KKS Kalisz – Elana Toruń 27.08.2016

Relacja Kibiców Elany:
Pod koniec wakacji przyszło nam rozegrać wyjazdowe spotkanie przeciwko naszym układowiczom z KKS-u Kalisz.

Na stadionie meldujemy się odpowiednio wcześnie przed meczem tak więc od 1 minuty jest nam dane obserwować zmagania naszych piłkarzy. Tego dnia usiedliśmy w młynie razem z naszymi układowiczami, którzy ogarnęli dla całej naszej grupy darmowe bilety a także dostępny przez całe spotkanie catering w postaci giętej z grilla oraz miejscowego „napoju bogów”, a mianowicie oranżady Helleny, która pod Kaliszem ma swoje słynne rozlewnie. Reasumując zameldowało się nas 158 osób, wspierali nas tego dnia także delegacje kibiców Ruchu Chorzów oraz łódzkiego Widzewa.

Dopingujemy tego dnia na przemian swoich piłkarzy jednakże trzeba uczciwie przyznać, że w 1 połowie wychodziło to zdecydowanie lepiej, był kilka na prawdę konkretnych momentów. Ultrasi KKS-u prezentują także oprawę, na którą składał się trans z folii o treści „GASIMY DZIEŃ ODPALAMY NOC”, do którego podświetlenia wykorzystane zostało wszelakiej maści duże ilości piro. Następnie na płocie zawisły 4 nasze fany: Młoda Elana, ŚP Mucha oraz wyjazdówki Mokrego i Bydgoskiego, a także flaga kaliszan Autonomia Kaliska.

Piłkarze Elany wygrywają pewnie spotkanie aż 5:1, co mamy nadzieję jest dobrym prognostykiem na całą resztę rundy jesiennej. Po meczu dziękujemy im za walkę i przybijamy standardowo piątki, tym razem żaden z naszych gwiazdorów nie miał wobec tego żadnych obiekcji 🙂

W Toruniu na miejscu meldujemy się po 23, podczas całego wyjazd raz w mniejszym, a raz większym stadzie towarzyszyła nam grupa czworonogów w mundurach.

Na koniec pozostaje nam serdecznie podziękować kibicom KKS-u za kolejne kozackie przyjęcie, do zobaczenia kibicowskim szlaku!

Zdjęcia:

video:

[g]482[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments