Kibice Wisły organizują akcję malowania herbów!

Jako, że najbliższy mecz przy R22 to Derby Krakowa, kibice Wisły przygotowali specjalną akcję. Wiślacy chcą namalować 100 herbów swojego klubu do meczu derbowego z Cracovią.

Akcja nosi nazwę „100 HERBÓW DO DERBÓW”. Nowe herby muszą być namalowane na głównym planie. Wszystkie prace będą numerowane i wrzucane do odpowiedniego tematu na forum.

Dla najaktywniejszych osiedli/FC przewidziane upominki w postaci puszek. Organizatorzy podkreślili, że nie zachęcają do czynów niezgodnych z prawem – chodzi tutaj o pozwolenia na malowanie.

W sieci zamieszczono filmik instruktażowy jak namalować herb Wisły Kraków:

Prezentujemy Krótki filmik jak krok po kroku zrobić elegancki herb Wisły.
Do namalowania herbu będą nam potrzebne 4 podstawowe kolory niebieski, biały, czerwony oraz czarny do obwódek lub cieni.
krok 1- Szkicujemy kontur herbu, staramy się aby kształt był symetryczny.
Krok 2 – malujemy przez środek herbu niebieski pasek tak jak jest pokazane na filmiku
Krok 3 – szkicujemy gwiazdę, umieszczamy ją na środku względem boków herbu oraz jego wierzchołka, lewe dolne ramię gwiazdy musi by równe z niebieskim paskiem.
Krok 4 – wypełka to najprostsza rzecz. Kreska przy kresce żeby nie było prześwitów.
krok 5 – Na sam koniec obwódka zdecydowanym ciągłym ruchem – jedziemy czarnym sprejem przy krawędziach herbu. Czarnym mozna zastąpić białym lub żółtym to zależy od koloru ściany.
Herb namalować może każdy młody czy tez starszy, nie potrzeba wiele czasu, jak widać na filmiku można w 5min zrobić całkiem fajny herb.
Więc bierzmy się do roboty

Kibice Cracovii z pewnością będą reagować na Wiślackie malunki.

źródło: SKWK.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments