KKS Kalisz – Elana Toruń 16.09.2017

Relacja KKS-u Kalisz:

W deszczowe sobotnie popołudnie przyszło nam się zmierzyć z naszymi przyjaciółmi z Torunia, każdy wiedział że Władcy Torunia licznie zawitają do najstarszego miasta, tak więc nikogo nie trzeba było specjalnie na ten mecz namawiać, a mobilizację ograniczyliśmy głównie do internetu. W efekcie zbieramy się w około 350 osób, młodzież rusza z własnej zbiórki pochodem w ponad 150 osób zaznaczając to okrzykami niosącymi się po mieście.

Większość osób zjawia się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, gdzie rozpoczyna się integracja. Na trybunach od pierwszej minuty konkretna korba, wspólny głośny doping przy asyście bębna, w drugiej połowie odpalone zostaje kilkanaście rac, która dają fajny efekt w ten ponury dzień. Po meczu kilku pierników zostaje i baluje z nami do BIAŁEGO rana .

Przyjaźń na trybunach, na boisku mecz walki. Na razie po 5 minutach 0-0.

Posted by faktykaliskie.pl SPORT on Samstag, 16. September 2017


Obie drużyny nie zawiodły i dostosowały się do wysokiego poziomu na trybunach. Na pochwałę zasługują szczególnie Trójkolorowi którzy postawili wysoko poprzeczkę drużynie z Torunia, i przez większość spotkania górowali nad „przeciwnikiem” pokazując to co chcemy oglądać zawsze, a czego tak często ostatnio brakowało w ich wykonaniu, ambicję i walkę na boisku!
Na koniec dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia z poziomu kibicowskiego.
AK&W(E)T

 

Relacja Elany Toruń:

Do Kalisza wybieramy się dwoma autokarami oraz dużą liczbą aut co daję liczbę ok. 190 kiboli z Torunia. Zaplanowaliśmy zbiórkę bardzo wcześnie tak, żeby być punktualnie przed pierwszym gwizdkiem, mimo utrudnień tych co zawsze.  W najstarszym mieście w Polsce meldujemy się przed godziną 16:00 i od razu zaznaczamy swoją obecność głośnym śpiewem.Sprawnie wchodzimy na sektory naszych ziomali z Kalisza, którzy tego dnia uformowali nabity młyn ok. 350 głów.


Doping zaczynamy prawie po wejściu na sektor i tak do 90 minuty na pełnej KKS&ZKS. Gospodarze podczas trwania zaciętej walki na boisku rozwieszają płótno na sektorze po czym odpalają 20 świeczek, dzięki pochmurnej pogodzie całe zachmurzenie wyszło elEgancko. 
Sektor podczas całego zachmurzenie przyozdabiają machajki w naszych barwach oraz w barwach Keksy. Wielkie podziękowania dla chłopaków z Kalisza za mega organizacje meczu i za ugoszczenie! Do następnego KKS&ZKS

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments