Komisja Ligi oddaliła protest Ruchu

Komisja Ligi na podstawie obowiązujących przepisów nie znalazła żadnych podstaw formalnych do rozpatrzenia protestu Ruchu Chorzów w sprawie przebiegu meczu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia a Ruchem.

Pismo złożone przez działaczy Niebieskich, którzy domagali się powtórzenia spotkania, pozostawiono bez rozpoznania.

Dodatkowo Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN wydała komunikat, który ma związek z sobotnim meczem pomiędzy Arką Gdynia a Ruchem Chorzów. Piłkarska centrala zwróciła się do Komisji Ligi Ekstraklasy SA o zbadanie zachowań Rafała Siemaszki i trenera Leszka Ojrzyńskiego.

Komunikatu PZPN-u:
Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN wyraża głębokie zaniepokojenie zachowaniem piłkarza Arki Gdynia Pana Rafała Siemaszko podczas meczu Arka Gdynia – Ruch Chorzów oraz publicznymi wypowiedziami trenera Arki Gdynia, Pana Leszka Ojrzyńskiego. W związku z tym Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN wnosi o rozpatrzenie tych zachowań i kieruje sprawę do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o zbadanie tych sytuacji.

Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN zdecydowanie potępia zachowania piłkarzy i trenerów, które nie są etyczne i nie oddają ducha fair play.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments