Kibice Wigier dla czworonogów

Kibice Wigier Suwałki pomagają czworonogom przetrwać zimę. Dzięki zorganizowanej zbiórce udało im się zebrać sporą ilość karmy oraz innych rzeczy, które zostaną przekazane między innymi schroniskom.

Na stronie Suwalczanie.pl czytamy:
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję pomocy czworonogom. To właśnie dzięki Wam udało się zebrać około 370 kg suchej i mokrej karmy, jak również mnóstwo akcesoriów typu: obroże, smycze, zabawki, miski, kocyki itp.

Dziękujemy również wszystkim partnerom, którzy włączyli się do akcji. Mamy nadzieję, że za rok będzie Was więcej.

Podarowana karma dla kotów (około 4 kg i żwirek) zostaną przekazane Fundacji Zwierzęta Niczyje w Suwałkach.

Dziękujemy !!!!!!!

Wczoraj grupa kibiców odwiedziła schronisko w Żarnowie.

Zakończyliśmy pierwszą akcję pomocy czworonogom i w sobotę zjawiliśmy się w Żarnowie w schronisku Sonieczkowo. Przekazaliśmy karmę, smycze i zabawki i postanowiliśmy również pomóc przy wyprowadzaniu psów na spacer. Wszystkie datki ledwo zmieściły się w dwa duże samochody i byliśmy w lekkim szoku gdy okazało się, że nasze 370 kg starczy zaledwie na jeden dzień. To daje do myślenia i napędza do dalszego działania. Zachęcamy do czynnego udziału w wolontariacie bo naprawdę jest tam co robić. Przechodząc obok klatek czuć, że chęć spotkania z człowiekiem i wyjścia na spacer jest po prostu gigantyczna. Warto poświęcić kilka godzin swojego weekendu aby dać chociaż kilka chwil radości psom, które są zamknięte w kojcach. Za rok wracamy z następną edycją naszej zbiórki. Do zobaczenia!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments