Klub podziękował Wielkiemu Ruchowi za wsparcie w 2019 roku

Oficjalny serwis internetowy Ruchu Chorzów opublikował podziękowania dla Stowarzyszenia Wielki Ruch za wsparcie w 2019 roku. Kibice „Niebieskich” wspierali klub finansowo oraz angażowali się w przygotowania do obchodów 100-lecia, liczne eventy, akcje charytatywne i społeczne. Oto ich treść:

 

Pragniemy serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Wielki Ruch za wsparcie Klubu w 2019 r.

Stowarzyszenie rozpoczęło działalność w styczniu 2018 r. i od początku wspierało Klub finansowo. Relacje zostały zacieśnione w kwietniu 2019 r. kiedy podpisano umowę o współpracy. W tym roku Wielki Ruch wsparł Niebieskich kwotą ok. 40 tys. zł kupując m.in. sprzęt sportowy dla Akademii i UKS-u czy sprzęt elektroniczny dla działu sprzedaży. Stowarzyszenie pomagało również pierwszej drużynie Ruchu i sztabowi szkoleniowemu, klubowemu marketingowi, a także zaangażowało się w przygotowania do obchodów 100-lecia Klubu oraz liczne eventy, akcje charytatywne i społeczne.

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie prywatnej i każdej instytucji, która chce nam pomóc. Stowarzyszenie Wielki Ruch jest wśród nich wyjątkowe, bo zrzesza kibiców Niebieskich, którym los Klubu wyjątkowo leży na sercu. Dziękuję im za wsparcie, nie tylko finansowe, ale także doradcze i organizacyjne, na tym polu również możemy liczyć z ich strony na pomoc – wskazuje prezes Ruchu Seweryn Siemianowski.

[art5]

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pomóc ugasić kilka pożarów podczas powrotu kibiców na trybuny stadionu. Jednak nadrzędnym celem stowarzyszenia jest ciągła pomoc klubowi. Nie zapominamy o młodych piłkarzach z UKS-u czy Akademii Piłkarskiej. Nic nie udało by się zrobić bez naszych członków, kibiców o niebieskim sercu, więc ogromny szacunek przede wszystkim dla nich – podkreśla wiceprezes Wielkiego Ruchu Grzegorz Joszko.

W szeregi stowarzyszenia, który liczy już blisko 1100 członków, można wstąpić wchodząc na stronę www.wielkiruch.pl. Zapraszamy!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments