Kolejna flaga GieKSy kończy swój żywot

Jak poinformowali Ultras Niebiescy na swoim profilu w piątek żywot straciła kolejna flaga GieKSy.

Ultras Niebiescy:
Dnia 09.06.2017 kończy swój żywot kolejna flaga-wizytówka gejów z Katowic. Szmata spłonęła na pokaźnym podkładzie ze sprejów i farb w miejscu słynnego w całej Polsce płotu w Centrum Katowic.

WŁADCY GÓRNEGO ŚLĄSKA
KS RUCH CHORZÓW

 

Prezentujemy filmik z ostatnich sekund „życia” najdłuższej szmaty kibiców gksu, którą niedawno stracili. Warto kolejny raz nadmienić, że całe zdarzenie odbyło się w nieprzypadkowym miejscu, a przy najbardziej znanym kibicowskiej Polsce płocie, gdzie na wzór tej szmaty było zamazane od 2 miesięcy graffiti.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments