Kibice Wisły wracają na stadion

Już w najbliższy weekend wróci doping na stadionie przy Reymonta.

Piłkarze Białej Gwiazdy występują w CLJ w grupie wschodniej, gdzie ich rywalami będzie min. Cracovia, Legia Warszawa, Korona Kielce, Motor Lublin czy ŁKS Łódź.

Pojedynek z Jagiellonią rozegrany zostanie na boisku bocznym, natomiast kolejne spotkania u siebie Wiślaccy juniorzy rozgrywać będą na stadionie Wisły (o ile terminy nie będą kolidować z meczami pierwszej drużyny). Na każdym spotkaniu otwarty będzie sektor C3.

– Liczymy bardzo na obecność kibiców na meczach CLJ, mamy nadzieję, że serce stadionu będzie na każdym meczu pełne. Żywiołowy doping i świetna atmosfera jaką potrafią stworzyć wiślaccy fanatycy na pewno pomoże naszym piłkarzom w ponownej walce o najwyższe cele. – powiedział nam Dariusz Gryźlak Dyrektor Zarządzający Akademii Piłkarskiej.

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/71f027f2b6_20.JPG[/img]

Już niebawem zakupić będzie można karnety na mecze juniorów, zarówno abonamenty jak i bilety będą sprzedawane w symbolicznej cenie, a cały dochód zostanie przeznaczony na opłaty związane z organizacją meczów.

Organizatorem meczów będzie TS Wisła i każdy chętny będzie mógł nabyć wejściówkę.

Już dziś serdecznie zapraszamy na spotkania CLJ, informacje o karnetach, biletach i wszystkich sprawach organizacyjnych podawać będziemy na naszej stronie.

źródło: SKWK.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments