Kilka nowości na stronie

Oprócz kilku wizualnych poprawek na witrynie, od pewnego czasu pracowaliśmy nad systemem rejestracji, oraz systemem komentarzy. Jak już pewnie zauważyliście na samej górze strony pojawił się pasek, dzięki któremu możecie założyć swoje konto. Po naciśnięciu opcji „zaloguj się” wysunie się okno logowania/rejestracji. Dzięki rejestracji będziecie mogli komentować newsy publikowane na łamach naszego serwisu, dodatkowo w przyszłej rundzie planujemy uruchomić Ligę Typera, w której będzie do zgarnięcia wiele ciekawych nagród.

 

Chcąc zachować jakikolwiek poziom wypowiedzi, wszystkie komentarze będziemy starali się „kontrolować”. Wszystkie napinkowe treści będą kasowane, a ich autorzy zostaną nagradzani w odpowiedni sposób. Liczymy na „normalność” w komentarzach. Samo czytanie komentarzy nie wymaga rejestracji.

 

Na koniec formalność, czyli uprawienia RODO:
Zakładając konto użytkownika, musisz podać swój adres e-mail oraz zdefiniować hasło do konta. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia konta. Podanie tych danych jest całkowicie dobrowolne. Dane wprowadzone przez Ciebie w ramach konta użytkownika przetwarzane są wyłącznie w celu utrzymywania konta i zapewnienia Ci możliwości korzystania z niego. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w ramach konta użytkownika jest realizacja umowy o prowadzenie konta – art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Twoje dane będą przetwarzane w ramach konta tak długo, jak długo będziesz posiadać konto użytkownika. Po usunięciu konta, twoje dane zostaną usunięte z bazy. Więcej w polityce prywatności.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments