Kohorta Cup 26.06.2021

W ostatnią sobotę czerwca odbył się kibolski turniej piłki nożnej zorganizowany przez Kohortę Czarnków, w którym rywalizowało czternaście zespołów. Całe zawody zwyciężyli Wildeccy Fanatycy, którzy w finale po rzutach karnych pokonali ekipę Legionu Piła.

 

Wildeccy Fanatycy:
Wczoraj wygrywamy turniej „Kohorta Cup” zorganizowany przez Kohorta Czarnków, turniej, który stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, za co wielkie brawa dla gospodarzy! W samym turnieju udział bierze 14 zespołów, w grupie spotykamy się kolejno z Arka Gdynia FC Człuchów, Wągrowcem, Szczecinkiem, Jeżycami, Kaźmierzem oraz Złotowem, który podobnie jak my zdominował grupę, oba nasze zespoły zdobyły po 16 pkt, ale z bilansem 13:0 to my wychodzimy z pierwszego miejsca! W półfinale gramy z ziomkami z Grunwaldu, mecz zakończył się remisem 0:0 i o wygranej musiały zdecydować rzuty karne, które wygrywamy 2:0! Tam w finale czekała już ekipa Legionu Piła, mecz toczony w atmosferze odpalonych rac i dopingu pozostałych drużyn zakończył się naszym zwycięstwem 2:0!!!! Euforii nie było końca! A oblewanie sukcesu i to dosłownie trwało przez całą noc!

Oprócz zdobycia Pucharu nasi zawodnicy zdobyli statuetkę najlepszego bramkarza oraz króla strzelców! W całym turnieju nie straciliśmy nawet jednej bramki i pod tym względem jest to na pewno nasz rekordowy turniej, który będziemy mieć już na zawsze w pamięci!

W meczu o 3 miejsce Złotów pokonał ekipę Grunwaldu.

Dziękujemy za zaproszenie i do następnego!

WILDA WILDA WILDA PSYCHICZNI!!!

 

Fyrtel Północ:
Dziękujemy Kohorta Czarnków za zaproszenie na turniej i wzorową organizację! Piłkarsko zrobiliśmy, co mogliśmy. 🙂 Dobrze było spędzić dzień w kibolskim klimacie po takiej przerwie. Mamy nadzieję, że to początek powrotu do normalności! Jutro widzimy się pod Krzyżami, a 30 lipca jedziemy do Zabrza!
TYLKO LECH POZNAŃ!

 

FC Złotów:
W dniu wczorajszym na zaproszenie Kohorta Czarnków meldujemy się na turnieju Kohorta Cup. W imprezie uczestniczy 14 ekip podzielonych na dwie grupy. W swojej grupie wygrywamy 5 meczów kolejno z Jeżycami, Kaźmierzem, Wągrowcem, Szczecinkiem, Arka-Człuchów i remisując w ostatnim meczu z późniejszym zwycięzcą turnieju Wildą.

W półfinale przegrywamy po zaciętym meczu z Legionem Piła 0-1. W meczu o 3 miejsce wygrywamy 2-0 z Grunwaldem i tym samym meldujemy się na podium. Turniej zorganizowany na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie i do następnego. Hej Lech

 

Lech Poznań – Sekcja Kaźmierz:
Dziękujemy Kohorta Czarnków za zaproszenie na super zorganizowany kibolski turniej. W trakcie turnieju wygrywamy 4 mecze oraz przegrywamy 2, co nie wystarczyło nam, aby awansować do półfinału.

 

Grunwald:
W sobotę bierzemy udział w turnieju Kohorta Cup. Z grupy wychodzimy z drugiego miejsca bez straty bramki. W walce o wejście do finału przegrywamy w karnych 2:0 z naszymi ziomkami z Wildeccy Fanatycy. Ostatecznie przegrywamy też mecz o trzecie miejsce i w całym turnieju zajmujemy czwarte miejsce. Dziękujemy organizatorom za gościnę i świetnie zorganizowany turniej. Po turnieju udajemy się nad pobliskie jezioro i bawimy się do samego rana. Do następnego.

 

FC Szamotuły:
W miniony weekend jesteśmy obecni na turnieju organizowanym przez Kohorta Czarnków. Niestety nie udaje nam się wyjść z grupy, zdobywamy 7 pkt. 😉 Turniej wygrywają Wildeccy Fanatycy, którzy w finale pokonali kiboli z Piły. Bardzo dziękujemy za gościnę i wspólną integrację!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments