Kibice Wisły wracają na trybuny!

W związku z tym, że Rada Nadzorcza Wisły Kraków zdymisjonowała dzisiaj Bednarza (informowaliśmy o tym TUTAJ) kibice Wisły wydali oświadczenie:

Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że wreszcie po ponad półrocznej przerwie wracamy na stadion.

W związku z dramatyczną sytuacją, w jakiej znalazł się nasz klub prosimy wszystkich o pomoc w odbudowie Wielkiej Wisły. Teraz tak jak nigdy oczekujemy jedności i zaangażowania każdego i każdej z Was. Tylko wspólne działanie i wspólne tworzenie dobrej atmosfery dookoła Wisły Kraków może doprowadzić nas do sukcesu.

Każdy kupiony karnet, każdy bilet i pamiątka klubowa jest na wagę złota. To na Nas kibicach spoczywa odpowiedzialność na losy naszego ukochanego klubu. Dlatego też zwróciliśmy się do Zarządu klubu o podniesienie cen biletów. Liczymy na zrozumienie tej decyzji.

Już w piątek najbliższy mecz na naszym stadionie. Zapełnijmy stadion i przywróćmy mu tą magiczną atmosferę. Przypomnijmy całej Polsce, czym jest twierdza przy Reymonta.

Tak więc namawiajcie wszystkich i ruszajcie do kas! Widzimy się w piątek 29.08. o 20.30 na Reymonta!

Nie czekajcie z zakupami na ostatni moment. Niestety system sprzedaży biletów nie funkcjonuje prawidłowo i należy się spodziewać problemów z szybkim zakupem wejściówki. Klub zobowiązał się do zrobienia wszystkiego co się da aby usprawnić funkcjonowanie ułomnego systemu. Sprawdźcie też ważność kart kibica!

SKWK

Na jutro zapowiedziano wielkie świętowanie w Restauracji u Wiślaków:

„UWAGA, UWAGA!
We wtorek zapraszamy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy do Restauracja U Wiślaków gdzie od godziny 17.00 wspólnie będziemy świętować!
A jak wszyscy wiemy powód do świętowania jest spory

Przygotowaliśmy dla Was 100 darmowych piw, kto pierwszy ten lepszy!

Zapraszamy i zachęcamy do zakupu biletów na piątkowy mecz z GKS Bełchatów.”

źródło i zdjęcia: SKWK.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments