwila powagi, bo jest klika bardzo ważnych kwestii.
Zdajecie sobie na pewno sprawę, że chętnych aby wspierać Legię Warszawa w najbliższy wtorek na narodowym jest znacznie więcej niż biletów jakie mieliśmy do dyspozycji.
Wiecie co to znaczy?
Jeśli idziecie na narodowy, to jesteście tego dnia reprezentacją całej Legii Warszawa.
Waszym obowiązkiem jest dać z siebie absolutnie wszystko. Za nasz Klub, za siebie i za każdego, kto tylko sercem będzie tego dnia na stadionie.
Idziemy po swoje.
Razem. Trybuny i boisko.
Gramy u siebie w mieście. Mamy zrobić tam Kanadę, jakiej jeszcze ten stadion nie widział.
Mamy razem zdobyć puchar i wyjść ze stadionu z uśmiechem na ryju, wielkim jak brzuch wuja Stefana, który je tylko ciasto drożdżowe ze smalcem.
Wszyscy, ale to absolutnie wszyscy kibice Legii, niezależnie na którą trybunę macie bilet-widzimy się na pochodzie. Lekko pusta Warszawa, słoneczko świeci i tysiące Legionistów lecących sobie mostem zerka na stadion narodowy, który za pare godzin odleci, zrobi salto i wróci. Piękna perspektywa. DLATEGO WSZYSCY WIDZIMY SIĘ O GODZINIE 12:00 POD STADIONEM LEGII I OKOŁO 12:30 RUSZAMY!
PAMIĘTAJCIE O SZALIKU I FINAŁOWEJ BIAŁEJ KOSZULCE!
I pamiętajcie o tym, że tego dnia najważniejsza jest Legia Warszawa. Prezentujcie poziom godny kibica Legii. Zdążycie uczcić to święto po meczu.
Dlatego mówiąc wprost – zdążycie wypić 16 królewskich po meczu. Uszanujcie NaSzą pracę i słuchajcie komunikatów dotyczących oprawy. Od każdego z Was zależy, jak będzie wyglądał ten finał.

TO NASZE WSPÓLNE ŚWIĘTO!
PUCHAR MA BYĆ NASZ!
JAAAAAAAZDA Z KURWAMI!

 

Raków Częstochowa:

Przed nami trzeci z rzędu finał Pucharu Polski. Na stadionie wedle ustaleń z organizatorem jedynym obowiązującym kryterium miejsc będzie podział na sektory góra/dół. Miejsca zajmujecie wedle własnego uznania. Wszyscy stosujecie się do poleceń wyznaczonych osób – z plakietkami i megafonami – czy to na zbiórkach, czy na stadionie.

Pamiętajcie o zabraniu na finał koszulek, biletów i w przypadku przejazdu organizowanego voucherów na przejazd. Do pociągów wsiadacie tak jak macie oznaczone na voucherach.

Na meczu nie ma znaczenia na którym jesteście sektorze – nikt nie siedzi! Wszyscy stoją i zdzierają gardła na chwałę Rakowa. Każdy stosuje się do poleceń wydawanych z gniazda czy przez osoby z megafonami. Jedziemy na Narodowy dla Rakowa!

ŚPIEWA CAŁA CZĘSTOCHOWA
PUCHAR POLSKI JEST RAKOWA!

 

Poniżej fotograficzne przypomnienie Finałów Pucharu Polski z poprzednich lat.

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments