Komunikat Grup Kibicowskich Ruchu skierowany do fanów Legii

Prezentujemy komunikat Grup Kibicowskich Ruchu Chorzów, które odpowiedziały na akcję fanów Legii Warszawa, informowaliśmy o niej TUTAJ.

[i]W związku z huczną akcją fanów Legii Warszawa skierowaną do kibiców 14-krotnych mistrzów Polski, nie możemy pozostać obojętni wobec takiego zainteresowania i chęci wsparcia. My, kibice Ruchu Chorzów również mamy do legionistów kilka słów oraz masę niespodzianek 😉

Zacznijmy jednak od początku. Nie ma co ukrywać, bardzo spodobał nam się trafny wstęp legionistów w opisie zbiórki, a dokładnie: „Delikatnie mówiąc, nie zawsze nam po drodze z kibicami Ruchu Chorzów”. Z tymi słowami nie sposób nam się nie zgodzić, ponieważ ostatnimi czasy bardzo nie po drodze jest stołecznym kibicom, by spotkać się z nami w sportowych okolicznościach. Niestety, strach jaki towarzyszy kibicom „Wojskowych”, skutecznie ich blokuje i jak dzieci są cały czas na NIE. Kłamią, kręcą, a smród tej warszawskiej kupy rozszedł się już po całej Polsce, czego w ostatnim czasie nie wytrzymał już BKS Bielsko-Biała i pogonił ich damskie towarzystwo.

Odnosząc się do samych zarzutów i kwestii osobliwych zachowań, zacytujemy jedynie tekst pewnej warszawskiej przyśpiewki – „Złodzieje i pijacy są kibice z Warszawy, złodziejsko-przemytniczy klub to Legia Warszawa”. Jak osoby mieniące się złodziejami i to z Warszawy mogą twierdzić, że kradzież jest zła? Przecież to propagujecie.

My ze swojej strony, jako kibice Ruchu Chorzów, rozumiejąc problemy, z jakimi borykają się kibice Legii w ostatnim czasie, organizujemy zbiórkę następujących artykułów:
– pampersy (z kupy spowodowanej strachem majtki dawno przebrały)
– papier toaletowy (aby mieli czym się podcierać, gdy kolejny raz się obsrają)
– podpaski (dziewczyny mają ostatnio ciężkie dni)

Ze względu na upadające morale i ogólny strach przed wszystkimi, te artykuły są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu legionistów. Chcemy, aby jak najszybciej doszli do siebie, ewentualnie czuli się komfortowo w przypadku potyczki, by znów nie było kupy w legijnych gaciach.

Będziemy również wdzięczni za wszelakie formy wsparcia psychicznego dla legionistów. Mile widziane są namiary na wszystkich terapeutów, którzy zajmują się zaburzeniami lękowymi. Chcemy, by warszawiacy odzyskali odwagę, pokonali strach, zyskali pewność siebie i znów cieszyli się życiem.

Informację o miejscach zbiórek darów dla legionistów przekażemy w najbliższym czasie. Prosimy o zaangażowanie się w akcję, aby Legia spokojnie mogła przejeździć chociaż ten sezon.

Wracając do tematu kanapek, możemy zaproponować wam honorową walkę o nie i gwarantujemy, że możecie je zjeść nawet przed, aby tylko nabrać sił, bo ostatnio bardzo słabi jesteście.

Grupy Kibicowskie Ruchu Chorzów.[/url]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments