Komunikat kibiców Zawiszy Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ciekawe spotkanie pod względem kibicowskim, gdzie Elana Toruń podejmie na własnym stadionie Bydgoskiego Zawiszę. Pomimo tego, że przyjezdni na to spotkanie pierwotnie mieli dostać dużą liczbę wejściówek, ostatecznie na sektorze gości będzie mogło pojawić się 450 osób. Klub z Torunia wysłał pismo do Zawiszy, na które szybko odpowiedzieli kibice.

 

Komunikat kibiców Zawiszy Bydgoszcz:

Informacja !!! Piłka nożna dla kibiców!!! To powiedzenie dla toruńskich końcówek jest obce. Potwierdzeniem tego jest pismo od nich z klubu, że ulegli policji i władz miasta i nie wpuszczą nas w większej liczbie. Hmmm jakoś z ich starym prezesem zawsze można było się dogadać i wpuszczali nas w większych liczbach. No a teraz przekonaliśmy się sami, że są pod pantoflem służb! Ale to nie zmienia faktu, że jedziemy tam wszyscy bez wyjątku !!! Przypomnieć należy wam rury ciężkie, że jak byliście u nas to mieliście zapewnione od naszego zarządu, że będziecie wpuszczeni nawet jak w nadkomplecie przyjedziecie i nikt nie będzie patrzył od nas na psy czy władze miasta na krasnali itp itd. I zapewniliśmy wam gwarancję, że nikt od was nie będzie stał u nas pod bramami stadionu! W sobotę wszyscy jedziemy tam z mocnym pierdolnieciem !!! Zbiórka o 12.30 na parkingu Zaświat. Jazda z kurwami Zawiszo będziemy z Wami !!!

Mamy już ciszę elana słucha policję !!!

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
67yhhi
67yhhi
4 miesięcy temu

Xd, wasza zgoda też z policją pracuje

Omega88
Omega88
4 miesięcy temu

Te dwa komentarze to chyba jakas kpina.
Zyru „Na współpracę z milicją idą ci, którzy nie wpuszczają Wisły Kraków na swój stadion. „bo policja się nie zgadza”. Hipokryci…” To wy przeciez ustanowiliscie nowa koalicje z policja i co ? Wasi koledzy was na stadiony nie wpuszczaja a teraz udajecie HWDP ? Hipokryci lvl max.
Dave202 „Znów jakiś troglodyta bez szkoły pisał ten komunikat.. Ludzi, jeśli dajecie się wypowiedzieć komuś w imieniu całości kibiców danego klubu to czy nie można znaleźć osoby, która ma język polski opanowany na poziomie wyższym niż dwójkowy trzecioklasista? Później mają nas za margines..” no niestety ekipy nie inwestuja w rzecznika prasowego. Rozumiem, ze dla takiej z dupy wzietej osobistosci jak ty to jednak za malo… Zapytaj chlopaka, moze ci wytlumaczy.

ayoy
ayoy
4 miesięcy temu

Zyru, musisz zrozumiec, ze wisla krakow nie ma kibicow, tylko nozownikow. Tak trudno to zrozumiec? Wiec zaden klub nie ma obowiazku wpuszczac takiego czegos. Jak przyjada kibice, ktorzy nie maja nic wspolnego ze sprzetem, kazdy ich wpusci.

Dave202
Dave202
4 miesięcy temu

Znów jakiś troglodyta bez szkoły pisał ten komunikat.. Ludzi, jeśli dajecie się wypowiedzieć komuś w imieniu całości kibiców danego klubu to czy nie można znaleźć osoby, która ma język polski opanowany na poziomie wyższym niż dwójkowy trzecioklasista? Później mają nas za margines..

Zyru
Zyru
4 miesięcy temu

Na współpracę z milicją idą ci, którzy nie wpuszczają Wisły Kraków na swój stadion. „bo policja się nie zgadza”. Hipokryci…

Artykuł dotyczy ekip
Zawisza Bydgoszcz 4 fanatyków Oflaguj
Elana Toruń 9 fanatyków Oflaguj